Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 28>
Korisnik
Poruka
bugic View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 337
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 11:38
prekrasno ante, prosetala sam po svim stranicama i odusevljena sam.......samo nastavi tako dalje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 20:26
prekrasan jorgovan a još kada i miriše prekrasna kombinacijaTongue
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 22:03
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

ante jorgovan je super, miriše li lijepo?
meni je napokon procvjetao bijeli, ali svjetlo ljubičasti ima intenzivniji miris

raspupali božur nije onaj bijeli ovogodišnji? ima li on koji pupoljak

anđa nam je zabranila druženje bez nje, ali pravila postoje da bi se kršila pa se javi koji put, ionako sam ti usput

LOLkad je kava ,stigla ja Smile
acer ti je smile71
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
dzeni View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzeni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2012 u 23:22
Ante......ma divan ti je vrt,vidi se da s ljubavlju sve to odrzavas.Svaka cast.
sutnja je zlato....
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 19:25
Syringe vulgaris "Sensation" smile57ODLIČNOOOOO !!!
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 19:45
Potpisujem predhodni postClap
Sve kako treba biti,sve su mame isteWink
često navraćam,a danas ti i mašemsmile113
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2012 u 19:50
Ajme meni.Ubio si me maćuhicama.A i od onih rozih tulipana se baš ne mogu oporaviti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 20:40
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Ajme meni.Ubio si me maćuhicama..
    

Možda jesmo sitne, ali smo zato dinamitne   

Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 21:31
prekrasne su
Na vrh
maestral View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 392
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maestral Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 09:31

Wooow smile39

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 10:00
pravo kažeš Ante jesu dinamitneClapClapClapLOLLOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 06:05
Krasne su, cvjetak do cvijeta!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 11:52
Evo malo svježih fotografija od jutros:

Acer palmatum atropurpureum :





Inače ne volim žutu boju u vrtu ali ovaj mini suncokret je vikao u poljoljekarni : "Kupi meeee! Kupi meee!" pa sam mu progledao kroz prste :-)))



Aquilegia flabellata 'Nora Barlow'



Ova gredica se počela ljubičastiti. Allium schoenoprasum, Allium alfatunense   i Aubrieta deltoidea su započeli sezonu, a Lavandula angustifolia , Veronica spicata "Royal candles" i Campanule će nastaviti



Maćuhice koje su bile u ovj tegli dale su svoje i sad su ih zamijenili Osteospermum, Verbena i Helychrisum petiolare






Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 13:48
jako, jako lijepo
pakujac je stvarno predivan, baš me zanima hoće li i dogodine biti tako visok

a vidim da se lagano preobraćaš i premišljaš u vezi žutog Wink
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 13:59
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

jako, jako lijepo pakujac je stvarno predivan, baš me zanima hoće li i dogodine biti tako visoka vidim da se lagano preobraćaš i premišljaš u vezi žutog />





Mislim da hoće, i ona tvoja što si mi poklonila prošle godine je tolika. To nije žuti cvijet, to je suncokret
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 14:08
LOLbas mi je lijep onaj zuti cvijet LOLneka vala i malo zutoga imas ,bas je super...
ja cu puknit dok ne kupit acer gdje god da ga vidis zovi ,ja ga moram imat uskoro
ova kombinacija ostica i verbene je dobra ,mada su i macuhice jos bile super ,nisu mogla za 3 dana propast ,a kad sam ih vidla super su izgledale
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 14:08
ozbiljno? kod mene su niže, ta mi se baš visoka učinila na sajmu

osim ove
http://i1024.photobucket.com/albums/y302/kalelarga/AD%202012/P1090854.jpg
ups opet žuto LOL
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 14:27
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

ova kombinacija ostica i verbene je dobra ,mada su i macuhice jos bile super ,nisu mogla za 3 dana propast ,a kad sam ih vidla super su izgledale





Nisu bile tu kad ste bile kod mene. One na stubama su još uvijek u teglama a u ovoj su bile tamno ljubičaste
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 14:45
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

ozbiljno? kod mene su niže, ta mi se baš visoka učinila na sajmuosim ovehttp://i1024.photobucket.com/albums/y302/kalelarga/AD%202012/P1090854.jpgups opet žuto [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />






Najozbiljnije, velika je kao i Nora Barlow. Baš sam sada pročitao kako naraste do 0,9 m u visinu s cvijetom.
P.S. : Izbjegavati ću tvoj vrt dok se to čudo ne rascvate
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2012 u 15:05

I ja ču morati izbjegavati tvoj vrt, jer svaki put kad svratim neko fantastično ćudo se rascvate !!!Cool
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 28>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.