Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u Norveskoj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u Norveskoj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 53>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 13:19
koliko pelcića smile227, baš si vrijednaClap.

Postoji takav grm koji cvjeta više puta, moj očigledno nije tajCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 13:30
draga što mi radiš, ovo je san snova- osam prozora punih cvijeća divota još k tome u ponoć dan i nije vruće hoću odmah tamo...
stvarno si vrednica sve tako lijepo i uredno

smile55smile93
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 13:34

Evo 3 slikice sa rascvjetanim cytisusom





Ovo je moje omiljeno mjesto za odmor.os samo da procvjetaju crveni makovi.

Hana, pa ti si odmah prepoznala adeniume. Kako napreduju tvoji?

Smrcko i moja ziva ograda cvjeta samo jednom, a nisam ni znala da ima takvih grmova, koji cvjetaju cijelu godinu.
Smrcko, ovo je samo jedan dio pelcera, ima ih jos puno vise i u kuhinji i u dnevnoj sobi i na balkonu.

Hvala na ovako lijepom druzenju.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 13:43
smile227koje lijepo drvo cytisus.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 14:04
prekrasan cytius crveni,
 
koliko je otprilike star?
 
 
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 18:01
smile227 cytius je predivan!!!
Ajme ženo šta mi uradi...smile93
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 18:07
Ovi grmovi u tvom vrtu, svakakvih boja čine jedan nevjerojatan sklad. Žuta kiša, cytisus, ono bijelo cvjetajuće ---sve smile227
A tek kad vidim tako zelenu travu, padnem u trans!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 18:49





Nekoliko slikica rododendrona.

Hvala Smrcko, Tajcica, Zeljka23 i Bergenia na posjeti.
Obradovale ste me svojom posjetom.

Tajcica, ja imam cytisus vec 7 godina.
Bergenia, trava je uvijek tako zelena.
Dugo smo odlucivali i proucavali knjige, koje cemo grmove i drveca posaditi u vrtu, zbog klime.

Ako netko zeli sjemena od grmova i drveca iz mog vrta, rado cu sakupiti i poslati.

Do skorog susreta, pa makar i na ovaj nacin, sve vas puno pozdravljam.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 20:13


Ove slike će u budućnosti puno značiti s obzirom da pčelice i korisni insekti izumiru ( nažalost).smile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 23:23
Fuksija ovo je prava cvjetna idila, kako su prekrasni grmovi i stabalca Clap, koliko ih godina imaš kad su ovako veliki i cvjetni?
život je more
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 07:26

Tayberi

Tayberi

Weigela

Zlatna kisa

Zlatna kisa

Smrcko i Lantana, hvala na posjeti.
Lantana, vecina grmova i drveca je stara oko 7 godina.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 07:32
 
ako ikako možeš skupiti sjeme od crvenog cytiusa jer takav do sad nisam vidjela.
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 08:23
Ove slike slikane u ponoc su tako neobicne, kako je tako spavati kad oci kazu jedno a mozak drugo?
Idete li gdje na zabavu za 21.6. Cula sam da se to slavi u Svedskoj, pretpostavljam Norveska bi mogla imati slican obicaj?
 
Divno drvece imasClap.
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 18:55
Žuto, crveno.....uživam u tvojim slikama!!! smile57
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 23:26
Voljela bih da sam u onim zgradama okolo i da ti virim u vrt, mislim da te krišom promatraju
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2009 u 07:00
Prekrasno, Fuksija, kao i uvijek..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 09:03

Makovi ce uskoro cvjetati. Posvuda se bijeli od cvjetova, latica od zive ograde, izgleda kao pahuljice snijega. Bas carobno.

Fuksije cvjataju, njima ne smeta hladnoca.

Perunike cvjetaju.

Dragoljub poceo cvjetati, a kornjace gledaju u nebo i cekaju sunce i toplije dane.

Dgagi miji, hvala na posjeti; Tajcice, Zvrk, SilveK, Smrcko i Anaida.

Tajcice, stavila sam te na listu za sjeme od crvenog cytisusa, pa ti saljem cim sazrije.

Zvrk, u Norveskoj se slavi 23.6. Tada je najduzi dan u godini, a od toga dana, dani postaju kraci.
Svi cenrti su otvoreni do ponoci.
Radni je dan, pa ne idemo na fest.

Smrcko, ma spijuniraju me iz zgrada, salim se, ali da gledaju u moj vrt, to je sigurno.

Jos jednom, hvala svima.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 09:08
jedna velika
 
 
smile78
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 22:52
Fuksija, baš sam lijepo prošetala tvojim vrtom i nauživala prekrasnim grmovima i zzzzz zelenoj i mekoj travi. Zlatna kiša je najljepša koju sam vidjela do sada. Reci mi miriši li ona kao wisterija? Rododendroni su za 5+. Ma ustvari, ako počnem nabrajati šta je lijepo, a sve je lijepo, sigurno ću nešto izostaviti. Tayberri kod tebe tek cvjeta, a kod mene je več skoro pobran, još malo. Dugi dani su OK jedno vrijeme jer možeš puno napraviti, samo kada se stigneš naspavati i odmoriti? Šaljem ti jednu veliku, slavonsku smile78.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2009 u 23:56
Sve famozno, kornjače me oduševile, i nemogu vjerovati dragoljub ti cvate prije nego kod mene. smile57Moj dragoljub  uništava voluharica, što da radim s tom nemani???
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 53>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.