Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 58>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 14:14
predivan sat ... kao uostalom i sve što ti napraviš Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:07
Originalno poslano od člana more more napisao:

e pa sad.... svi su te nahvalili pa mogu  malo i ja Smile 
prava si majstorica! sat je fenomenalan! zbilja mi se sviđa kako si sve napravila. te tutoriale sa kavom sam vidila prije, ali nisam mislila da to može tako dobro ispast. a i za nakit ti mogu reći da mi se jako svidio. mogla bi malo češće stavljat slike nakita, baš bi volila vidit što si sve napravila.
smile79


Hvala ti More... Nakit sam jako zapostavila jer sam "otkrila" decoupage, ali sad s početkom ljeta i novim odjevnim predmetima počinjem vraćati kliješta i žicu natrag u upotrebu... Malo mi je sad postao problem nabavljati lijepo kamenje, dućani s perlama su mi se tu u ZG počeli zatvarati, a ne volim plastiku nikako... Moram se konzultirati s tvojim bratom gdje on nabavlja poludrago kamenje... Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:09
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Pa, i da i ne... Salvetna tehnika i decoupage su dvije različite tehnike... Kod salvetne doista nije potrebno puno laka jer je salveta tanka i prijanja uz podlogu, prijelaz je teško vidljiv... Kod decoupaga se koristi papir (printani, za darove, novine i sl.) i zato je automatski deblji zbog čega se nanosi više slojeva laka da se motiv "utopi"... Najbolje bi bilo recimo premazati ga onim kristal lakom (ali je bome skup i malo nezgodan za nanošenje na npr. kutije), ali se broj slojeva laka kreće od 20 do 40 da bi se postigao efekt jednakosti... Dosad sam najviše puta nešto prelakirala jedno 8 puta i poludila sam - to traje!!! (ali lijepo izgleda) [IMG]smileys/smiley5.gif" align="absmiddle" alt="Confused" />



pitanjce, na koji lak mislis? onaj zavrsni u spreju? ili???
tnx


Goga, najprije hvala na pohvalama! A onda - mislila sam na lak koji se nanosi kistom, najčešće je to kod mene lak za čamce, ali evo nas par je u potrazi za ekvivalentnom zamjenom u kvaliteti, samo da nije žut... Ovaj u spreju mi je OK za neke stvari, ali je nekako "tanak", ne znam kako bih se izrazila...
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:12
Svim curama veliko hvala i molim, bez presretanja na cesti - da vam napravim jedan dovoljna je jedna kavica (procjena osobnosti da sat bude u skladu) i datum rođenja! smile187
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:25

Izzy konačno da se javim i prokomentiram tvoj nakit.

Sve mi je odlično, ali one predzadnje naušnice su točno moja boja i moj stil!!!

Čini mi se da će na sljedećoj kavici pasti narudžba za jedne takve....sama si kriva kada radiš tako lijepe stvari!!!

I samo da znaš svim sam se pohvalila tvojim poklonomsmile120

I na kraju...jedna velika smile79
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:29
Narančaste, ha? Ako nađem kamenje, dobiješ ih! Nezasitnice jedna! Puno će te to "kava" koštati... smile215
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:38
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Narančaste, ha? Ako nađem kamenje, dobiješ ih! Nezasitnice jedna! Puno će te to "kava" koštati... smile215
 
Ove mi više "vuku" na neku nijansu smeđe...ali to ćemo se dogovoriti već na sljedećoj kavici...
 
A da li ti je jasno kakvu sam ti reklamu samo danas napravila sa ovim satom???Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:39
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Narančaste, ha? Ako nađem kamenje, dobiješ ih! Nezasitnice jedna! Puno će te to "kava" koštati... smile215
 
Ne plaši me to koliko će koštati...ti znaš da ja sve uredno platim!!!LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:42
Kakvu reklamu? Nisam nikakav jumbo plakat vidjela danas po Zagrebu, samo masu onih predizbornih ljepotana! Wink Nemoj mi radit prometa, ionako jedva sve stižem u životu! A što se plaćanja tiče, molim te da ne nasrćeš na konobare više, zabranit će nam dolaske na temelju psihičke nestabilnosti! Big%20smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:45
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Kakvu reklamu? Nisam nikakav jumbo plakat vidjela danas po Zagrebu, samo masu onih predizbornih ljepotana! Wink Nemoj mi radit prometa, ionako jedva sve stižem u životu! A što se plaćanja tiče, molim te da ne nasrćeš na konobare više, zabranit će nam dolaske na temelju psihičke nestabilnosti! Big%20smile
 
O tom problemu ja ništa ne znam (vidiš da uvijek uredno platim...LOL) ali se sjećam da si jednog odmah mogla voditi doma da si htjela...za to imam i svjedoka!!!
 
A da se nisi možda predomislila pa moramo ići tamo po njega???Wink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:53
Čekaj da razmislim...... smile59
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 15:56
smile227prekrasno!!!!!!!!!
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 10:48
dakle izzy...preprepredivno!!!!smile120 satove se već neko vrijeme nakanjujem početi raditi, pa nikako...ovaj tvoj je predivan...sviđa mi se kompozicija raznih detalja u jednu tako lijepu cjelinu...
 
a nakit  smile93....ja obožavam takve điđe-miđe što kaže moja kćer...jel ti to prodaješ?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 11:16
smile120
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 13:57
Hvala cure na pohvalama, velika su mi motivacija za dalje! Miško, ne prodajem nakit, radim ga za "osobne potrebe"! Drago mi je da ti se sviđa, moja mama najviše voli te "zveckalice" od narukvica, dinamične su i jako prikladne za ljeto, a kako ima svakakvih boja - možeš ih uskladiti uz sve odjevne predmete! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 20:53
Izzy, i ja sam ostala bez riječi vidjevši sat, a i nakit!
Stvarno imaš ruku, oko... a i ono što je konobar vidio! LOL

smile79 Razveselim se gledajući tvoje radove, a i emocije koje su u njega unjete! Clap
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 08:34
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Hvala cure na pohvalama, velika su mi motivacija za dalje! Miško, ne prodajem nakit, radim ga za "osobne potrebe"! Drago mi je da ti se sviđa, moja mama najviše voli te "zveckalice" od narukvica, dinamične su i jako prikladne za ljeto, a kako ima svakakvih boja - možeš ih uskladiti uz sve odjevne predmete! Smile
 
šteta, već sam htjela naručiti jednu...ja isto obožavam takve zveckalice...i to što kažeš...mogu na sve Smile
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 13:03
Izzy prekrasni radovi, naročito mi se sviđaju satovi. Ali nešto bi te molila ako imaš ovakvu salveticu što si radila podloške za čaše i za vrč od stakla... Tražim baš takvog slona! Pomagaj

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 13:26
Karmen, žao mi je što te moram razočarati, ali ovo nije salveta već decoupage papir kupljen dosta davno u Lumosu, ali možda ga još imaju, nisam dugo bila tamo... Ja jako slabo koristim salvete... Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 13:34
Evo, pokušala sam skenirati slonića, ali ne ispada nikako lijepo jer je rađeno na staklu... A na papiru je bio samo jedan te velike veličine, ostali su mi samo jaaaako sitni slonići... Unhappy
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.