Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikove none povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikove none povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 27>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 21:21
Nona svaka čast ,prekrasne slike paradajza,rijetko se viđaju ovakve slike ove godine
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 22:12
svima Hugi da vas obavijestim da sam danas puna kolica vrhom odrezala grana mojim paradajzima , nakon jutrošnje magle nije čudo, plodovi se dobro drže a zaperci pri vrhovima su dobri pa ih više neću kidat, bojim se da ove godine nema kuhanja paradajza bit ćemo sretni ako budemo imali za jesti Unhappy
ovo vrijeme za sada godi kupusnjačama, kelj mi je super

a i niski grah dobro cvjeta i odmiće se

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2014 u 22:33
prošli tjedan sam skuhala oko 15 l paradajza i danas isto tako, s obzirom kakvi su ove godine ja zadovoljana, evo par slika










imamo i grožđa



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2014 u 22:39
Odlično, bit će za zimu....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2014 u 22:41
bit će dosta za naše potrebe, prijašnjih godina sam imala i za podijelit ali ove godine ne
ubrali smo malo drijenaka


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2014 u 22:44
Draga nonica , pa ti stvarno mozes biti sretna ! Da vidis samo moju zalost ,
nemam volje fotografirati , uzas !
                                                                                                                                Gemuse bilder 
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2014 u 22:46
pa da s obzirom kakva je godina ja zadovoljna smile113



ali tikvica ima i za podijeliti


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2014 u 09:15
Pravi je gušt pogledati ovogodišnje paradajze, s obzirom na nepovoljnu godinu za njih! Thumbs Up
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2014 u 09:58
Lijepo, krasno povrće, a i paradajz. Kod mene je, od paradajza, uspjela preživjeti samo sorta marglobe - spasila je sezonu. 
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2014 u 22:37
Bravo nona!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 16:33
drage moje Hugponavljam kakva je godina ja sam zadovoljna evo i danas sam uz ručak skuhala teglu cikle i 3 rezane paprike za zimu
                                            
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:13
Drago mi je Nona da si bar ti (nadam se možda još netko) ubrala nešto rajčice. Ja samo za jesti i to štedljivo. Imam desetak kasno sađenih, te se drže, tek cvjetaju pa se još uvijek nadam nekom urodu.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2014 u 22:23
kad nagodinu budem sadila od tebe cu savjet traziti...imas veliki i uspjesan vrt...zimnica uredno slozena...bravo prava zena..Hug
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2015 u 15:06
Kod mene u povrtnjaku samo češnjak, hladno, mokro, jedino sam po njemu posijala mrkvu i peršin koji još nisu nikli


imam i desetak ovakvih salata

imam i nešto crvenog mladog luka što sam zaboravila slikat, zasada to je to
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2015 u 23:40
bravo...bar je zemljište spremno...samo da se zatopli malo, i krećeš u akciju...
Salata prelepa......videla sam da sadiš luk i šargarepu zajedno...kako to radiš.
Vratila sam se malo, unazad...divnu si baštu imala ranijih godina...oduševio me kelj...tikvice...krastavac...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2015 u 22:25
Nona i kod mene isto, češnjak odličan i nekoliko glavica radića. Prije dva tjedna posijala malo salate, nije nikla. Kao što kažeš hladno i mokro. Jedva čekam vidjeti tvoj vrt ove godine.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2015 u 13:12
arčik Hughvala ti na pohvalama, mrkvu sijem po luku kada luk već nikne štite jedno drugo od lukove i mrkvine muhe a kad luk povadim ne ostaje prazno mjesto Wink
jadranka4 Hugpar dana bilo lijepo i toplo posadili krompir , crveni luk, grašak, blitvu , salatu, mrkvu, peršin, jučer hladno pa sam u sinovoj kotlovnici pikirala paradajz

nije baš nekakav ali otporan je on


ovaj je još mali za pikiranje


paprika mi još nije nikla, ovo je futoški kupus


krastavci bi mogli van da nije jutros bilo samo 2 stupnja i magla


tikvice su još veće

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2015 u 13:49
pravo mnostvo rasade....bravo nono.smile55
...krastavci su super a tikve ce se brzo jesti...a sve mi nesto govori da salata nece dugo....Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 00:03
...

kažeš da ti paradajz nije baš najbolji...super je...moj nije ni niknuo...sejala sam ponovo na ranču...u gredicama, koje sam pravila pre par nedelja...valjda će sad nići...nadam se da nije kasno...
mislim da znam šta nije valjalo...nikad nisam kući u toku dana...ili im je pretoplo...ili prehladno...a i zalivanje mi ne ide baš od ruke...na primer danas...spoljna, dnevna temperatura bila preko 20 stepeni...a presadnice u mini plasteniku...skuvale se jadne...niko ih nije otvorio...ujutru bilo oko 2 stepena...nisam smela da ih otvorim...
čak i one semenkice koje su nikle, pale su od vreline...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2015 u 10:21
drage moje Hugevo da vam pokažem što sam radila ovih dana
posadila sam krastavce, paradajz i papriku


tikvice


lubenica


salata se bere i jede


nikao je grašak, crveni luk, mrkva, peršin, blitva, špinat, cikla, salata


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.