Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada-m nova galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada-m nova galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 33>
Korisnik
Poruka
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 17:06
ostadoh bez teksta, savršenstvosmile94
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 17:10
Hvala Rose, to je samo mnogo, mnogo rada, učenje na pogreškama, i na kraju pokažemo ono za šta mislimo da je dobro.Ja imam puno godina i puno, puno godina radim ovaj posao,a samim tim i radovi su sve bolji, one loše ne pokazujem.
Svi vi, mi, koji radimo i družimo zaslužujemo podršku jedni drugih, pomoć ,ako možemo jedni drugima pružiti i smatram da smo svi više manje jednako talentirani, a najvažnije je raditi i steći iskustvo.
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 19:13
ajme nado, koja predivna lampa. .i boje su mi predobre.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 19:16
Za tvoje radove nemam riječi da izrazim svoje oduševljenje, lampe su mi pre,prekrasne i uz divljenje i drugim forumašicama, za ovo ipak moraš biti barem jednu stepenicu iznad.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 22:07
Da, lampa je, kao uostalom i drugi vaši radovi, prelijepa.
Kako postignete takve prijelaze boja. S čim bojate? Kistom ili spužvicom?
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 22:21
wow nemam reci, prekrasne radove
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 22:23
Hvala Mima,kad govorimo o oslikanoj svili ,kao što je ovo sjenilo,slikam bojama za svilu.
Za sjenila uzimam deblju težu svilu, a za marame tanju, i uvijek radim na mokro jer samo tako se može dobiti tako nježni prelazi i tonovi .
Ako radim određeni motiv, prvo ga "nacrtam"kontur pastom za svilu i ostavim posušiti, kad je pasta suha kistom i običnom vodom navlažim svilu i nanosim boje,koje se mogu razrediti vodom i tako se dobiju nijanse i nježni prelazi.Sve se radi mekanim okruglim kistom.
Mima ako te još nešto zanima slobodno pitaj rado ću ti reći sve što znam.U galeriji gdje je samo svila (razni hobi)ima puno više radova, pa ako ima neki rad koji ti se ćini zanimljiv mogu drage volje opisati kako sam ga radila.Na svim galerijama na cvjetnom ima nas mnogo , ali ćini mi se da svilu baš nitko nevoli raditi, ja bi jako voljela da još netko stavi svoje radove na svili da možemo malo razmjeniti iskustva i ideje.Ovo je sad već roman, malo sam se zanijela jer svilu obožavam.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 22:28

Vi ste ipak prava umjetnica, imate ruku za to.

A kako stavite svilu na (ili u) sjenilo?
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 22:39
Hvala . ali ja sam oslikala doslovno i stvarno ,sigurno kilometar svile, pa je iskustva puno.
Za sjenilo:
oslikanu svilu pošaljem u ZGB u radionicu gdje se rade sjenila za lampe (svih vrsta i materijala)pa i od moje oslikane svile, zatim sa gotovim sjenilom , radi usklađivanja boja , odlazim mome prijatelju keramičaru da on napravi postolje i lampa je gotova.
Ima još jedna varijanta sa drvenim postoljem koje radi jedan odličan majstor , a ja ga oslikavam.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 11:38
I ja se čudim kako sam propustila sliku i tacnu...a kako neću kad ih nema u friško, hehehehe-eto našla sam ti "grešku" u radu. Malo se šalim, ali ima vas nekoliko kod kojih greške kao da nisu moguće.
A lampa je fantastična-oslikana s mjerom i ukusom, oni dodaci s konturom su tako fini, a diskretni, postolje lampe prilagođeno bez greške. Ko zna, zna!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 11:53
nemam nista ni dodati i oduzeti onome sto je napisama maredm....svaka cassmile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 12:10
odusevili su me tvoji radovi
Na vrh
goce1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goce1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 16:57
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

ovo je melem za oči!
Na vrh
Rose_11 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rose_11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 18:46
Pozdrav nada-m,drago mi je što ste mi posvetili svoje vrijeme,to cijenim.Za razliku od Vas ja sam tek počela raditi ove stvari.Prije je bila obitelj,pa su svi išli svojim putem(3),usput je bilo heklanje,šivanje,pletenje..a onda se počelo sa slikanjem,malo po malo...jedan sretan susret je zaslužan da sam postala ovisnik u ovom poslu.I radim,radim evo me s vama .nisam majstor,ali imam puno volje i puno mi znače Vaši  ljepi komentari,učim o svemu i svačemu,Rad sa komp.je dodatni posao i hod u nepoznato.Ali za sve treba vremena i rada,dosta rada,to ste dobro rekli.Vi ste mi to pokazali svojim radom i ja sam tu dobrovoljno da se naučim.Možda pokažem nešto što je ????ali tražim se pa mi pomognite.Hvala Vama i svim Forumašima      Puno pozdrava Rose11
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 20:24
MARE D M......
Hvala na tome da nema greške , ima,ima ,osim što zaboravim staviti u friško, ja , a mislim i svi vi koji radite iste stvari, uvijek vidimo svoje greške i ćine nam se jako velike i uočljive , dok drugi i ne primjete.
Kad nešto napravim stavit ću u friško.
SARA
Hvala na posjeti i komentaru, momenntalno malo radim ,jer imam majstore u kući i užasan nered , kojemu još nevidim kraja.
ROSE 11
Kao prvo, iako sam obznanila svoje godine ,molim vas nemoj ni ti , niti itko sa ovog foruma osječati potrebu da mi se obračate sa vi.Ja volim sa svakom od vas popričati i na ovaj način , ponekad sam možda malo i preopširna,ja kažem tko sam , odakle sam, koliko imam god., šta radim, jer mi je tada ovaj "hladni" razgovor preko tipkovnice malo topliji.A što se tiće ovoga šta radim uvijek ću reći svima ako me pitaju, i ako koga zanima kako šta radim.Opet roman ...........,
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 23:07
Pregledala sam galeriju i ostala zapanjena od tolike ljepote.Savršene kombinacije boje, neopisivo lijepe lampe, naprosto nema riječi kojima bih mogla izraziti svoje divljenje prema ovim radovima.smile71
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 16:26
    nado, dugo, dugo te nije bilo.( Sprema li se kakva izložba?) I evo napokon prekrasna lampa. Meni osobno, od svih tvojih pre-prekrasnih lampi kad bi se morala odlučiti (a zašto ???) izabrala bi onu crno-sivo-srebrno-bijelu. Gdje li su samo slike koje si znala raditi???          
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:20
Hvala ti Gogs, svu svilu, koju najviše i radim (ponovo)stavila sam u razni hobi , pod ručni rad jer sa decoup. nema veze, a i ovu lampu sam stavila zabunom.Moram priznati da je ona galerija puno manje posječena, a ima mnogo zanimljivih radova i autora.Izložba za sada nije u pripremi možda kasnije.
Pardon, nije ručni rad nego razni hobi.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 17:47
imaš pravo za premalu posječenost drugim galerijama, ali i kad uhvatim vremena za "malo sebe" to je najčešće ovdje. Obećajem da ću povremeno virnuti i tamo evo krećem odmah
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 22:29
Pregledala sam sad vaše radove u galerili Razni hobi. Prekrasne marame. Vi bi mogli napraviti biznis s njima. To bi bili baš lijepi pokloni.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.