Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2015 u 23:24
Ljubičice
 
 
Pulmonaria officinalis-Plućnjak
 
 
Bergenija
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2015 u 23:35

Hepatica nobilis-Jetrenka, još nije u punom sjaju, ali morala sam je već sad slikati Heart

 
Ajuga- prekrasnih je boja (hvala ti MiškiceHug)
 
 
Šafran- još uvijek su raštrkani po cijelome dvorištu, a namjeravam ih posaditi u skupine da više dođu do izražaja
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2015 u 23:45
Sedumi su sada u najljepšim bojama
 
Sedum rupestre Angelina
 
 
Sedum spurium tricolor
 
 
Crvene čuvarkuće
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2015 u 23:47

Tratinčice

 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2015 u 23:50
Jasminum nudiflorum-Zimski jasmin
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2015 u 23:57
Kukurijek
 
 
 
Šarenolisni Arabis
 
 
Saxifrage se već žure s pupoljcima
 
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 08:22
Lijepo šarenilo u tvome vrtu a proljeće tek počelo....smile64  Kako će biti kad zaista otopli......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 08:24
prekrasni vjesnici proljeća kod tebe!
Sve ti se šareni.Visibabored je za 5!
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 08:32
Lijepo, rascvjetano, prirodno! smile188
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 09:07
Milica7Hug, MiškaHug, Desert roseHug, hvala vam drage moje. Evo vas kod mene odmah ujutro, baš ste me jako razveselile. Znam da nas sve najviše vesele prvi cvjetići u proljeće, a ja se svakome toliko radujem, to je za mene posebna proljetna čarolija.
 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 09:49
temzi, draga, veselim se novom racvjetanom proljeću u tvom vrtu! smile161
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 11:43
bravo za početak proljetnog bujanjeClap
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 14:10
Proljeće tek što je sramežljivo odškrinulo vrata,a kod tebe već sve veselo i šareno!Clap
Jedva sam se "odlijepila" od visibaboreda i crvenih čuvarkuća! Prekrasno!smile55

Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 19:53
Malo sam prošetala i pogledala divno proljeće u tvom vrtu.smile55
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2015 u 23:30
Bugica, Mari, Miranda, Catalpa, puno vam hvala drage moje na posjeti! Obožavam prvo proljetno cvijeće, ne znam koje bi izdvojila, toliko su mi dragi ti prvi hrabri cvjetići.
 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2015 u 07:42
Ustaje nase blago polako..napokon smo docekali da krene..predivan je sarenolisni arabis i ovaj sedum angelina....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2015 u 20:00
...draga temzi, baš se veselim kaj si nam se vratila u punom proljetnom sjaju, tvoje proljetnice su savršene,  visibabored mi je genijalanLOL...već se radujem praćenju tvojeg vrta tokom proljećaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2015 u 20:25
Draga Temzi uživala sam gledajući tvoje slike...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2015 u 06:31
Predivnim bojama se okitio tvoj vrt. Jaglaci su baš jako lijepi. Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2015 u 19:40
Josipa hvala ti puno! Imaš pravo, s tolikim nestrpljenjem smo dočekali ovo proljeće, tim je veće zadovoljstvo gledati naše cvjetiće kako se bude!
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.