Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 240241242243244 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2014 u 15:52








Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2014 u 15:57
Stolisnik....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2014 u 22:28
presvukla jesen nase bilje..neka malo odmori da nam dogodine ukrasava ljeto...poz iz nusmile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2014 u 22:34
Josipa,smile71 pozdrav i tebi i hvala na posjeti......Još ponešto cvjeta i sve odgađam spremanje biljaka u podrum.....a zima se primiče......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2014 u 23:55
Miscanthus sinensis je divan u ovo doba godine. Nemam ga pa me zanima: Svira li on svoju jesenju baladu na jesenskom povjetarcu?
Sutra je novi dan.
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 07:04
Hvala na savjetu MIlica,
 onda ih budem tamo u ožzjku znači samo malo skratila na nekih 40-ak cm...

Lp

BOžursmile72

Božur,smile71 ! Pozdravljam te u mome vrtu. Imam i ja roza hortenzije koje su skoro gole, sve je lišće opalo a na ovim bijelima još nije. Na svima stoje cvjetne glave sada već suhe ali ništa neću rezati do proljeća. Roza hortenzije režem malo ili nimalo, samo suhe cvjetove i neke grane malo odrežem  i to nastojim prije kretanja vegetacije ili idmah na početku čim vidim da su krenule. Bijele odrežem baš drastično, sve grane nisko 10 - 15 cm i te bijele mi bolje rastu.
Ja bih te tvoje odrezala u proljeće na visinu oko 40 cm, prije nego krenu i na taj način bi trebalo da izraste još novih grana iz korjena... Tako bih ja napravila a možda netko zna bolje.....

Bugica,smile71 pozdrav i tebi. Nisam još imala hortenzije u tegli samo jednom kad sam zapelcavala i onda sam ih odmah premjestila u vrt, čim sam vidjela da su pustile korjenje  a do tada su mi bile  čuvane od velikog sunca.Bolje rastu u vrtu i nema s njima puno brige.....
Roza hortenzije se manje orezuju..
[/QUOTE]
Na vrh
božur3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2014
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 186
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje božur3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 07:05
Ružišasti stolisnik, ovo još nisam vidjela. Baš lijepo ozgleda. 


[/QUOTE]
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 10:11
I ja se zahvaljujem na savjetima...uvjek treba slusati mudrije ...pusa
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 11:13
Lucy, lijepo mi je kad te vidim da posjećuješ moj vrt.... smile71
Miscanthus sinensis uvijek orezujem u proljeće je sam čitala da je po zimi stan za bubamare. Vjetrovi ga po zimi kidaju o suhe vlati raznose po dvorištu a sada je najljepši, ovako procvjetan......


Božur,smile71Pozdravljam te u mome vrtu. Ne znam jesam li ti dala dobre savjete ali ja tako radim i za sada se pokazalo kao dobro....

Roza stolisnik je baš neumoran u cvjetanju. Mislila sam da je završio a ono se opet pojavilo nekoliko cvjetića... Postoji i žuti , nastojat ću da ga nabavim a bijeli mi sam raste kao divlji po cijelom dvorištu. Taj ima  sitnije cvjetne glavice i nije baš tako lijep zato što je sitan cvijet.....a i pokosim ga kad se kosi trava.....

Josipa, smile71 svi mi zajedno sve znamo i tako pomažemo jedni drugima......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
rea View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 29 Siječanj 2014
Lokacija: hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 18:44
prijavljujem setnju prelijepa slika ukr.trave
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2014 u 21:10
Rea, smile71pozdravljam te  i hvala ti što si prošetala po mome vrtu......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2014 u 21:48
Danas sam se ponovila, kaže prodavačica da je to margareta.... Ja imam bijele margarete ali imaju drugačije listove....






Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 21:11
Proljeće se vratilo u moj vrt...
Procvjetala perunika.... Boja joj je malo tamnija nego na slici.....










Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 21:21
Sa voćaka opalo lišće, većina biljaka se osušila i sprema se za zimski san a moj dupli sljez boje višnje napupao kao da je proljeće.....Ne vjerujem da će uspjeti procvjetati ali ako se to ostvari baš ću se obradovati.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 21:39
Milice, krasna je perunika i lijepo ju je vidjeti u ovo vrijeme
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 21:44
SlavujVk, hvala ti na posjeti....smile71ja sam se zaista razveselila kada sam vidjela da se sprema na cvjetanje......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 06:28
kako je lijepi dupli sljez...jeva cekam da ga sijem..vec sam napravila plan kako i gdje cu samo moram doraditi ga....pusa mojoj milici iz nu...smile80
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 21:40
Josipa,smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 21:43
Još ima cvjetanja kod mene u vrtu.....














Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 22:01
Pojavio se cvijetić na japanskoj jabuci, kao da je proljeće .....



Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 240241242243244 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.