Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 242243244245246 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 18:57
Prekrasne slikice mora, mreža i ulova.....škarpina.... , podsjetila si me na ljetovanja protekloh godina - sva odredom na Braču, prekrasnom otoku....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 20:38
mjaaaaac...ovo će sigurno biti odličan ručak Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:38
Prekrasne slike Lantana. Zbilja imate divnu prirodu!ClapClapClap-
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 21:47
Draga Lantana predivnu priču si nam prezentirala u slikama i na kraju ču reći kad sam vidila slike ulova:"Eh,što mi radiš?"smile93
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 00:16
Sipa je bila za rižoto, a škarpina na gradele.

Na ovaj dan sam uvijek sjetna i nikako da otjeram misli, pa kako sam obečala malo cvjetnih slika, a danas mi je 2 godine da sam tu s vama na forumu, napravila sam jedan slide sa cvijećem kojeg nisam imala prije nego sam došla na forum. U ove 2 godine naučila sam svašta o biljkama, upoznala nove vrste, i dobila od vas puno lijepog cvijeća, i zato vam hvala svima smile79. Neću nabrajati čije je sve cvijeće tu, ali sigurna sam da će oni koji su mi darovali prepoznati i hvala im još jednom, da nije bilo foruma dio ovog cvijeća vjerojatno nikad nebi imala.

Cvijeće 2010 (treba kursorom ići po slikama onda se orvaraju)

život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 00:33
Predivan slide

Ja bi domaćih lignji, mljac. Samo sam jednom jela prave domaće, mljacsmiley2579.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 06:29
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Sipa je bila za rižoto, a škarpina na gradele.

Na ovaj dan sam uvijek sjetna i nikako da otjeram misli, pa kako sam obečala malo cvjetnih slika, a danas mi je 2 godine da sam tu s vama na forumu, napravila sam jedan slide sa cvijećem kojeg nisam imala prije nego sam došla na forum. U ove 2 godine naučila sam svašta o biljkama, upoznala nove vrste, i dobila od vas puno lijepog cvijeća, i zato vam hvala svima smile79. Neću nabrajati čije je sve cvijeće tu, ali sigurna sam da će oni koji su mi darovali prepoznati i hvala im još jednom, da nije bilo foruma dio ovog cvijeća vjerojatno nikad nebi imala.

Cvijeće 2010 (treba kursorom ići po slikama onda se orvaraju)

Slajd je prekrasan, kao i svaki kutak tvoga vrta, uvijek!
Ona reportaža o ribarenju i nije me učinila sjetnijom (kako bi inače!) jer sjeta je stalni gost ovih dana, mnogima!
Vrijeme je to kad sjećanja na naše najdraže koji su otišli naviru stalno.. a ja sam i za tvoju bolnu ranu noćas zapalila svijeću. Cry
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 07:11
Prekrasan je slajdić...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 07:54
Fantastičan prikaz tvojih biljnih ljepotica, slike su profesionalne, a prezentacija zaista neobična. Otvorila mi se 171 predivna slika jedna ljepša od druge i zato ne mogu ništa izdvojiti, ali ipak...
 
šalji onu škarpinu baš bi mi sjela.Wink
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 09:54
iskreno od tebe uvjek ocekujem ovako predivne slike,
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 13:20
Cvijece 2010Clap PREKRASNO!
a ja bi ovaj cvjetni show nazvala vatrena ljubav uz more!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 13:33
bome je ulov bio vrhunski, ja ne bi poželjela bolje,a zlatni rat je jedinstven
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 17:48
Draga Lantana , prekrasna prezentacija još ljepših biljaka !
smile141        smile79
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 18:49
Lijepe morske slike si nam pokazala,jelovnik za 5,a sjajd je prekrasan odnosno slike na njemu.Clap
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 19:22
prekrasni slajd Big%20smile krasno si ga složila ...super ulov šta reć divno je živit na moru biti vani na čistom zraku je zaista ipak najbolje
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 20:49
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:


Cvijeće 2010


 

Prelijepo draga moja...bas sam uzivala!! TongueClapClap
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2010 u 22:44

Uživala sam u prekrasnim slajdovima.......

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 00:54
Draga Lantana , prekrasne , ma ne ....   g e n i j a l n e      slikice si nam pokazala !

Ja sam ribe pokazala MM a on je jadan samo uzdahnuo ! U njegovo ime cestitka i pozdrav tvojem M !  MM ide u ribiciju ili na Sjeverno ili na Istocno (Balticko) more ! Onda idu brodicom sve do danske obale .

smile78tebi
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 11:24
 Predivne slike cvijeća smile141.
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 12:46

More, cvijeće...............milina! Kod je tebe je mali raj!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 242243244245246 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.