Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:31
samo se vi zezajte s mojim kaktusimasmile43
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:36
Ah, od onih kaktusa, zaboravila sam pohvaliti one krasne posudice za maslinovo ulje!
ANĐELKA
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:39
Posudice za kaktusiće su tres bien smile94
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:46
A dorina to ti sad zato što te prpa da ti kaktusi ne vrate milo za drago kad narastusmile96
Anđelka tnks,da i tebi pošaljem koju bočicu od orangine?MPS doneo toga.....
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 11:58
ajmeee, prosvijetljena sam, pa to je bočica orangine smile39a tako mi je bio poznat oblik i nije mi palo na pamet...

kaktusići su mi super, decoupage tjelohranitelji LOL

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 12:07
je,je kami,obična oranginaLOL zato smo mi svi skupa dobra ekipa,uvijek se nauči nešta novosmile202
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 12:58
A Mare znaš mene ja ko čoksa moram biti meka, podatna i topiti se smile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:02
Ej dorina,ej dorina......luda sam za čokoladom.Bez beda pojedem cijele i uopće me ne peče savjestLOLLOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:11
mare sve ti je lijepo,ali kaktusici i posude su mi favorit,prekrasnoooooooosmile141
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:16
Mare niti mene, počne me peč kad stanem na vagu smile181
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:27
kaća smile79
dorina mene niš ne peče,s godinama i "iskustvom" sam oguglala na brojke na vagismile215
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:32
Mare ti si moja inspiracija!!!
 
Da li stigneš išta drugo osim decoupagea uraditi???Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:41
????????Ma proleće draga naravno da stignemsmile202kuham,perem(u mašini).peglam(fuj!), skitam smile214.Ma ja sam ti u svemu smile222
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:06

registratori, zdjela, kutija, kompletić, pitari.... predivno!!! Smile

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:50
hvala moresmile78
a ovo je za kaću i lulu (malo sam ih gnjavila) da vide kako je ispao moj eksperiment.Nisam mogla bolje poslikati ali mislim da se vide pukotine
 
 
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:55
Vide se vide pukotine, kak neWink a sad ozbiljno, unatoč mutnoj slici, vide se, a ja vidim da je to neka tvoja poslastica za nas Tongue
draga mare čestitam ti na 1000 postu smile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:00
Dorina hvala,što si primjetila,baš sam klafrač jel?Wink
To je donji dio jedne kutije,stavim sliku kad se posuši poklopac
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:17
joj... ne, ne...  nisam te zezala za cvijece... ja se u to ne kuzim, slucajno sam zalutala na cvijet. info forum, zna se zbog cega, ali sa cvijecem ipak nemam bas veze... dobro, znam sto je kaktus, ali ostalo... hm, valjda sam negdje cula i za te pelargonije ili kako god vec, iako nemam pojma sto je to... Confused
jel sad ispada da te ipak malo zezam?... neeee, zaista EmbarrassedHeart
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:22
Ha čuj ko zna zna ko ne zna njemu 2, a tebi 1000 Tongue

Ja ću sliku vidjeti u ponedjeljak pa ću je i komentirati, a sad se idem pomoliti za inspiraciju smile45
Na vrh
jurica =) View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jurica =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 20:08
Hej draga Mare!Pogledah opet malo i divim se.Baš lijepo!Hvala za savjet,prvi korak je nabaviti potrebno(bar teglicu imam).Uz 3 klinca,5 kućnih ljubimaca,vrt...bit ću malo spora i s radom i s posjetom Ri ali sam to uzela kao plan.Eto za sad imam volju i poticaj...a i popis potrebnih stvari je je tu!A sad idem pogledati malo to okupljanje forumaša...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.