Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicin kreativni kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicin kreativni kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 32>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 01:06
Jako lijepo!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 07:08
Kreativna duša nikada ne miruje, ona stalno stvara i kombinira nove ideje. Ovi "cvjetni" radovi su me oduševili jer do sada nisam vidjela ovu vrstu ručnog rada. Vrlo skladan izbor boja, oblika i jako lijep konačni rad. Na ovim sitnim detaljima vidi se koliko je potrebno strpljenja, ljubavi i predanosti da bi dobili ono što smo zamislili.
Uživaj draga izrađujući ove ljepote da bi i mi mogli uživati gledajući ih.
smile78
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 11:36
Divno, svaki puta iznenadiš, ovo je prekrasno 
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 19:29
Olja, hvala ti od srca na komplimentima! 
Drago mi je da si posjetila ovaj moj kutak.

Lucy, Hvala ti! 

Rajski vrtovi , hvala ti na lijepom komentaru! 
Ali, kako mirovati kada se ideje kriju ispod svake krpice, zakačene su na trakice, vrište iz kutija sa "možda će zatrebati" stvarčicama........... a vremena je tako malo.

Moon, drago mi je da ti se sviđa! Hvala ti to mi svratiš!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 19:41
Malo rastezljivog pliša i - evo mede za jednog jaaaako stidljivog dječačića koji ne voli autiće


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 20:01
Iznenadiš me svaki put!
Zašto mi nisi bliže da me poučiš kojoj svojoj majstoriji koja je jednaka čaroliji....Da, ti si jedna vila sa čarobnim prstima....pozdravček velikiiiiiii!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 20:59
Svaki put kada dođem ovdje ostanem bez daha, koje ljepote ti stvaraš, zaista imaš zlatne ruke...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 21:16
Medo medeni!
Prekrasan je!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2015 u 23:59

Ajme medo je preslatki - baš ih volim !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2015 u 13:36
Kad netko zna, ZNA!
Sva čast majstorice!

Pozdrav!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2015 u 14:03
Medo je presladak smile141
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2015 u 14:59
Pravi personalizirani medvjedić. Genijalan je. Thumbs Up Hug
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2015 u 17:49
Čime ćeš opet iznenaditi???? Prelijepo.... Zaista, uvijek me ostavljaš bez riječi..... Divim ti se.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:12
Draga moja Lovro, jako bih te rado počila svemu što znam!
Hmmmm, misliš da sam vila? Neki bi radije rekli da sam anđeo koji jaše na metli! LOL

Kakutiću, hvala ti puno-puno! Hug

Miškice moja, hvala ti! Hug

Anastazija, Hug Baš mi je drago da ti se sviđa!

Floramye, hvala ti! Hug 

Moon, hvala! Namijenjen je preslatkom dječaku... Hug

Rajski vrtovi, hvala ti !Hug Nekako mi personalizirani dar djeluje puno osobnije, pa....

Milice HugHvala ti puno! Ja samo radim ono što volim, pomalo vas zagnjavim pokazujući to. I beskrajno mi je drago čitati da vam se moji radovi sviđaju!


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:14
Evo, večeras vas sve pozdravljam svojom najnovijom "djevojčicom".


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:20
Ovu zimu sam, uz izrađivanje svega i svačega, ujedno potrošila i tražeći način na koji bih mogla svoje radove negdje i plasirati.
Naravno, odasvud su stizale samo odbijenice. 
Međutim, ova posljednja (mislim odbijenica) iz udruge žena koje se također bave rukutvorinama,je ipak bila najoriginalnija i zbog nje vam ovo i pišem.

Bez imalo okolišanja mi je rečeno da ne žele surađivati sa mnom jer sam prekreativna. (???)

Eh, drage moje, znam da ćete se prepoznati jer svraćate na ovaj forum, jako mi je žao, ali ja ću i dalje biti (pre)kreativna i raditi ovo što volim, u čemu uživam... i nadati se da će sudbina ipak jednom svratiti pogled prema meni i da će netko prepoznati ljubav i žar s kojima izrađujem sve svoje radove!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:23
Pa, u tom duhu.....



Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:26
I jedan rasplesani Gospodin Pingvin


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:57
Ponavljam se , stvarno si umjetnica !

                                                                          purple flowers
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 23:12
E,pa ti onda nemoj surađivati s njima jer nisu dovoljno kreativne! 
 Eto...
 A za novu djevojčicu, Tuljića i Pingua smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.