Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 10:47
  Draga Ana, od jučer tražim kod koga sam već vidjela onakvu biljčicu koju sam ti donijela jučer !!  Al ne mogu naći, pa daj je poslikaj, cure će je sto posto prepoznati !!!





Evo našla sam je kod Natalije, sto posto sam sigurna da će je netko sada prepoznati !!!

Star     LOL    LOL  Tko traži, nađe !!
StarIsotoma ili  LAURENCIJA !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 19:53
prekokrasno! moje dojcije su još male i cvatnju ne bum videl do sljedeće godine :(
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 01:15
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Bude to takva roza ruža i moja?
Ono rozocvatuće je isto deutzia? Ja sam mislila da samo bijelo cvatu smile42
 
Je, to je ta ruža. Kad prođeš pokraj njenog cvjeta moraš ga pogledati jer te zove svojim intenzivnim mirisom. Nadam se da će i tebe veseliti ko i mene.
 
I ja sam se iznenadila kad sam je vidjela u Pordenoneu jer sam mislila da ima samo bijelih. Mislit ću na tebe kad dođe vrijeme za reznice.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 01:19
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ana opet sam kod tebe,a imam dojam da ti svaku biljku poznam.Ipak me svaki put iznenadiš s nečim što mi je promaknulo,a ovaj put je to deutzia.Da li je to ona roza Mont rose?Ako je,ja bilježim za jedan mali djelić te ljepote.
 
He, he, baš mi je drago da nisi sve zapamtila, to ti je poticaj da opet navratiš.
Roza deutzia hybrida je "Strawberry Field". Može svejedno koja reznica?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 01:20
Free, Medo smile79
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 10:53
Hvala Anabistrica Hug
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2012 u 23:25
krasno smile55
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 09:22

Zahvaljujem se Anismile79,ali i Carol, smile79 na prekrasno provedenom posjiepodnevu na njezinom bregu  !!  I na brdu biljčica koje su mi povadile, smile160a posebno na šumi bambusa koja krasi  moje dvorište !!!  Konačno !! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 09:41
Anabistrica jučer sam mislila na tebe i Carol gledajući na Flori ruže kao vaše i dobila volju da posadim nekoliko metara onih vaših divnih ruža.Posebne su jer su sa puno lišća i može lijepo izgledati kao živica ,ali lijepa cvijetna.Hvala ti što si mi dala ideju.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 00:57
Horti, nema na čemu, samo neka dođe pravo vrijeme za reznice pa dođi po njih. Možda se još kaj drugo nađe.
Moon, hvala.
Free, dođi nam opet. Može i bez nakrcanog gepeka, cijeli sam dan sadila. A nisam našla kod tebe sliku ispijanja kave ispod bambusa.
Camellia, drago mi je da si kod mene dobila inspiraciju, to volim. Dođi opet, možda još kaj vidiš.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 07:14
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Šalicu-teglu sam dobila na poklon od prijateljice pa sam u nju stavila pelargoniju

sve ti je lijepo al ja izdvajam ovo,jer je predivno
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 09:40
[QUOTE=anabistrica]
Pero mi je pola lješnjaka pojeo. Svejedno ga spašavam kad se zaleti u prozor pa padne u nesvjest
 
velika sjenica
 
Krenula sam u inspekciju tvoga vrta i od silne ljepote smile181zanijemih. S obzirom da ima puno toga za vidjeti, dok sve pregledam bum zaboravila šta sam htjela rećiEmbarrassed, zato ću pomalo...
Pero me nasmijao do suza smile96
Reci mi na šta navodiš tako suncokrete da bi ih "servirala" ptičicama? Ja sam primjetila kada im stavim cijele suncokretove glavice u nekakvu kutiju pa van da im se baš ne mili, kao da su lijene kljuckati... gotovankeWink.
 
 
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 09:51
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

a neki sam dan pružala prvu pomoć crnoglavoj sjenici nakon udara u prozor
 
Znaš kaj, nesmiješ previše prati prozore, vidiš da jadne ptice kada su prozori kristalno čisti ne kuže pa se zalete... pusti prozore nek budu malo zamusani...Wink
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 08:53
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

hamamelis
 
taj grm mi je velika želja i baš htjedoh pitati gdje si ga kupila jer ga kod nas još nisam nigdje vidjela i onda par postova ispod vidim... Pordenone.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 09:35
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Andina, pozovem te na ogrozde kad sazriju.
He,he, mogu se prikrpat? Obožavala sam ih... moja krsna kuma ih je imala (i maline) i kada sam došla k njoj samo me poslala na vrt... odi ima ogrozda ili malinaBig%20smile. Lijepa sječanja...
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 09:42
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Danas sam cijeli dan kosila, a u pauzama odmarala na verandi. U jednom je trenutku tako lijepo sunce obasjalo tulipane da sam ih morala slikati. Pa sam si mislila netko ima čik pauzu, a ja imam slik pauzu. Evo rezultata.
 
 
 
 
Ova slik pauza je mrak Clap. Fenomenalno si ulovila igru svjetlosti kroz rascvale tulipane, moj naklon majstorice.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 09:42
baš sam htjela napisati nešto slično o nepranju prozoraEmbarrassed, a Katica me preduhitrilaLOL...mogu samo zamisliti kako divno izgleda tvoj ružičnjak u svježe i sunčano nedjeljno prijepodne.
lijepi pozdrav dragaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 10:09
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Bigi, dođi mi ti opet, uvijek si dobro došla. Samo nemoj ići preko Sv. HeleneLOL
.
smile96
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 10:27
E jesam te nakrcala sa porukamaLOL, ali s obzirom da 2 dana u pauzama pregledavam, tko bi sve popamtio... ja i sve više prisutni nijemac sigurno ne......
Bila mi je prekrasna šetnja tvojim  bregom i šećući virtualno stalno otkrivam nešto što mi je promaklo. Zavidim ti na prostarnosti, ali mi je zato veći užitak šetati i diviti se strpljenju i ljubavi sa kojom sve uređuješ. Volim takve prirodne vrtove gdje se cvjetne gredice stapaju sa okolišem i čine jednu nedjeljivu cjelinu, kao da su tu oduvijek. Zato moj komentar na cijeli breg je... BRAVO MAJSTORICE!!!!!!!!!!
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 00:27
Katica, malo pretjeruješ, ali ipak godi čuti takve pohvale. A kaj se tiče prozora, baš i nisu blistavi. Moram ih slikati da vidite kaj sam napravila kao zaštitu za ptice.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.