Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj prvi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj prvi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 184>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 01:48
Ovo smo našli na putu do terena, odbačeno smeće na onom sporednom putu iz teme o mojoj skitnji.



I nastalo je mislim po uzoru na Korijenka ( ako nije netko drugi u pitanju?).
Samo ću ovaj red lijevo morati obrnuti naglavačke,bit će ljepši.


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 01:51
Bako otvaram konkurs za najrad NM (naši M). Ovo je klesani kamen.






Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 02:07
I ovo moram staviti opet , moja azaleicaEmbarrassed


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bija View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2008
Lokacija: Canada
Status: Offline
Bodovi: 65
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 03:31

smile55

bravo
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 10:55
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Zna li netko kako se zove najdonja biljka? Ova u sredini je salvia



Ovo sa sivkastim listovima je gazanija,
Cvijeće je prekrasno, a oni detalji u kamenu i panju su za svaku pohvalu.smile141
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:02
Hvala BijicaHeart. Sada vidim da si iz Kanade. To je jedna od zemalja koje želim posjetiti, kad konačno dobijem na lotu ( naravno ako uplatim). Mislim da imate prekrasnu prirodu.
Trebala sam ići danas na teren, ali MM mora raditi. Možda sutra ili prekosutra, nažalost. Ja bi naj radije i dan i noćsmile161. Sinoć me suprug pita "A ti bi noću nastavila raditi", on se presvukao i oprao , a ja sa lopatom i vrtnim kolicima blatnjava i jurcam "Još samo ovo i ovo i ovo .....". A kako vidim naredne dane najavljuju kišu. Sad bi trebao pasti sanduk za cvijeće. Planiram ga izdići pol metra od zemlje.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:09
O Lantana imaš veliku smile79 od mene. Nisam niti znala da je to tako prelijepa biljčica, šteta što sam uzela samo jednu. Do sada je izvanredno podnijela mraz i razrasla se.
Joj hvala za panj, malo je čupav od korova. Ne stignem od priprema za sjetvu ništa oplijeviti. Ali kad uradim što planiram , onda slijedi bitka sa korovom. Ono pored čuvarkuće u panju bi trebalo procvjetati žutim cvjetićima.Embarrassed

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:26
Au šta sam ja promašila koju ljepotu .......kako ne bi kad ste me sa onim pirijanom omele smile232 i omečom da nisam znala kako se zove koja biljka ...........I ovo je predivno a jadni ti vaši m pošalji tog svog ovamo pa sa mojim da klešu----------------kamensmile96
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:35
A Niho pilav? Čekam 2 dana recept, gladna sam

U povjerenju MM me rekao poslati mami LOLako ikad spomenem riječ kamen, bio je težak 100kg. Moj je odgovor bio" Mogal bi ti na večeru mami", čiju kuhinju baš nevoli.LOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:42
evo spremam ništa ne brini ali uz pilav ide i jedan buketić cvijeća na stoliću za ručaksmile115  ideš li autom
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 11:55
Može i pješke za receptWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 12:13
Baš si gladna , a i ja sam ali idem rasditi nešto cvijeća i ima u mene iza kuće rozi božur to mi od zaove pa kako se on pelcera da znam
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 12:38
kako je ovaj crijep dobro poslužio za ogradicu Smile  odlično si se sjetila Thumbs%20Up sve se fino rascvalo jupiii
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:28
Naša je Smrčko pravi primjer kako ono što je nekome otpad nekom drugom bude neprešušan izvor ideja, vrelo kreativnosti i , na posljetku, dobro odrađen posao!! Bravo, draga! A za suprugovu kamenu kućicu za čuvarkuće - svaka čast. Ja znam kako izgleda klesanje kamenja jer je MM cijelo prošlo proljeće lomio veliko kamenje na sitnije komade (za našu ogradu). Pljesak za vas dvoje! ClapClap
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 14:11
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Baš si gladna , a i ja sam ali idem rasditi nešto cvijeća i ima u mene iza kuće rozi božur to mi od zaove pa kako se on pelcera da znam


Pao mi forum i progutao poruku. Moraš pitati Trišku ona ima iskustva sa božurima. Ja jedino znam kako izgledaju, a to je prekrasno.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 14:19
Hvala vam na pohvalama.
A do tih crjepova smo došli slučajno, šetali sporednim putem uz cestu. Tu sam našla i mramorne ploče, koje ću postaviti u vrt da se negazi. Takođe i pločice koje izgledaju solidno, malo slupane, ali ću napraviti pitare od betona nalijepiti te pločice ( još da nađem način da ih režem). Takve posude za cvijeće koštaju od 200-500kna , ovisno od veličine. Negdje sam i slikala pa ću staviti slikicu.  MM nebi to uzeo, idem mu na živce sa sakupljanjem kamena. Ja sam rekla  ako neće da ću sjesti, počet pušit i samo pit kavu, a nek onda sam radi. Naravno se prepao , sad škripi zubima. Inače jako voli svoj auto. Čak sam nekada morala i cipele mijenjati, čistit nakon šume. Ide mi na živce, da je bar u kući tako uredan.Svima smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:08
Šmrck, MM ree pločice rezačem za staklo. Pitaj u nekoj prodavaoni takvog pribora, oni će znati.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:30
Prekrasno cvijeće,a ono sa kamenom je mrak ispalo!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:42
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Šmrck, MM ree pločice rezačem za staklo. Pitaj u nekoj prodavaoni takvog pribora, oni će znati.
 
Moj isto tako rezačem za staklo, a kasnije ih izbrusi. No veli mi da je to dosta teško, pa da, eventualno, probaš pitati nekog da li ima baš rezač za pločice i da ti posudi. Ima ga za kupiti, košta od 200kn na više (ali taj je najpovoljniji, pa ti ne bih bila jamac Wink da bude rezao kako treba)
 
No, u svakom slučaju - ti ih množeš i razbiti na manje komadiće, pa ih tada ljepiti, i to je super ideja.
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:59
Da se nabrzinu zahvalim na super savjetu. Pravim domaće rezance prvi put. Leti brašno na sve strane, šalim se tek se spremam ali bit će posla nakon rezanaca poznajući mene.Moram biti brzaLOLLOL, da stignem za par sati napraviti nemoguću operaciju. A vagu bi mogla i hititi iz kućeLOL. Dobila i domaća jajca.
Pokušat ću naći neku spravicu, već sam u glavi zamišljala se sa pikamerom i cekularom za rezanjem kamena. Ipak može jednostavnije.
Evo na gornjem dijelu slike je sličan primjer, u tom vrtnom centru su i bile te skupe posude. Ovo sam krišom slikakala, možda bi me izbacili da vide da slikam. Al sam sva isprepadana.LOLLOL

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 184>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.