Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 133>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 11:30
Duda, da se nisi usudila, mislim da nema puno ljepših vrtova na obali od tvoga, ružnijih i zapuštenih sigurno ima puno više, a uostalom ovo više nije samo tvoj vrt, ovo je naš forumski vrt i nemoj nam ga oduzimati
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 11:56
Duda -ti samo pričaj a mi će mo u njemu uživati -meni je prelijeposmile120
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 13:37
Nemoj ni slučajno zatvarati. nemaš fotića. Bit će jednom. Dotle slikaj mobitelom. Vidimo mi dobro ljepotu i ako nije slika prvoklasna.
Zbilja bi bila velika šteta zatvoriti jedan od najljepših forumskih vrtova.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 13:50
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Krasno ti je sve, ova biljčica kojoj neznaš ime baš je simpatična, to još nisam vidjela
 onda buš je dobila Big%20smile jer imam baš jedan komad koji ne paše na jednom mjestu i višak mi je u vrtu a iovako ove su mi jako dugačke pa moraju u vrt gdje će bit na suncu i da viseBig%20smile  ..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 13:51
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Ovo čemu neznaš ime je jako interesantno i lijepo, što je to viseće, to ti je u žardinjeri?, je li to trajnica?
 
Lonicera je smile71
užilila sam ti loniceru poslat ću ti ako će malkice zahladiti da ne dobi toplotni udar..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:03
ok..slikat ću i dalje ...hvala na podstreku...samo moram nešto malkice primjetiti ..kad mi netko kaže da nešto hoće ja mu to ukorijenim a onda taj to neće niti preuzeti..ja nisam expert u sađenju pa da bi dobila sadnicu moram ih nekoliko posaditi..ja se potrudim a onda dobijem odgovor pa ima i na placu to nije fer..a ima drugih koji  kad posaljem par biljkica su sretni do neba..eto kako smo različiti..
nego razmišljam kako da pošaljem pakete sa cvijećem u grupnom paketu imam prijevoz sljedeći tjedan za Rijeku,pa bih našla za Zagreb pa ak se nebi ljutili ja bih to tako napravila jer fakat nemam love za sve te paketiće da šaljem odvojeno..kaj mislite .. 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:34
Ne mogu vjerovati da netko nije podigao pošiljku koju si mu poslala, inače mislim da je sve stvar dogovora, nekad je u pitanju razmjena (ja tebi-ti meni), ako šalješ grančice, šalji grančice neka si ih svatko sam pokuša ukorjeniti. Inače mislim da nema smisla slati biljke koje se mogu svagdje kupiti, pa ispadne poštarina više nego što platiš same biljke. A postoji i opcija da poštarinu plaća primatelj.
Samo se treba dogovoriti 
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:42
znaš neznam kako ti al što god slala dođe me minimum 15 kn jer uvijek šaljem i drugog cvijeća , pa kad zbrojiš malo simo malo tamo ode 100kn a sad dok ne počne mi sezona fakat nemrem tražiti MM da mi da za slanje cvijeća jedva ga nacimam da ga kupi..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:48
šta bi moja splićanka grlila nego tovara LOL
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:50
eto pijevala mu je putem 20 min leptiriću šareniću a onda mu je dosadilo i odletio..nije bila baš sretna
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:52
vidi tata imam brkove ko ti
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:55
Baš je krasna curica
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:05
komad stare odlomljene amfore je super za čuvare kuće vole crijep
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:08

ovo je cikasica koju sam prošle godine hitno vadila jer joj je bučica doslovno utonula u zemlju i vidla sam da će biti vraga..nadam se da će se oporaviti

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:10
volim čuvare kuće
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:13
pika ko vrag"svekrvin jezik" baš ima dobro ime
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:22
curica preslatka, a cvijeće lijepo, izgleda da se popravio i mob

  smile71
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 17:17
Joj Duda da nisi zatvorila vrt-molim te! Nisu ni sve naše slike savršene.A što se tiče slanja pošalji na trošak primatelja i stvar riješena, a da ima svakavih ljudi-stoji
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 18:11
Ovdje je prelijepo. Uživam gledati tvoje slike bez obzira na kvalitet. I željno čekam nove.
Curica je preslatka. Taman da se igra sa mojom.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:30
Curica je medenasmile78.
Koje ti lijepe kombinacije pravišsmile99 sa cvijećem i kamenomClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.