Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 16>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:08
Bogmeć si se i ti narintala, draga!
Jel buš kaj poslikala? Ti i ja smo malo slabe s tim slikanjem, očito. Skrivamo to dvorište ko zmija noge!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:12
Aha Wink, još maaaalo!Jesam draga, narintala sam se ali vrijedi, jedino kaj ja ne mogu sjesti na cestu i diviti se jer bi me pokupio auto još pri pokušaju sjedanja LOL
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 17:14
otkuda li je ta zlatoglavica?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 18:46
O draga moja, pa kako otkud? Moja dobra vila se pobrinula Wink, znaš ti tko je ona Big%20smile!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 10:32
E danas se ne prčka po zemljici, svetac je ali me je poštar jutros obradovao(uostalom kao i jučer) smile213.
Jučer mi je stigao paketić schizanthus pinnatusa-pošiljatelju sam već zahvalila Embarrassed i sad čekam toplije vrijeme jer ne bih eksperimentirala sa sijanjem u tegle a danas su mi stigle sjemenke passiflore cinnabarine i caesalpinie Big%20smile.Jedva čekam da ih posijem samo se nadam da će niknuti Wink
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 19:50
Uf , danas sam si dala oduška i tek me je mrak natjerao u kuću.Iznijela cvijeće na terasu stalno škicajući na dhmz da li će ove predivne temperature pasti...Zasad ga ostavljam vani. Posijala crvenu passifloru i caesalpiniu i sad mi preostaje čekati.Posadila šefleru koja je konačno pustila zavidno korijenje, par tegli lukovica, hoyu sa Vž kavice, presadila jasmin koji mi se počeo sušiti i još dosta toga  a onda trk na moju bauštelu, počela čerupati kamenjar i seliti na drugi, počela orezivati penjačicu jer nisam prije stigla (Embarrassed)...Znači dosta još toga ima što sam počela i nadam se da će mi nebo dozvoliti da sutra nastavim...
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 01:26
Ah ženo draga pa ne drži nas u toooolikoj neizvjesnosti daj barem jednu slikicu da vidimo šta radiš u vrtu pliiiiiiz!!!!!Smile
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 23:35
Ma vidi ti ovo zalutala ja u dnevnike i sta nasla tvoj ,vec sam toliko toga pretrazila da vidim dal si nekamo nesto stavila i nigdje nist kad ono ti se tu sakrilaLOL,hajde daj pocasti nas sa par slikica  dvorišča da vidimo kak si ti zriftala svoj gruntek.Wink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 23:43
Drage moje još saaaamo malo Wink, bauštela nikako da mi se makne s grunteka a ti Rosica moja znatiželjna već si ga mogla stoput vidjeti uživo, ne ideš na moju stranu nikako Wink?!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 23:57
ma slabo sam dolje al kad cu ici sljedeci put obecavam da cu se javiti da se nađemo.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 09:37
Ma danas neću pisati o nikakvim radovima već samo to da me je na Uskršnje jutro obradovao pgled na reznice bugenvilije, primile su se i tjeraju listiće smile213.Tako sam sretna, priiiimile su se.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 16:14
Samo ih ne diraj još.Nek se dobro prime a onda ih presađuj,prčkaj,radi kaj hoćešWink
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 16:43
Tek sam sada otkrio tvoj dnevnik!Bas mi se svidja,samo tako!
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 23:11
Shasha, ne diraaaam Embarrassed, samo ih gjedam (stalno LOL) i to dok ti ne kažeš:diraj Approve.
Monty, hvala na lijepim riječima Embarrassed.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 23:42
Ivna kada si posadila sadnice bugenvilie, i da li si stavila plastičnu bocu preko njih?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 00:13
Proljeće,posadila ja njih u dvije ture Wink, ove dvije reznice o  kojima sam ovdje pričala su iz druge ture koja ja zadnja posađena i to 23.3,sad sam gledala.Stavila ih u hormon, pola reznice uronila u zemlju i stavila najlon vrećicu i na prozorsku dasku u srednje toplu prostoriju.Prije par dana sam primijetila da mi se na njima stvara plijesan ali sam ih pomoću savjeta spasila (bar mislim da jesam time) jer sam izbušila čačkalicom par rupica na najlonu.Eto to je formula (bar što se mene tiče ovaj puta LOL) za zakorijenjivanje.Ali ova prva tura posađenih bugica čini mi se da još uvijek stoji, zašto, iskreno nemam pojma Confused.
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 08:20
ivna dnevnik je u redu ali i ja kažem,gdje su sličice.koliko god vi žene bile rječite slika ipak vrijedi tisuću rijeći.što se tiće bugice hvala na savjetu morat ču probati tako jer do sada ih nisam uspio uzgojiti.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 09:35
Bravo ivna, tako sam i ja zakorjenila svoje bugice i hibiscuse..i za sada se sve primilo..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 10:07
Skitnica, znaš onu staru strpljen-spašen Wink, ma poooolako učim se tek LOL, tehnika je vražja stvar LOL.A viš kak mi žene pričamo sto na sat, pokušavam bar malo do tad dočarati ono što radim Big%20smile. Štefi, Thumbs%20Up.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2010 u 10:24
bormeč se razvijaš u pravu majstoricu vrtlarku!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.