Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dubrovnik - Župa dubrovačka; moj grad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dubrovnik - Župa dubrovačka; moj grad

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 15:59
Šteta za zapušteni hotel,ali bogumile su prekrasneTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 23:18
Naravno , steta je da oni koji bi to trebali vidjeti i sanirati "spavaju" ! No Dubrovnik je Dubrovnik , nezamjenjiv !   Clap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2011 u 22:05
antonija hvala za slikuClap bugice su divne, a valjda će se pokrenut jednom i ta obnova ili čekaju bogate strance kako bi prodali..
ajde još malo slikaj ljepšu stranusmile175
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2011 u 18:16
ima još ovakvih hotela u Župi! cijeli kompleks Kupari je talav i još gori. tu ima 5 hotela! prvo moran njih slikati, pa onda na ljepšu stranu.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2011 u 11:02
Stradun
 
 
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 10:21
Prije 25 godina kad se još išlo s firmom na sindikalne izlete,ja završim u bolnici,a moji kolege u Dubrovniku.Odličan tajming!!Neznam zašto ali imam osjećaj da ga nikada neću vidjeti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 12:14
Bila sam u Dubrovniku nekoliko puta i naravno kao i svi vratila se puna utisaka.
Antonija, Manči, nadam se da ćemo se uskoro vidjeti!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2011 u 11:38
Amen, dabogda!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2011 u 10:44
Eto, dogodilo mi se da sam tek sada naletjela na tvoju temu!
 
Šta reći osim da je pre, pre, prekrasno sve od prve do zadnje fotke.
U Dubrovniku sam slavila Novu godinu 2000-2001. na Stradunu i onda smo obišli sve do Cavtata.
 
Mi ove godine planiramo skroz na jug ( ili na Lošinj, još se nismo odlučili) na godišnji odmor i već sada po malo gledam slike plaža i gradova.
 
Tema ti je suuuuuper i čekam još slikica. Smile
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 23:22
Dosla sam opet proviriti da li ima nesto novo ! Za tvoj grad me vezu nezaboravne uspomene , bila sam samo jedan put  1958. godine i to 3 dana  kad sam kao gimnazijalka bila na maturalnom putovanju i poslije nikad vise . Nocna slika Straduna je predivna !
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 12:39
Antonija!Gdje su snježne slike?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 04:02
antonija,
prošetala i ja slikama tvojom Župom dubrovačkom.
Predivne slike, sam Stari grad, Mlini, Srebrno, Lovrijenac, Stradun,...
Mogu samo sanjati šetnju tvojom Župom (tko zna, možda se san jednog dana pretvori u javu).
Baš sam se jučer sjetila tebe i manči, kada sam kolege sa posla pitala dal mogu sa njima do Dubrovnika, do Hotela u Mlinima. Rekli su da nema problema za prijevoz, ali...
Samo ti nama slikama šetaj predivnim Dubrovnikom, a i ja ću s tobom.
Puno pozdrava i smile79.


Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 19:21
Prelepa reportaza antnija,uzivala sam!Heart
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 19:40

Antonija, hvala na prekrasnim slikama tvoj još krasnijeg grada, najlipšeg na svitu!!

Zbilja je posebno zadovoljstvo, barem meni, upoznati grad nekoga koga poznajem sa CIF-a!!   Uvijek vežem ljude i gradove, i svaki put kada vidim neki drad na tv-u, sjetim se osobe koja je odande!!  Lijepi pozdrav draga i hvala na ovoj krasnoj šetnjici gradom u kome nisam bila niti ću vjerojatno, ikada biti!!  Ali to me neće spriječiti da mislim na tebe!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 20:41
Prekrasno si nas provela kroz taj biserThumbs%20Up
 
Ovi se prizori ne zaboravljajuEmbarrassed

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 21:23
ovih sam dana boravila u ovom prelijepom gradu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 21:57
Kaktusiću, lijepe fotke Smile ...Primjećujem da su ulice dosta puste...Ali vjerovatno je ovako ljepše šetati, ne guraju te na sve strane Big%20smile...
Ajme koliku ja imam želju otići do Dubrovnika , samo što mi nikad nije usput LOL, zato se za sad mogu samo diviti na ovaj način...a valjda će i to jednog dana doći na dnevni red Smile...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 22:10
Ha,ha,ha,dobro si primijetila da su ulice puste,ali samo zato što je slikano ujutro dok još turisti spavaju.Ti si još mlada,stići ćeš i ti tamo.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2012 u 22:27
mali kaktus prelijepe slike, super odabir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.