Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sirom Bosne i Hercegovine...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sirom Bosne i Hercegovine...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 22:07
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Hvala na slikama, bas mi je lepo kad ovako skitam s vama . Jutros me jako obradovala vest da je od 13.XII
uveden redovni voz na relaciji Beograd-Sarajevo, odmah sam pomislila na prolece i cevape u tom gradu .


Da, i ja sam to čula jutrosSmileAko te put nanese,javi se,pit ćemo kaficu,pravu bosansku kahvuBig%20smile

 

 Bas lijepa vijest Big%20smile...racunajte i na mene kad se bude pila kafica Big%20smile...!!
Tweety...hvala ti na prelijepim slikama Tongue !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 16:17

- Ovo je vrlo lijepa i zahtjevna tema,na početku sviđa mi se zbog toga što će svaki dio biti tu sjedinjen u jednu cjelinu za svakog po jedan grad,jedan usputni snimak,jedan zapis sa nekog putovanja,jedna ljepota oslikana ali nadam se da će i u ovoj temi biti opjevana onako kako je i prikazana s ljubavlju .

- Moj grad Bihać Bosna i Hercegovina..
--napominjem da sam nekoliko snimaka posudila sa Bihaćkog foruma -bišćani net.
..
--- Bihaćka stara kapetanova kula(crkva) simbol grada..
.
.




** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 16:31
-- I nekoliko snimaka iz ptičije perspektive ..

.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 16:38
-U mom gradu postoje i džamije i grkve i nikom ništa nesmeta,a mi Bišćani smo ponosni na svoje vjerske objekte ma kojoj oni vjeri pripadali kod nas se kaže to su naše crkve i naše džamije.

.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 16:43
-Jedan dio mog grada centar-gradski trg

.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 16:50
A rijeka Una svijetska ljepotica-bistra kao srča,a hladna kao zmija to je Una brza i plahovita..
.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 17:14
Grad je stvarno predivan, u što sam se i sama uvjerila, ali fascinirala me rijeka Una, nešto zaista posebno.
Nisam znala da ste "Bišćani"
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 21:30
 I to smo ponosni Bišćani- smile78 

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 08:39
smile79
--Gradski park jedan dio i cvijeća tu vazda ima za kupit ali i za pokloniti....

.
.
.
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 08:41
Nije nam dosta tvog cvijeća nego moramo hvaliti još i tuđesmile156
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 10:39
Može li išta proći bez tvoga z--------------samo ti nastavi a ne možeš dočekati da dođeš ponovo u moj grad
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:07
Naravno da ne možesmile80za sada samo ovu u Bihać.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 18:21
Wink     A evo i ovaj link da se pogleda o mom gradu i rijeci Uni....
http://www.youtube.com/watch?v=ijjDuswGMVI...player_embedded
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2009 u 11:39
Niho stvarno je prekrasno..nisam do sada nikad vidjela slike Bihaća, baš je prekrasan grad..posebno me oduševila rijeka Una..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2009 u 16:50
Hvala Stefkaja --i jseste jako lijep grad-dosta se obnovio  a Una je ponos našeg grada
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 12:27

Ja krenula na temu ispočetka, makar sam prije već bila.

I moram reći da mi je prvo pala na um, jedna uzrečica, nekad aktualna danas... .Confused.....:"Fućkaš (zapravo je drugi glagolWink) zemlju koja Bosne nema!"

Dakle jest Bosna posebna. Krajolici/priroda, arhitektura stoljetna, prekrasna, ali mislim i duh (šeretski) naroda koji tamo žive!
Krasno cure i dečki, slikajte nam još. Pogotovo tko tamo stalno živi kao Niho, ima taj zadatak!
Bravo, lijepe slike, lijepih mjesta. 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 17:13
hvala na divnoj setnji Niho
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 17:42
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Može li išta proći bez tvoga z--------------samo ti nastavi a ne možeš dočekati da dođeš ponovo u moj grad


-- Ne mogu dočekati da dođeš da malo ja i ti šetamo gradom bez one dvojice -njih će mo negdje na ćevapima ostavitiWinkWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 17:44
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ja krenula na temu ispočetka, makar sam prije već bila.

I moram reći da mi je prvo pala na um, jedna uzrečica, nekad aktualna danas... .Confused.....:"Fućkaš (zapravo je drugi glagolWink) zemlju koja Bosne nema!"

Dakle jest Bosna posebna. Krajolici/priroda, arhitektura stoljetna, prekrasna, ali mislim i duh (šeretski) naroda koji tamo žive!
Krasno cure i dečki, slikajte nam još. Pogotovo tko tamo stalno živi kao Niho, ima taj zadatak!
Bravo, lijepe slike, lijepih mjesta. 
---------------kako to kažeš -FućkašLOLLOLLOL. ali sve je tako kao što kažeš za moj grad . Stvarno je prekrasan ali i ja najviše volim staru kulturuEmbarrassed
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 17:45
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

hvala na divnoj setnji Niho


- Ma hvala i tebi koja si bar ovako prošetala a ko zna možda i jednom zalutaš. Lijep pozdravTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.