Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moja okolica - zagreb
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moja okolica - zagreb

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 20:59
naša crkva
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:01
spomenik Matije Gubca                                                                                          
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:04
tako se nekada zvala i moja škola ali su je iz nekog razloga preimenovali,što meni i mnogima nije dragoali tko nas pita                                                                    
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:06
ovim putem vozi bus u moje mjestašce,nekada je i tu bilo puno radnih mjesta a sada je samo čuvar i pas                                                                                   
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:09
to je jedan od kamenoloma,koji je sada nažalost sav u grmlju a nekada je navodno i sniman film o Winetuu,naravno samo neki djelovi iz filma                     
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:10
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:12
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:15
presušeni potok,ne pamtim kada se to zadnji puta dogodilo,jer tuda ide voda koja izvire iz izvora par km.dalje,to dokazuje koja je suša ove god.                     
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 21:29
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 22:04
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 22:07
...išla sam u osnovnu školu u Podsusedu, M.Gubec, a u onu crkvu na vjeronauk...
lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2012 u 22:21
isuuuse,kak je svijet mali,dok sam slala ove slikice mislila sam na tebe,R.Sara,i drago mi je da si se javila.,sad znam da ti je sve ovo jaako poznato,možda su nam i neki profesori bili isti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,157 sekundi.