Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ranč Vallis Aurea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ranč Vallis Aurea

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 37>
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 20:41
Ovi su se sami nastanili u ovom vrtu i nekako mi ih je žao čupati zato što mi baš uljepšavaju ovu cijelu cvijetnu harmoniju....
Livadni makovi:

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 20:50
E pošto nikome ne uspijeva sve....imam jedno pitanje za Baku Beu.....Oni Irisi spuria i Irisi foetidisima još ne tjeraju listove...štoviše cijeli su se osušili....moja ideja je bila da ih posadim u pijesak...zato što je zemlja na ranču suha i tvrda....evo slike
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2010 u 20:53
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2010 u 17:40
BakaBea...sandučić ti je pun pa ti ne mogu poslati poruku.....molim te isprazni ga.....
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 14:01
Evo ovih dana smo kosili travnjak pa evo slika...





A uz rub ograde raste prekrasna i mirisna kamilica...ima sjemenkica pa ako netko želi nema problema





Tko je hrabar???



I dvije vrste Irisa ensata koje sam posadio u bure



Eto novog izvještaja.....pozdrav..
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 22:57

Prekrasno

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2010 u 23:34
Pokošena livadasmile227,a ta papričica opako izgleda ,mora da je ljuticaWink
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 06:56
Hvala...ljutica je da ljutija ne može biti...barem meni držala me dobrih pola sata i ništa nije pomagalo...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 07:41
Originalno poslano od člana antun007 antun007 napisao:

 
Možda se lišće ne bi sušilo toliko da je u hladu (i da ih više zalijevaš), ali oni ti neće više cvjetati ove godine! Dakle škare u ruke i listove podreži do zemlje, lukovice će same izbiti ponovo u proljeće Wink
Time is something you can never get back..
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 08:42
Znam da neće cvijetati ove godine zato što je sezona završila....ne smeta njima sunce...već su bile nekoliko dana bez zemlje...pa da kad sam ih posadio počele su se sušti..zalijem ih svaki drugi-treći dan....svejedno hvala...pozdrav
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 09:20
Ranč je predivan, ali mene zadivljuješ ti. Prvo da pokazuješ toliki interes za biljni svijet a drugo što me  još više zadivljuje je tvoje poznavanje biljki.... Svaka čast!ClapClapClap
Sličica sa sestričnom je preslatka! 
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 09:38
Baka...hvala puno...danas će mi opet doći...pa ću uslikati i bratića...pa stavim slike pozdrav....
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 11:30
sestrična je slatka kao cukar a usto i prava ljepotica kao ranč i plodovi i cvijeće na njemu!!!!!!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 21:25
Antonija
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 22:24
prekrasan ranč,prekrasne slike,bašta ekstra,a livada pokošena  ma nemam riječi,želim vasmile93m puno uspjeha u uzgoju  svega onog što ste zamislili,i jedva čekam da vidim nove slikesmile113
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 22:28
Pozdrav antun! ja sam nova na forumu pa me ruka nosi s teme na temu. Imaš lijep ranč, a vrt s povrčem je prekrasan, nadam se da ću i ja imati nešto slično u skorije vrijeme.  Svaka čast, kapa dolje!Thumbs%20Up
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 08:39
Uskoro nove slike...hvala na pohvalama....pozdrav
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 08:49
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ranč je predivan, ali mene zadivljuješ ti. Prvo da pokazuješ toliki interes za biljni svijet a drugo što me  još više zadivljuje je tvoje poznavanje biljki.... Svaka čast!ClapClapClap
Sličica sa sestričnom je preslatka! 
Ovo potpisujem do posljednje riječi! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 22:13
Danas sam vriježama razmnožavao jagode penjačice Mt Everest.....ima 9 novih sadnica i jedna velika...ovo na dnu slike je minijaturna hosta kupljena od BakeBee....a ono u lijevom uglu je biljka zvana vegeta.....



Evo jedna slika bašće iz ptićije perspektive....



Sad ću vam staviti slike perunika...samo da ih nađem...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 22:18
Evo jedna medijata...to je perunika srednje visine....imam još tri vrste nabavljene ove godine iz UK.....

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.