Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Beličin novi kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Beličin novi kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2014 u 23:17
Kućica je prava, a i pomoćnik isto. Mogu si misliti koja bu to produkcija sad kad ste dvoje u tome.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 11:36
Drago mi je da si se vratila, želim ti sretan novi početak!
Oslikano kamenje ti je mrak, baš je slatko, i kućice naravno!
 
smile169
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 13:16
Karli-  hvala i dobrodošla k meni, nadam se da ćeš uživati zajedno samnom u svemu... a što je bilo... jednom rečenicom.... izgubila sve ...

Panda - Hvala, ali ovu zadnju je moj dragi izradio, a ja dovršila, tako da kostur zahvaljujemo njegovom umijeću a ne mom Smile

Gute- A šteta, baš mi je žao, ali biti će kava još na stotine i uvijek se radujem vidjeti te !!!! Hug

Anastazija- Ah draga moja, teme nema, ja sam tražila da ju maknu ... boli srčeko na sjećanja...
A kaj se tiče mjesta.... hm... ma izmislit ću ja njega... znaš ti mene, sjećašse ti naših kava na mom bivšem balkonu LOL, noge u zrak i stisni se. Čisto sumnjam da će i ovaj puta biti drugačije iako tu imam 4 x veću terasu.... smile96

Bugicaza5- nismo, jer mene nažalost podužih 8-9 mj nije bilo, ali nema veze jer evo mene natrag... Drago mi je da si me posjetila, a jednog dana ćemo se sigurno i upoznati Wink. Hvala na tako velikodušnoj ponudi...

Miranda- želim i tebi dobrodošlicu u moj mali kutak, i nadam se da ćeš također uživati samnom.. Hug

Belinice - Belinice moja, hvala i tebi draga, nisam zaboravila tvoje divne savjete i riječi utjehe, puno su mi značile. A feniks , kažeš... najsmiješnije je da sam tu riječ već nekoliko puta čula od svojih prijateljica koje kao i ti točno znaju što se dogodilo... Hvala ti draga na ponudi, i bogme da znaš i da hoću sve ponovo i nedam se smesti !!!! smile78

Sarice- znaš zakaj je boja zelena ? Zato ... ma znaš ti mene... uvijek je sve ljubičasto, pa kad želim razbiti tu svoju fiksaciju... ide zeleno LOL

Anabistrica- dugo se nismo vidjele draga, ali danas te očekujem na kavici... Nisam ziher baš da će se dati nagovoriti, jer već ga nagovaram za još jednu... A i mora mi do jeseni napraviti u dvorištu pravi, veliki staklenik od prozora... pa mi dođe neugodnjak da tražim još LOL

Floramye- Hvala draga, divno vas je sve opet vidjeti, nedostajali ste mi itekako. Pusa !!
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 13:22
E pa ovako... danas me ujutro iznenadio jedan divan paket pun pelcera i cvijeća od moje drage ENRIKOVE NONE ... Nonice moja, neizmjerno ti hvala, sve sam već brižno zbrinula

smile78 samo ćeš mi morati malo i pomoći s nekim biljčicama jer ih ne raspoznajem ...

Tu je ustvari puuuno više nego što se ovako vidi...





ovo ne raspoznajem draga...



ni ovo ... jel to polemonium ?



i ovo...



a bogme i ovo...









belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 13:24
ovo stiže danas na kavicu... ima jedna curica kojoj sam dužna ... Wink ... iako nije teglica za sad...


belica,zagreb
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 14:30
drago mi je da sam te bar malo obradovala , ovako prvo su ti gomoljčići oxalisa roza boje cvjetova, zatim kasia sena, ruelia i oxalisi ljubičastih listova i bijelog cvijeta, sretno ti se primilo i raslo smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 13:17
Hvala Enrikova Nona od srca smile73  smile79
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 13:24
E pa ovako nakon jučerašnje Zg kavice , ja sam se vratila doslovce punih ruku pelcera, tako da sam danas čitavo jutro imala što za raditi...poslikala sam neke već smještene, neki su se i vratili s čuvanja od moje divne prijateljice Camellie... Puno hvala također Andini i Konte na reznicama brugmansija, jer ako se sve prime, imat ću ih na lopate za dijeljenje LOL.  Također puno hvala i mojoj dragoj prijateljici Anastaziji koja mi je donijela punu kutiju sukulentića smile79.



ovo je doslovno samo mali dio...







i moji s čuvanja... Pusa Camelli





drugi dio ću fotnuti čim stignem ...
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 13:26
A i kao što sam rekla ... već danima sam bila u pripremi za napraviti ove kućice... pa sada i jesam Smile






belica,zagreb
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 13:49

Preslatke su ti kućice !
  
         smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 15:49
Još jedna kava i bit će ih više nego prije.Kućice su ti prekrasne,drago mi je da si nastavila sa svojim radovima.
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 15:58
Puno nam sreće  kažem to jer i ja krećem od nule,e sada imam jedno pitanje jesi li ti pravila ove posude ,jako su lijepe i zanima me od čega susmile79
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 16:08
draga belice, veseli me da si opet tu, s nama,  da opet uživamo s tobom i s tvojim biljkama, kako novima tako i starima, a tek tvoje prekrasne i vesele rukotvorine... to mi je uvijek bio veliki gušt pogledati

gdje god jesi, gdje god ideš, ono najvažnije uvijek nosiš sa sobom, u sebi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 17:42
...lijepi paket od EN...brzo si sve lijepo posadila od jučer...kućice odlične, sve pet plusSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 20:59
Kućice su za 10 plus LOL   Baš su me oduševile Clap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 22:15
WoooW i ja se pridružujem i ponavljam, još jedna kavica i bit ćeš "zatrpana" cvijećem Clap
Kućica koju ti je dragi napravio je jako llijepa, ali s tvojom doradom dobila je dušu.Tvoje kućice su kao i uvijek - sve zajedno i lijepe i s dušom smile72
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 06:51
Anastazija- hvala draga moja, znaš ti  mene , nemam mira... danas već sjedim i mislim se kaj bi sad mogla raditi.... zima je, a ja mrzim zimuuuu....

Camellia- kažeš još više LOL, sjećaš li se ti moje kolekcije... ja bi bila i više nego zadovoljna da i toliko opet imam, a kamoli više.. trebalo bi mi ko tebi, bazen od 100 kvadrata da ih smjestim . Hug

Medy- neznam zašto ti krećeš od 0, ali u svakom slučaju želim ti sreću.. Kućice su od hypertufe i sve što ovdje vidiš je mojih ruku djelo ...

Natalija - hvala draga moja, je  to je točno, sve se mijenja u životu, ali svoju dušu nosiš u sebi i sa sobom.. Na proljeće planiram u južne krajeve konačno, jedva čekam da vas sve vidim !!!! Pusa smile76

Sarice- je EN mi je poslala zaista lijep i velikodušan paket, a znaš ti mene... ja odmah sve iste sekunde zbrinem.

Limun- hvala, i ja guštam radeći ih, ustvari ja se jednostavno volim igrati i to je to LOL

Moon- je cure se nude sa svih strana da mi pomognu i zaista mi je ovaj forum donio i neka divna prava prijateljstva za čitav život, a to je ono pravo bogatstvo !!

Hvala ti na lijepom komentaru, je to je točno , ja u sve što radim u životu unosim dušu i radim srcem ... jedino tako čovjek može biti iskonski sretan .
smile78
belica,zagreb
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 08:37
Prekrasne kućice,hipertufe,oslikane teglice
i kamenčići
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 09:16
Dobro jutro,sad ja odmah pogledam ima li nešto novo.I vjeruj mi da ti neće trebati 100 m2 za sukulente.Ja sam ih smjestila u prostoriju za peglanje 2,5 x 3,5 m,ali moram priznati,ima samo pola metra za prolaz.Rekla sam,rješenje je staklenik,ma koliki bio,ili zimski vrt.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 10:20
Originalno poslano od člana limun limun napisao:

Kućice su za 10 plus LOL   Baš su me oduševile Clap



...limun...i ti si ovdje, baš mi je drago vidjeti te kod belice...nadam se da ćeš nam se uskoro priključiti i na kavama, plizzzz...
pusa kokaSmile


...belica, sorryEmbarrassed kaj ti tak upadam na temuEmbarrassed...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.