Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pachira - Money tree
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pachira - Money tree

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2007 u 21:53
Confused sad ste me bacile u očaj....
trebam li nabaviti sad sve ove vrste pa da pokušam sa srećom?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2007 u 13:44
E pa zamioculcas imam i onaj australski, još samo da kapne smile216i odmah organiziramo party
Na vrh
Caca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 01 Rujan 2007
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Caca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2007 u 14:51
ma, imam sve tri biljke, ali nesto slabo imam novaca.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2007 u 17:02
kaj ćeš,valjda mu treba slati dobre "vibre" odnosno malo "coprati"........ ili barem malo nagovarati,moliti itd.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 17:30
ili mozda malo bogatije okititi
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 02:37
 Imam ga!!!smile188 Imam ga!!!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2007 u 02:42
 A sad pitanje za znalce..trebam li ga presaditi ( jel mu ovo mala tegla?)? I kada? Treba li se aklimatizirati malo ili mogu odmah?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 09:00
Kad nitko nije odgovorio,da ja(opet) velim kako ja radim. Ja skoro sve cvijeće koje kupim odmah i presadim.Negdje smo o tome i pričali,i neki znalac je pojasnio i zašto,e sad ne znam ni gdje ni tko.Ovo meni svakako mala tegla izgleda za njega.
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 09:31
??? meni su onda možda krivo rekli ???
ja sam čula da je kupljeno cvijeće dobro ostaviti još 1 mjesec u posudi u kojoj je kupljen, da se privikne na novi ambijent, pa tek onda presaditi, pa ja tako i radim. nekada i 2 mjeseca prođe prije nego presadim i sve je ok ispalo do sada ?!?!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 09:37
Ne velim ja da su oni tebi krivo rekli,samo velim kako ja radim.Nešto slabo vjerujem,pogotovo onima u cvjećarnama.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 19:27
Originalno poslano od člana alkemicar alkemicar napisao:

??? meni su onda možda krivo rekli ???
ja sam čula da je kupljeno cvijeće dobro ostaviti još 1 mjesec u posudi u kojoj je kupljen, da se privikne na novi ambijent, pa tek onda presaditi, pa ja tako i radim. nekada i 2 mjeseca prođe prije nego presadim i sve je ok ispalo do sada ?!?!



isto i ja ovako
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 22:45
 moj Money tree je čisto poludio...potjerao mlade listove i sad mu se krošnja poduplala...bi li trebalo sad nekako plesti te nove grančice da budu kao i deblo dolje? Imače ima i mašnu i pun je kovanica EUR Thumbs%20Up..neki dan je jedna pala s njega i ja pomislih " vidi ovaj je počeo i šoldi bacati"smile96
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 17:43
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 17:44

zaboravih napisati
ja sam svoj presadila u vecu saksiju
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 19:51
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 moj Money tree je čisto poludio...potjerao mlade listove i sad mu se krošnja poduplala...bi li trebalo sad nekako plesti te nove grančice da budu kao i deblo dolje? Imače ima i mašnu i pun je kovanica EUR Thumbs%20Up..neki dan je jedna pala s njega i ja pomislih " vidi ovaj je počeo i šoldi bacati"smile96



smile96smile96smile96smile96
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 22:22
 vidim ja da sam duhovita, ali nitko mi nije odgovorio trebam li plesti nekako te nove grane koje su izrasle?

Ažurirao frida - 18 Listopad 2007 u 22:22
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2007 u 22:26
Nemam poima  ja ga imam jako kratko vrijeme....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2007 u 13:06
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 vidim ja da sam duhovita, ali nitko mi nije odgovorio trebam li plesti nekako te nove grane koje su izrasle?
 
Frida ako ne pleteš grane onda će ti biti "liše" u vis....
Moje je mišljenje da moraš plesti grane one su pri vrhu elastične tako da to nebi trebalo biti problem....sa nježnijim rukama..smile64..a kako ti radiš one cvijetne uradke ...smile94 mislim da to tebi neće biti problem...
...smile96
Cure i dečki na tečaj štrikanja..
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 16:21
smile43 ja nemam roditelje...
 
a sadašnji ukućani se samo sprdaju s tim...ali neka, ja vjerujem u moje stabalce...i pogotovo kad znam s koliko je "srca" i dobre namjere nađeno baš za mene ( priču sam vam , mislim, napisala)smile78
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 16:49
smile79 i za drvo i za roditelje!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.