Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrijeme je za.....hobi !
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrijeme je za.....hobi !

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 09:17
Manči, dosta imam radova na staklu, na ravnom se crta bez problema, ali na ovim staklenim vazama je puno teže, zato sve pohvale.
A ja sam si nabavila nekakvu kockastu staklenu vazu, to će već biti laše 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 13:06
...hvala rose, kaća, jassi.....
....otok...moja bolest  -  ne počinjem od lakšeg...napravila sam probni cvjetić na nekom plastičnom kvadratiću i odma...bum ...na vazu....Wacko
 
...sjećam  se da sam se dosta nervirala sa tom kontur-tubom crne boje...ha,ha....
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 13:43

ogrlice si prodavala u svojoj butigi ili su one kasnije nastale?

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 15:04
...da,da...ogrlice su iz vremena  butige....kako sam još ljuta zbog te situacije nemam volje za nakit,a imam tako puno materijala......sad se igram sa papirom, a nakit će valjda opet doć na red...kad me prođe Angry....
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 22:16
prestani se ljutiti i radi ove prekrasne stvari, možda jednom potegnem do dolje pa obogatim svoju kolekciju.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 22:52
...ulovit će to mene opet......sad sam zaokupljena stanom, htjela bi sve stvari staviti na svoje mjesto dok su ovi loši dani, borim se sa "predmetima"....dođe mi sve pobacat što je viška...mislim na robu, posuđe i sl.....oslobađamo prostor za apartman pa svu tu silu predmeta treba posložiti...dokumente sam sredila u registratore pa sad njihove korice ukrašavam cvjećem da nisu onako dosadni.....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 14:59
Nema me ovih dana na forumu pa sam tek sad otkrila tvoje uradke na jednom mjestu. O ogrlicama neću ni zboriti, doći će vrijeme a ja vjerujem i jedna onako tirkizna, malo pogolema, malo kao iz mora naplavljena ogrlica i do mene... samo polako. Borek fenomenalan, imaš li nacrt za to, mislim da sam u dobrim odnosima sa kućnim majstorom (MPS nešto zgriješio pa je mekan kao pamuk) pa bi bilo zgodno da mu turnem pd nosek.
Nisam radila bojama na staklu i jasno kao dan, sad kad sam čula da je teško na zaobljenim površinama već vidim malu okruglu posudicu... i jedan konjic i jasno, zovem tebe i Otok u pomoć, Važi?
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 14:41
Manči pa gdje si? Zašto ne stavljaš više svojh slika to jest radova???
A do kuda si došla sa nakitom...znaš da te čekam...Wink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 10:47
....proljeće nemam vremena za nakit.....radimo na apartmanu u donjem stanu....jučer smo bili u Dugopolju u nabavci pločica i kauča i sudopera itd....navečer mi djeca okupiraju komp...čim budem imala više vremena stavit ću slike......Smile
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 10:50

....Franjice...nažalost nemam nacrt...dobila sam ga, a ja ga bojala i ukrasila....

....svakako provaj sa staklom, jako su radovi efektni, ali treba malo vježbat na ravnim stakalcima....Thumbs%20Up

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 11:00
Maniči, otvori butigu do ljetovanja da mogu nešto kupiti! Smile
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 11:50
...nažalostUnhappy butiga je zatvorena, osim ako nešto ne smislim drugo....
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 15:39
Sve ti je super. Baš dobri radovi. Najdraže mi je bilo kad sam prepoznala fotografiju iz okvira. Napokon neko iz mog Grada.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 17:14
bila si u Dugopolju...pokraj Splita? pa to je 2-3 km od moje kuće :(
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 18:54
.....iris, i mislila sam da je tako, ali šoping je bio sa MM - pločice i te stvari, a onda je hrlio nazad, tako da nije bilo šanse za neke dogovore, nije htio ni u Split da se skalamo....kao da se vratimo prije mraka.....
....ozbiljno razmišljam za 21.03....mali izlet da napravim, nisam od srednje škole   bila u St onako turistički pa prošetala Rivom.....uvijek  s  poslom ili u tranzitu.....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 10:10
ajde dođi ajde dođi ajde dođi smile213
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 22:09
Manči tek sam sada otkrila ovu temu i divim se tvojim radovima  smile227
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 22:22
...hvala  vanja....sad sam se malo ulijenila, a imam toga još po kući....moram se trgnut iz ovog juga  i poslikat stare radove i započet nove.....Wacko  
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 11:37
navijam  smile213
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 00:38
Radovi su ti baš krasni..poslikaj sve da guštamoSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.