Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivanić-Grad
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivanić-Grad

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:41
bučijada
Tu se nudi šljivovica 6 godina stara, a flaše meni lijepo oslikane, ali ocjenu i tehniku kojom je rađeno prepuštam forumašicama sa hoby podforuma Wink,bučijada
pa slike i slike na crijepovima
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:55
A onda smo došle do štanda sa vrlo neobičnim bučama ( barem meni)
bučijada
pa najljepša buča
bučijada
a tek ova
bučijada
"mramorna" bučijada
pa cugi neobičnog oblika, a tek ova bijela buča u pozadini
bučijada
i opet raznih boja i oblika
bučijada
pa nekakva "bodljikava"
bučijada
pa mramorna, bučice za fitnes Wink, patišoni bijeli, patišoni crni....
bučijada
bučijada
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 22:57
Pa piramida sa bučama
bučijada
 a po piramidi se penju i frću zmije
bučijada
a i ovo sliči na zmiju
bučijada
čudnih li oblika ima i ovdje
bučijada
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 23:11
regal
bučijada
ovoj čudnoj buči su i glava i rep na istoj strani LOL
bučijada
crna i zelenazelena
bučijada
stigao nam je i Alien, svemirci napadaju LOL
bučijada
i blizanci su bili
bučijada
kivano i đavolje kandže - tikvica i sjemenka, o sjemenka baš opako izgleda
bučijada
ove bijele smo već vidjeli, ali tu je i bodljikavi krastavčić - desno, a lijevo su najmanji krastavci koji se mogu kiseliti i vjerujte stvarno su malecki, tek 1 - 1,5 cm
bučijada
šareno, još šarenije
bučijada
 
bučijada
ja bih ovu drugu sa lijeve strane nazvala "turska kapa", pa zelene, bijele, fitnes bučice...
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 23:21
bučijada
pa druga piramida
bučijada
 
bučijada
i drugi regal
bučijada
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 23:29
Ovaj gospodin je dobio priznanje za najbolje uređeni štand
bučijada
 
bučijada
 
bučijada
i to bi bilo to od mene.... ma bilo je tu još koječega, bilo je kolača, bučnice, štandovi sa klopom, pečenjari, kestenjari....ja sam iz ponude pokušala izabrati ono što je, barem meni, bilo najinteresantnije..... ako je bio još netko od forumaša, pogotovo na onom prvom "paradnom" dijelu, neka stavi slike, ako ne, ja sam uslikala koliko sam mogla i stigla..... pa toliko od mene sa bučijade 2009.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 00:22
...bravo...baš  si  se  potrudila  pokazati  to  bogatstvo  vrsta....
...ne  mogu  se  načuditi  koje  su  sve  oblike  i  sorte  "smislili"......smile181 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 08:22
Bravo cure. Prvo mi je drago da sam vidjela vas dvije!Big%20smile I da ste se lijepo družeći provele!
 
A buće? Što reći? Nevjerojatno kakvih sve ima. Pa to je cijela umjetost uzgojiti buću neobičnog oblika ali bome i veličine!
E da mi je komad tople bućnice!Wink Ali slatke!Big%20smile
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 08:33
smile227  koliko buča!!!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 09:17
Nisam pojma imala da buča iliti bundeva može tako varirati.Neki primjerci su fantastični,uživala sam gledajući
Bravo kat.rea i mari i za slike i za lijepo druženjeTongue
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 16:52
čak su i okućnice bile uređene u stilu
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 17:00
a djeca su se igrala na balama od slame ukrašenim bučama
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:13
Čak sam i na ovu,online,bučijadu zakasnila,no barem na nju uvijek stignem.
Joooj kojih krasnih buča imaaaa!!!Bolj a nisam bila,ja bi pol toga htjela a onda se bi i za nešto odlučiti trebala....smile39
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:28
Ha, ha, Shasha dilema bi bila golema, ..... ali zato stigneš slijedeće godine.... Mari i ja smo nešto ukrasnih kupile, sada su ukrasi, a na proljeće čemo valjda nešto izčeprkati sjemenki iz njih .....
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:30
Mari, ova druga slika vraća u djetinjstvo, a današnji klinci pojma nemaju kako je to lijepo, pa eto barem jedan dan u godini mogu uživati u bučama i slami.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:02
A di  si stavila slike"ulova" sa bučijade?Imam i ja nekoliko raznih ukrasnih i inih tikvica pa da razmjenimo sjeme(valjda nemamo iste).
Najrađe bi rekla,ma sigurno sam dogodine tamo,no ne znam di sam sutra pa neću ništa rećiLOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:21
"Ulov" sam zaboravila slikati smile42.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 21:08
Evo "ulova" samo za Shashu
ukrasne%20tikvice
jedna skupna.... OK, ima tu i žirova i jedna gljiva......
ukrasne%20tikvice
znači žuta i malo "kvrgava"
ukrasne%20tikvice
žuta, okrugla i jače "kvrgava"
ukrasne%20tikvice
žuto-zelena
ukrasne%20tikvice
ovo bi bio mali cug
ukrasne%20tikvice
bijela, okrugla, kvrgava
meksički%20krastavac
a ovo nije tikvica nego meksički krastavac
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 22:04
Krasno si nam to prikazala, a bilo je i više puta na televiziji.

Meni je posebno zanimljivo, jer kod nas buće ne rastu, čak ni one male ukrasne ne budu baš nešto.
Jednom su nam dolazili neki poslovni partneri iz Varaždina i ja ih zamolim da donesu buću za bućnicu. Nije njima baš bila jasna ta moja želja, ali donijeli su pun gepek svih mogućih buća. Danima smo jeli bućnicu, juhu od buće, pečenu, a cijelu gomilu buća sam bila stavila u vrt, bilo ih je krasno vidjeti.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 22:09
Krasna reportaža, koliko samo ima vrsta tikvica, baš su prekrasne, ovu bijelu još nisam vidjela, i ja svake godine donesem iz Kutine par primeraka i posijem, ali ove godine loše, jedan jedini plod. 
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.