Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje dvorišče
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje dvorišče

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 89>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2007 u 12:26
ShashaThumbs%20UpHeart Predivno. A koliko je tek uloženo truda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2007 u 17:58
shasha preeeeeeeeeelijepo svaka cast
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2007 u 23:37
moram priznati da ja svaki put kad posjećujem forum, prvo provjerim ima li,shasha, tvojih novih slika da malo uživam, i onda nastavim dalje pregledavati.
hvala ti što tu ljepotu dijeliš s nama
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2007 u 19:08
Shasa stvarno prelijepo Clap 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2007 u 21:41
Hvala VamEmbarrassed,Ako prestanem pričati sa vama onda znači da sam se uobrazila od pohvala...Clown
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2007 u 22:23
kad ne znam kud da stavim slike onda ih na taj post bacim.Embarrassed
moje đurđice
i još nešto...


Ažurirao shasha - 08 Svibanj 2007 u 23:42
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2007 u 22:25
..i malo bijeloga
pa phlox visoki...


Ažurirao shasha - 08 Svibanj 2007 u 23:44
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2007 u 09:01
Shasha prekrasno, sad se pitam ima li koji cvijet a da ga ti nemaš,
imaš zastupljene gotovo sve vrste cvijeća, predivno
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2007 u 10:17
ShashaClap Ma predivno je. Mi koji živimo u stanu možemo samo uzdisati, ali evo zahvaljujući blagodatima tehnike uživamo u predivnim fotkama.
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2007 u 10:24

Fotke su prva liga, samo nemoj grickati đurđice da ti ne naškode, jer su i ljekovite ali i otrovne :)

Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2007 u 14:59
nisam znala to za đurđice, ja ih nemam, ali ima ih moja mama.
 
ali što mene taj phlox zanima, još nešto o njemu čitala i na internetu, ali ga ovdje kod nas nema kao ni ostosperuma koji mi se također sviđa.
 
ja još čekam koji dan da mi procvjeta jedno lijepo cvijeće za koje ne znam kako se zove, a nisam ga primjetila ni ovdje na forumu da ga netko spominje. imam ga nekolike godine, imena mu ne znam, ali je za održavanje jako zgodan i cvjeta cijelo ljeto.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2007 u 19:59
Nina,ubaci sliku,netko će znati kako se zove.Već mi te je žao Nina koliko patiš za tim phloxom,de ja ti ga pošaljem Wink.
Đurđice ne"grickam"Big%20smile,žao mi ih je i za vazu nabrati.Uživam u njima vani.Da,to sam čula da su otrovne(no po listu se vidi da mi ih neka"zvijerka" tamani i ne smeta joj)ali su i predivne.
 
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2007 u 14:24
e voljela bih već nekako doći do phloxa, ali o tom po tom. inače, kod nas većinom ima za kupiti svake godine istog cvijeća  i to: pelargonija, surfinija, petunija, vodenika, begonija, salvija, ageratuma, verbena, bakopa, rjrđe se nalazi gazanija
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2007 u 20:51
Kod nas ima dosta vrsta za kupiti,i za van i za lončanice.Svake godine ima nešto novo za izabrati(na neki forum sam stavila sliku one tzv.fuksije koja mi baš ne liči na fuksiju ali je lijepa)Ove sam godine nešto lijepo bijelo za lončanice našla(mislim da sam i tu sliku negdje stavila).
Tako da svake godine ubacim par novih vrsta.Nadam se da će i kod vas,Nina,uskoro biti veći izbor.Kad malo razmislim,veći izbor više problema,šta kupiti? Htjela bi zadržati ono nešto od prije a toliko novih biljaka imaErmm..strašni problemiBig%20smile
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2007 u 22:03

i to je točno.obzirom da se meni u zadnje vrijeme više sviđaju "stare" već provjerene vrste, koje rijetko i nalazim po cvjećarnama, bolje da ne nailazim na bogatiju ponudu. a i balkon mi nije velik za sve ono što bih ja na njemu htjela imati.

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2007 u 23:07
Meni je skoro i dvorište premaleno za sve toLOL,ali "uguram" nekako.Danas sam dobila 15ak korjena kala,već mlade tjeraju,jedva sam mjesta našla.A žao mi,žena ih nema kud staviti,ili joj se nedaErmm,no htjela ih baciti pa ja to pokupilaBig%20smile.Veli mi muž da nam je dvorište prihvatilište za neželjene biljke.Sve što bi drugi bacili,jer im ne treba ili je nikakvo,ja pokupimBig%20smile
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2007 u 23:12
ni meni se ne da bacati biljku ako pokazuje bar male znakove života, pa mi se nekad desi da više imam tih za oživiti, nego lijepih i zdravih, pa me ljudi gledaju s upitnikom iznad glave, kao voli cvijeće, a vidi kakvo joj je.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2007 u 23:19
Mislim da sam negdje na sobno cvijeće stavila sliku  yuke.Nju sam uzela od brata,pola metra stabla,promrzlog jer je preko zime na terasi bio,i na vrhu dva bijela lista sa žutim vrhomCry.Sad,nakon 2 godine,ne znam kud ću sa njim koliko je narasto i koliko je mladih potjerao.
Kad mi se smiju ili čude onda ih dovedem par mjeseci kasnije da vide biljku,i onda ja procvatem Big%20smile a oni bi je nazad(moš mislit,pa da je opet ubiju)Dead
Na vrh
Nina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 233
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2007 u 23:20
eh, upravo sam išla vanka skriti saksije ispod stola od kiše, jer je prošli put padalo jako pa mi je više zemlje bilo na pločicama nego u saksijama, sad fino sitno pada, ali da ne bi noćas okrenulo jače, skrila sam ih
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2007 u 23:26
kod nas nikako kiše,već je popucala zemlja.Još se te jadne biljke i dobro držeUnhappy.Zaljevam ja ali ove u zemlji nikako ne mogu dosta zaliti,tek toliko da prežive,siročićiDisapprove
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.