Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - MIMI 45-moja oaza mira
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


MIMI 45-moja oaza mira

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 34>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 08:53
....pošto volite nove i nove slikice eto malo sam opet nešto uslikala












...ovaj niz anđeoskih truba uslikala sam namjerno (iako ne cvatu trenutno...mali period odmora) kako bi vidjeli kroz nekoliko dana kako će biti prekrasne

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:02
Originalno poslano od člana mimi 45 mimi 45 napisao:



 
Ovo je veličanstveno!!!!! Clap
Time is something you can never get back..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:03
Lijepo mimi. Nemoj zaboraviti slikati trublje kad procvatu
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:11
Misty hvala...naravno Otok i sama se veselim tim slikama a još više mirisu koje one pružaju kad procvatu...prva cvatnja nije bila tako obilna a sada su pune pupova...
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:29
Dobro nam došla mimi evo i mene u tvome raju....sve ti je preljepo posebno jezerce i burgmansije veselim se slikama procvijetalih ...koje su boje?

smile120
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:36
...imam ih u tri boje: bijela roza i žuta
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:37
super te boje imam i ja ....krasne su ti velike i znam da je miris božanstven Clap
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:39


...ovaj dio vam još nisam pokazala...naime tu je nekad bilo smješteno staro jezerce pa je razmještaj ovih zimzelenih ljepotica ostao takav kakav je....još ne znam kako ću to dotjerati
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:42
Bromelija jesi li vidjela da postoje crvene..vidjela sam ih u nekom časopisu-božanstvene su-ali kod nas ih još koliko ja znam nema
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 09:45
Je vidjela sam i ljubičaste i dupleeeee......prijateljica nam je kupila male navodno su bijela i žuta dupla sada samo čekamo da procvijetaju.
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 10:14
...imala sam ja jedne godine ljubičaste duple ali to je iz neke druge porodice jer niti su mirisale a dobivaju se iz sjemena svake godine
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 11:19
stare ili nove slike - meni je svejedno-uzivam u jednim i drugima...tvoje jezero i vrt predivni su
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 14:43
Grmove,cvjetnice,ograda,ukrasi,jezerce i sve lipo-koji cvjetoljubac to rado sve u kompletu ne bi imao,svaka čast,predivan vrtsmile64smile106Thumbs%20Up
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 16:48


..i voćnjak je tu


..evo aronije koja je ove godine dala plod


...nema smokvi samo na mediteranu...


a ova banana je isto tako mlada-od prošle godine
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 21:45
Božanstveno! Nemam ljepšeg izraza!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 22:17
bravo i na vockama
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 07:26
Pa  malo me nije bilo i pogledala sam od zadnjeg svog javljanja...
Predivne slike, predivnog vrta. Sve uredno, ima i za odmor i za uživanje. Cvijeća kao u priči (Živjela Moslavina!Wink) ali slike jezerca s kojeg god kuta su ipak prva liga!ClapClapClap
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 07:42
HOYA,GIO,BAKA...hvala što ste svratile
BAKA-meni i je moje jezerce u biti centar zbivanja i nemam možda površinski mnogo pod cvijećem, ali ipak dosta vrsta.
Nekad sam imala razastrto svuda okolo...pa sam što zbog djece(da se mogu igrati),što zbog vremena(budući da radim)a i zbog suše(mora se i voda štedjeti) svela sve pretežno oko mog jezera i terase
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 08:00
Originalno poslano od člana mimi 45 mimi 45 napisao:


Nekad sam imala razastrto svuda okolo...pa sam što zbog djece(da se mogu igrati),što zbog vremena(budući da radim)a i zbog suše(mora se i voda štedjeti) svela sve pretežno oko mog jezera i terase
Ova tri razloga zbog kojih tvoj vrt ima toliko zelenih površina su od vrta napravila ono što mi je u njemu najljepše (jezerce je izvan konkurencije!), taj prelijepi zeleni mir! Kako je ugodna šetnja ovom zelenom alejom tako je ugodan i spokoj kojim sve odiše! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
mimi 45 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 111
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi 45 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 09:03


..evo još jedna Misty samo za tebe
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.