Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 48>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 17:11
Odlični podmetači..ma nek si i našu Kaću stavila na jedan ,sjeli su mi oni farmerski, ali onaj s cvjetnim vilama...definitivno moj favorit!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 14:36
kaže mi mare-nostrum na pp da mi se paučina uhvatila na galeriju.Embarrassed
nisam baš nešto u formi ali evo nešto tek toliko da paučine pokupim....
 
tko jednom proba vješalice raditi, opet im se vraća. u mom slučaju ovaj puta ne baš u velikom stilu, ali šta je-tu je...
 
 
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 14:39
i jedna kutijica napravljena u tri poteza...
 
 
i jedna fotka kutijica&upaljač da dobijete dojam koliko je zapravo mala
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 14:41
Tako je! Riješi se paučine, proljetno čišćenje! Taman spremam ormar i nekako bi mu baš godilo par ovih šarenih vješalica! Ova plava mi je baš mmmmmmm i to zbog točkica! smile71

EDIT: Nisam znala da još imaš i kutijicu za pokazati! I pitala sam se kako to u 3 poteza dok nisam vidjela koliko je mala! Hahaha! Preslatka je!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 14:49
izzy, zašto uvijek imam osjećaj da me čekaš iza ćoška? napravit ćeš paranoika od mene!Confused
i znala sam da ćeš se navući na točkice...
kutijica je kao one što dobiješ kod zlatara,samo je u ovoj bio USB stick.  mislim,bez veze... šta će USB-u takva kutijica. ovako može biti za sitni nakit...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 14:54
vjesalice su prekrasne,bravo! ClapClap
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 15:34
Nemoj biti paranoična - to je samo ona slavonska konekšn! Tektonska podrhtavanja odaju kada stavljaš nešto novo u svoju galeriju! LOL Sitni nakit? Toga nema kod mene! Zapravo, kad malo bolje razmislim, kod mene nema NIŠTA sitnoga! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 15:39
...mačka je prekokrašna...idem je pronaći u printevima, baš po mjeri za MPK
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 15:49
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Zapravo, kad malo bolje razmislim, kod mene nema NIŠTA sitnoga! Thumbs%20Up
 
smile39ma da.........a kad bolje razmislim ni kod meneLOLLOLLOL.........
anastazija viš kak je dobro da te malo prodrmam........odmah staviš slikice a i izzy osjeti podrhtavanjeLOLLOL......
kako bi primavera  (ma gdje je ta žena'?) rekla vješalica na tufnice je super a i druga nije za bacit.......jel to na njoj shabby?
a kutijica ah......kakva ideja,kakvo strpljenjesmile72 ......na prvi pogled sam pomislila kako su ti divne velike pukotineLOL.......a onda vidim upaljačLOL
super kutijica za naušnice........male,da ti se ne petljaju u kosuWink
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 16:06
I ja sam gledala pukotine na kutijici, svaka čast na strpljenju, a poklopac i donji dio-super skombinirano!!!
Ukusno i s mjerom-to volim!
Ajde sad jednu veću s ovim motivima, pliz!!!

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 17:18
...kako dobro si nas sve zavarala sa kutijicom, i meni je prvo palo u oči raspucavanje i baš se mislim koje lijepe velike pukotine kako je to uspjela...kada ono mala kutijica, nema veze isto je lijepa kao i vješalice...a ako imaš "recept" za veliko raspucavanje daj otkrij mi tajnu, skoro sam uzela 2K ali kako god pokušam dobijem neku "siću" od pukotina...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 17:30
znam ja od čega izzy ima drhtavicu ... sigurno ne od mojih radova.... svašta je njoj na pameti 
je, mare... to je shabby... bar je trebao bitiEmbarrassed
 
maredelmare, čitaš mi misli... baš sam si mislila o jednoj kutijici većoj od upaljača sa ovim motivom...
 
sanjam, uzmeš malu kutijicu pa pukotine izgledaju ogromne smile156
jedina tajna velikih pukotina je debeli sloj stepa 2. i malo sreće...
 
svima hvala što ste navratile. jeste možda za 
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 17:32
prekrasni radovi!Clap
ne znam jel su mi dražia tanjuri ili kutijice...
a mislim da se ni ne moram odlučitiWink
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 18:01
Ja sam za nešto, ali nisam sigurna šta ti je u toj čaši/šalici koju taj smajlić nateže!!! I molim malo diskrecije - nemoj da moram početi editirati postove gdje se spominje moje ime u kombinaciji sa nekakvim inkriminirajućim animacijama! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 20:03
Sabby vjesalice i kutijica smile141smile73
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 20:51
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Ja sam za nešto, ali nisam sigurna šta ti je u toj čaši/šalici koju taj smajlić nateže!!! I molim malo diskrecije - nemoj da moram početi editirati postove gdje se spominje moje ime u kombinaciji sa nekakvim inkriminirajućim animacijama! LOL
oprosti dragasmile143ubuduće diskrecija zajamčena (ovo zvuči kao jedan od "onih" oglasaLOL).
a u diskreciji je poanta i one šalice - nije prozirna pa uvijek možeš reći da piješ čajsmile156
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 20:52
biljana,Šabica smile79
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 22:11
i kutijica i vješalice su divni!stvarno dobre pukotine
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 08:18
Ja sam oduševljena tvojim radovima, ali tako je uvijek. Nije to neka novost. Od ove zadnje serije posebno bi izdvojila ova dva pjata. Klimt mi je naravno vauuuuuuuuuuuu, ali ova mačka i onaj drugi pjat. Uf!! Baš mrak.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 10:20
Vješalice su prave proljetne, a kutijica ovako minimalistička baš štosna.smile75
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,265 sekundi.