Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pandin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pandin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 36>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 09:04
Ne znam koja biljka je lepša od koje!!! Svaka čast na uređenju i gajenju biljaka!!! Jezerce je za 10+++
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 09:14
voki hvala na komplimentu svrati opet smile198ovo jezerce je sad vec treće u dvoristu prosla dva su zatrpana e ovo je sad dobilo stalno mjesto i odavdje ne mrda samo cu opet malo obrub napravit drugacije a mozda i jos svasta nesto smile106
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 09:34
Uživala sam u rezgledavanju tvog vrta.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 10:20
dijana 7566 smile79
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 11:34

Jako lijepo, stvarno sam uživala u šetnji tvojim vrtom  Clap.
Žao mi je da ne možeš uživati u njemu kad je najljepše, ali bar ti je mama poslikala pa sada uživaš.
Želim ti da nađeš posao negdje bliže pa da stalno budeš u ovom raju !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 13:36
...žao mi je što osim što sam ti poželjela dobrodošlicu na drugoj strani teme nisam češće pratila i posjećivala tvoj vrt...bez ikakvog razloga, eto, ostao mi je potpuno nepoznat dok se danas nisi javio i moje odluke da te upoznam preko vrta...u ovom trenutku ne mogu baš pronaći odgovarajuće riječi kojim bih opisala ono što osjećam, dakle da pokušam objasniti, to se više odnosi na tebe i tvoju obitelj kao osobe a ne na vrt...zadivljuje me činjenica da tako mlad čovjek poput tebe , najvjerojatnije je i brat tu negdje s godinama, danas, baš danas u ovo ludo vrijeme u kojem živimo gdje većina mladih ne izlazi iz sobe zbog kompjutora još uvijek ima osoba poput tebe i tvojeg brata i to ne samo što volite prirodu već način na koji izražavate svoj odnos prema prirodi i životu...e, na tome vam svaka čast i moje divljenje i duboko poštovanje i veliki naklon tvojoj mami...a o samim biljkama su već sve drugi rekli i slažem se s njima...
veliki pozdrav, dragi pandaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 19:16
Oooo,pa ti ovdje imaš pravo malo šareno carstvo!!! Ne mogu odlučit što mi se više sviđa! Vrt,jezerce,kamenjar, sobne biljke,kaktusi.... Sve ti je prekrasno!
smile120
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 20:28
Prekrasno cvijeće, a posebno me oduševila ona stazica u stražnjem vrtu.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 20:35
Ajme čovjeće, čini mi se da češ još malo morati nadograđivati kuću jer ti neće biti dovoljno mjesta za sve kaktuseke i ostalo kućno bilje.


Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 20:41
uvijek rado pregledavam slike tvojeg cvijeća, prekrasno je..a vidi se da imaš smisla za posložiti kombinacije..smile141
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 20:44
retriver sara nikad nije kasno za nesto novo vidjet ,upoznat ili razmijenit iskustva, jako dugo se nisam ni javljao pa je sve tako ostalo , sto ne znaci da nisam pratio dobar dio foruma ali nisam ostavio pisane tragove, ima dosta razloga zbog mog ne javljanja ali da ih ponovo ne nabrajam , opet sam tu i bit ce mi drago se s vama druzit koliko sam u mogucnosti Wink
hvala ti draga na komplimentima i na ovom posjetu ! Tongue
brat trenutno ima 8 godina i jos uvijek nije odredjeno sta voli : voli cvijece poput mene i mame , voli aute i motore kao i ovaj drugi brat , a voli i bit na kompjuteru kao i treci brat znaci dijete je jednom rijecju za sada svestrano vidjet cemo kako ce bit kad bude odrastao Tongue
mama se zahvaljuje Embarrassed

Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 20:46

bome carstvo se velikobrzinom prosiruje i svake godine je sve vise i vise biljaka , sad mi je trenutno u boravku tolika džungla da su moji braca i tata nabacili komentar da ce jos malo oni morat iselit Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 20:50
camelia hvala Wink stazica je napravljena od kamenja tucanika i loma betonskih ploca , svi su nas kritizirali da to nece valjat da ce to bit ovako ili onako ali na kraju mi se jako svidja Tongue
sunceeee tako i ispada mislim da sam presao brojku tristo sa saksijama u kuci i svaki dan se sve vise i vise siri ! sta cu kad uzivam u biljkama prirodi zivotinjama , kuhanju .........
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 20:54
mari 55 10 hvala na posjeti i komentaru , uvijek nesto novo doradjujem prebacujem, presadjujem ..... nikad kod mene nije isto Wink
i da da se nadovezem na predposljednju poruku kod kuce izbijegavam kuhat , ali nekad nekad pocastim svoje ukucane s nekim ruckom (jednom mjesecno ) i gdje kojim kolacem !

danas sam bio u posjeti nasoj dragoj slavuj vk odusevio me njen vrt, i naravno posjetio sam i djeda janka i ponovio se sa kaktusima a slavica me toliko obradovala sa rozim ljetnim jorgovanom i jos mnostvom sadnica slike slijede na prikladnim temama a ulov cu stavit ovdje sutra smile64
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 10:07
Lijepo li je kod tebe...
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 11:21
Evo prošetah tvojim vrtom koji na žalost nisam do sada zapazila ,zbilja je prelijep i nema čega nema.Sve pohvale na trudu i ljubavi prema ljepom okolišu.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 14:40
Volim zaviriti na ove stranice, ima se što vidjeti.....smile55
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 18:33
Prelistala sam sve tvoje stranice i neznam što mi je lijepše, lopoči, jezero, staza ili svi ovi kaktusići. Svaka čast za sve vas skupa. Jako mi je žao što nemožeš uživati u svom vrtu koliko bi htio. Valjda će se i to promjeniti. Vrt ti je stvarno lijep.  smile55
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 00:05
Evo i mene opet u tvom  prekrasnom vrtu! Divno ti je sve, divim ti se! Mlad a tako veliki ljubitelj bilja i prirode. Tvoji uživaju sa tobom u svakom pogledu, sve ti znaš i zlatne ruke imaš!
 
Želim ti i ja da nađeš posao u svom kraju i da uživaš u svom carstvu!
smile57
Rijeka

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 03:41
Sve ti je tako bajkovito.Pogotovo jezerce.U tvom vrtu sam naučila da se oleandri među kojima sam odrasla i nekako drukčije zovu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2829303132 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.