Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303304305306307 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2013 u 23:27
Aha,ha,ha,ha.......čuj to.....Kupanje pilića....smile96smile96  Kaćunak daj mi reci Molim te jesi li koristila i kakav šampon ili gel za tuširanje ?.....ili je to bilo više onak kupanje, samo u vodi bez ičega?  smile156smile156Ti si onda isto trebala biti u mojoj grupi....ha,ha,ha,ha.....Luda dječurlija !smile96smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 01:28
Ismija se vama ja dok sam citala vase lpovluke djecije,na um mi padose moje iz djetinjstva.Niko ne spominje pusenje cigareta i skrivanje po novim ,neuseljviim kucama ili po sumama LOL Prve zapaljene cigarete iz djetinjstva LOLBig smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 08:48
Oooooooo Pustilka bilo je i toga.....samo mi smo prve cigarete zadimili ispod mosta....ha,ha, ha, padala je kiša i cigarete koje smo ukrali od svojih, dobrano su povukle vlagu iako smo ih skrili u đepove jakni, no svejedno taj dan kiša je lijevala pa su nam se i jakne dobro smočile.......smile96smile96 Bila je to moja prva i posljednja cigareta u životu.....Ha,ha,ha LOLLOLLOL osim što sam kad sam došla kući zaradila nekoliko šamarčina, želudac mi se okrenuo naopako i dobro sam se ispovraćala, jer me cigarete i taj smrad u ustima poslije njih nisu baš  oduševili.....Otada više nikad nisam ni pomislila da bih koju zapalila....Iako i danas priznajem nekad mi lijepo zamirišu....SmileSmile  No nemam više želje za njima....Dok vidim druge kako se teško odriču pušenja, moram priznati, ovo je bolje za mene...Smile








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 10:16
Cigare su bezveze (izvinite pusaci Big smile) jos kolike su im sad cijene trebao bi ih svako ostaviti uzinad proizvođacima.
Mi djeca smo radili ovako:ukrademo od roditelja kutiju pa u tim kucama pusimo koliko mozem,visak uguramo u ciglu u zidu da imamo za opet kad nam na um padne.Big smileBig smile Ka dje stigao projleti rat skupili se vani nasi po komsiluku tuzni nema se sta zapaliti,a mi odemo po te ostatke sto smo ih gurnuli u zid i fol nasli mi i njima donijeli.Kako su se samo obradovali onim par cigareta LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 10:41
  
     smile96smile96 Joooooj Pustilka, vidim da ja moram pobjeći odavde, inače ću krepati od smjeha.....LOLLOL

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 12:44
Ma ja se smijem kako sma tupavo,iskrivljenim rijecima to napisala,moguce da i tebi to smijesno.Big smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 22:04
Monstera, pa kupala sam ih samponom! Zamisli tu katastrofu?! Imala sam oko 4 godine. Mastovito dijete, da Bog sacuva. Troje malih zutih pilica, kukala im majka!
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 22:15
Usput, sve pohvale za tvoje pripreme za zimu i bogatu zimnicu, bavljenje povrtlarstvom i to. Ja sam frisko udata iako nisam pretjerano mlada, pa uglavnom donosim zimnicu od svekrve i mame, grebem se dok ne naucim Ermm
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:00
  Pustilka ne smijem se tvojem pisanju  i riječima, nego tome što ste isto bili luda djeca kao i mi...smile96smile96
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:03
 
 Kaćunak , mogu zamisliti tu situaciju s pilićima, jooooj ženo, prevrnut ću se sa stolca od smjeha!  smile156smile197smile197  Usput ti moram još nešto reći.....za sve postoji prvi puta , bez obzira na godine, a ima li čovjek imalo volje nešto naučiti, nikad nije kasno.....Nisma ni ja bila baš s uzgojem povrća na " ti "...No kad sam se udala, moj interes i zanimanje za istim su rasli...I tako iz godine u godinu, i evo vidi mi gdje sam sad, ima već 12g. kako sam u tome ....sijem i uzgajam vlastito povrće, za svoje potrebe imam kako kad, ovisno o godini, nekad ima više toga , nekad manje....Čovjek se mora pomiriti i s onim što mu uspije.......samo jednom kad kreneš, nećeš ni skužiti koliko ti se to može uvući pod kožu....Ne znam kako drugima, mene takav rad opušta,  tako liječim živce i punim baterije...SmileSmileSmile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:04
Ma ko bi izdrzao ono "tesko" djetinjstvo da nije bilo tih ludorija Big smile
Malo mi zao ove moej djece i sve djece danasnjice njihovo djetinjstvo prolazi uz fb.statuse smijesne,dok su nase ludorije bile stvarne.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:12
 
   Pustilka zato današnja djeca i jesu agresivna i nasilna jer se ne znaju družiti , niti igrati onako kako je to bilo u naše vrijeme, zapravo ne znaju se igrati nikako, osim na kompu....žalosno, jako žalosno...OuchOuch

 
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:14
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 
   Pustilka zato današnja djeca i jesu agresivna i nasilna jer se ne znaju družiti , niti igrati onako kako je to bilo u naše vrijeme, zapravo ne znaju se igrati nikako, osim na kompu....žalosno, jako žalosno...OuchOuch

 

Ja cu za koji dan ove moje rastjerati sa kompa,eno im skola,juhu zivila skola moj je komp.Big smile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:19
 smile96smile96 A jesi zloćka ! LOLLOL

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:24
Svratila malo, pa čitam....
Dakle tako, krali cigare.... A kad bi planula komšijska slama ili sijeno, nitko pojma nema od čega. Mora da su krave pušile, sram ih bilo!!!smile96
I kupanje pilića.... ccccccc  Pa ne radi se to tako! Pilići se stave u bure kišnice da nauče plivati, pa ne mogu oni biti gluplji od pačića! (moja malenkost)
A mačku se po zimi griju noge tako da ga staviš da stane na šporet! (MM)
Baš smo bili anđeli.......
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:32
..dr..veće društvance moje..vidim ja da se ovdije svašta duvani...upppsss, divani.Wink.a bilo je toga i kod mene...al s razlikom da sam prvi puta zapalila u prvom srednje, i ko za peh...ulovi me raska sa čikom...mada nisam tad ni znala držati čik a nekmoli pušiti..i tako ja s čikom u ruci a ostalo društvo neznam kad prije...ostalo praznih ruku...nakon šoka zbog raske, i najgorije da bude...mamine prijateljice---nastavak predpostavljam da znate...tuži baba jedna..dobila sam kaznu i nekoliko šamara preko zubiju..al nije me to sprijećavalo iako sam morala svaki puta kad sam došla, mami puhnuti u nos da vidi jel se sport nastavio...ja se snašla pa nosila kaladont sa sobom jer mi je zabranila kaugume...i to se tajilo sve do moje 27 godine kad sam prvi puta zapalila cigaretu pred njom..nikako se nije mogla pomiriti da joj kčer puši...i stalno je njurgala, stenjkala..kao...smeta joj dim...prestala sam pušiti pretprošlu godinu i to 19 mjeseci nisam ni prismrdila cigaretama...al eto..vrag me opet natjerao..izem ti šeraf...opet mi je čik u gupcu...shiiiit...shiiiittt..kakač bljakać. Ouch
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:36
 
    Ha,ha,ha, ha, ha.... curke vi hoćete da mene kap strefi od smjeha ! smile96smile96  
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:38
ak mene nije od mamine ruke pravde....nebu tebe od smijehaBig smilelučiš feromon sreče...to je zdravooooo...al pušenje niiiijeee...LOLem ti šeraf...
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:42
 
  Draga moja Wiz, teško mene nasmijati, a ja onda ko zaraza prenosim to i na druge ! smile96smile96smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2013 u 23:47
A znate li kako je mačku najlakše otjerati od kuće?
Pa, samo joj silom obuvajte čarape koje ste joj naštrikali, i još se uput čudite što se u njima kliže po linoleumu! Hmm, da.... uz čarape obavezno ide i kapa! Čvrsto svezana pod vratom da ne spadne.

Jadna mačka,  nije htjela doći kući od susjeda..... zdimila bi pod kauč svaki put kad bih došla po nju!!!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 303304305306307 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.