Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 305306307308309 381>
Korisnik
Poruka
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2013 u 23:13
Ajama ja bas volim gledati tuznije scene,nakupi mi se svasta pa jedva docekam da me sta rasplace da se istresem na suzama.smile184
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2013 u 23:29
  Ajči meni je super ta serija i koliko god drugi pljuvali po turskim serijama, meni su one sigurno daleko bolje nego one španjolske sapunjare, njih više ne volim ni u ludilu...Idu mi na živce, previše se prenemažu, baš vidiš da glumataju i uopće im to ne stoji....Dok u turskim serijama , imaš stvarno neki dojam kao da je sve tako stvarno, baš kao u stvarnom životu.... Dobro, pošto se o ukusima ne raspravlja, svatko  nek gleda ono što želi, nitko nikome ništa ne brani....Eto sad kad sam započela, moram iskomentirati Ferihu...Stvarno jedna jako lijepa ženskica, ali nažalost njene laži su je odvele u propast, pa joj se sad sve obija o glavu i zbog toga jako pati....Društvo je izruguje, ima hrpu neprijatelja koji su i sami među sobom neprijatelji ( ali se ipak udružuju kako bi nju slomili i napakostili joj ... tu je Hande, Đansu, Seher....osobe koje ja nikako ne mogu podnijeti ) baš su zle....AngryAngry a tu je i Seherina također nimalo dobra teta...ConfusedConfusedConfused




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 10:29
Počela nova turska serija. Odgledala sam sinoć dvije epizode, misleći, kad je počelo da je to film a ono nova serija. Čini mi se dosta dobro. Inače, nisam niti jednu tursku seriju gledala a neću ni ovu, koja se zove "Osveta", jer ako se navučem onda ću samo čekati kad će početi.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 10:50
Imaš Milice pravo, ne gledam serije iz razloga što onda ne mogu prestati gledati pa radije niti ne počimam sa gledanjem.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 16:22
Gledala sam Sulejmana Veličanstvenog... i najesen ću ga gledati opet. Volim povijesne romane pa sam zato i to gledala iako je serija daleko od povijesne istine ali nije važno, u to vrijeme dok traje barem sam se "otkačila" od svega i svih... Thumbs Up
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 19:13
 Curke kako god, navučem se i ja na te turske serije, pogotovo ako su jako dobre, ako nisu onda me ni ne zanimaju...ali kako ne idem na more, niti igdje drugdje, te serije i ovaj forum su jedino mjesto na kojima mogu bar malo pobjeći od ovog užurbanog načina života....da toga nema, bilo bi samo, još moram ovo, pa ono i nikad poslu kraja.....OuchOuch   


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 19:58
baš ste me zainteresirali za tu ferihu.možda bi se mogla izboriti ,ali sada gledam pa to predugo traje.nisam sigurna da mogu cijelo veče izdvojiti za seriju.možda sada na zimu nešto uspijem gledati
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 22:51
 
  Ajči šteta da to nisi pratila od početka, stvarno ima svega, a najviše kojekakvih intriga, ali u svakom slučaju serija je jako lijepa i zanimljiva......Mene svi ovi smutljivci u toj seriji tako živciraju do te mjere, da mogu pobacala bi ih kroz zatvoren prozor van.....stvarno su zli !  AngryAngry


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2013 u 22:52

   

 A ona sad plaća za svoje laži, ali i trpi naslađivanja i izrugivanja tih zlica koje joj stalno nešto podmeću...ConfusedOuchOuchOuch


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 10:59
jučer sam malo pogledala.woow..prva scena -strašna pusica.nego zamjetila sam jednog wooooow frajera.neki profesor-taj je dobar .zbog njega se isplati gledati.nisam shvatila da li je pozitivac ili negativac.zatim jedna zmija s otrovnim pogledom,jedna smotana skoro maloumna,a nije mi jasna ni ona šogorica.nekakva cica sa nekoliko lica.imena naravno nisam zapamtila.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 12:18
Da, da Ajči, profesor se zove Levent, nije loš čovjek no on i gđa. Sanem uhvaćeni su u preljubu još dok je njen muž Haldun bio živ ( otac one riđokose zlice , Đansu, ja joj kažem " praščić " jer stvarno ima takvu facu, a uz sve to  također je zla..)  Feriha je jedno vrijeme čistila Leventovu jahtu, pa su tako malo, pomalo i on i Sanem  uvučeni u dio Ferihinih laži....Sad kad je konačno otkantao gđu. Sanem, čini mi se da je jako zaljubljen u Ferihu, samo to dobro skriva.. Ne znam na koje još zmije misliš, osim one glupe Hande ( priglupa, samouvjerena i umišljena plavuša )  nek mi oproste sve plavuše,nikoga ne želim vrijeđati, ali Hande je stvarno takva......E da tu postoji još i Seherina ( šogorica ) teta i ta je kao kakva dosadna, čangrzava nametljiva ciganka...Ne mogu joj zapamtiti ime, nekako sa H, ali ne mogu se sjetiti....Ona šašava i simpatična starija žena,  sestra od Rize ( Ferihin i Mehmetov otac ) se zove Hatidže, a za ovu glupsaru ne znam... Seher osim što je zla, na samom početku je varala Mehmeta s onim glupim Fejazom ( gazda trgovine gdje je Seher prije radila )  koji im je i zapalio dom zbog ljubomore...No budala umišljena od Mehmeta je povjerovao Seher i njezinoj teti kako im je Fejaz samo rođak...Možeš misliti....Bolje da šutim dok nisam bubnula nešto bezobrazno...LOLLOL  Ja bi njih obje nogom u gu....!  AngryAngry




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 16:52
malo mi je sada jasnije,ali valjda ću ući u štos
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 17:12
 
 Ma samo da odgledaš dvije - tri epizode, brzo ćeš shvatiti tko je tko....SmileBig smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 19:27
                       

   Curke samo za vas....prof. Levent.....SmileBig smileLOL



 

 
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 11:46
ajme uljepšala si mi dan.baš je cool ,kako bi rekla moja unuka (13 godina)
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 12:03
           
               Hugsmile72
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 12:26
smile48šteta što sam ostarjela,ali gledati mogu a sad i smijem
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 12:29
          
       LOLLOL baš si me sad nasmijala....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 14:04
nadam se da će se ovo vidjeti.ja probala i dobro je
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2013 u 16:36
Ajama LOLBig smile legendo.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 305306307308309 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.