Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:07
Evo još jedne nove biljke koju sam kupila u MBM-u na velikom popustu, Crcuma ili tajlandski tulipan...
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:10
Evo i cvijeta u gro planu...
sutra je novi dan
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:11
Dcentra i Tajlandski tulipan su prekrasni  Clap, sreća da imamo tebe na forumu da vidimo kojih ima noviteta u svijetu cvijeća, uvijek nađeš nešto lijepo, novo, egzotično.
život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:13
Još detaljnije cvijet curcume....
sutra je novi dan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:17
lijepo si se ponovila, prekrasni cvijetovi smile78
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:18
Još jedna lijepa biljka koju imam u drugoj boji,a ovo sam kupila kao granu u cvijetarni i pokušati ću zakorjeniti u vodi  LIZIJANT posebne boje...
sutra je novi dan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:21
smile227stvarno lijepo
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:24
Evo malo i običnih svakodnevnih ali uvijek lijepih cinija....
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:26
Divne su ti Jagoda i Curcuma i Lizijant....stvarno krasno!....jel ta Curcuma ona što se od nje radi začin...ili neka ukrasna?
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:26
Žuta lantana i dalje cvijeta...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:32
Ovaj kaktus često mi daje lijepe velike cvijetove,šteta što traje samo 1 dan..
.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:38
Evo još jednog mog kaktusa....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:47
Za kraj kućna biljka koju sam isto kupila u MBM-u na popustu PACHIRA ili biljka novca,možda bude više novaca u kući....ha,ha,ha
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 23:58
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Divne su ti Jagoda i Curcuma i Lizijant....stvarno krasno!....jel ta Curcuma ona što se od nje radi začin...ili neka ukrasna?
Vidim da je bilo komentara dok sam ja stavljala slike,pa da odmah odgovorim.Flavia Curcumu sam kupila u MBM-u na njoj ništa ne piše da je ona i začin, a prodavačice nisu ništa rekle.Kad ti odeš u MBM malo pitaj.Kod njih ćeš naći i dicentru i adenium i još dosta biljaka,a uvijek imaju popuste.....Hvala ti na posjeti i pohvalama...
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:04
Pachira je divna, nadam se da će njena prisutnost djelovati na debljinu tvog novčanika....a za tvoje "obične" cinije...samo jedna informacija....one su sve samo ne obične...zovu se ZINNIA ELEGANS "CACTUS" - znači cinije - kaktusarke ili kaktus-cinije....mislim da je to neki noviji hibrid i BAŠ SU TI LIJEPE! Wink
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:07
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

lijepo si se ponovila, prekrasni cvijetovi smile78
Imaš pravo Bromelija,ponovila sam se sa posebnim biljkama koje su mi upale u oči.Takve biljke su mi uvijek izazov a još kad su na popustu,znači kupljeno...Nekad sam tako često kupovala krpice, a danas radije kupim neki lijepi cvijet.Krpice kupim kad mi baš treba, a ne onako usput...Hvala ti na posjeti i pohvalama...SmileSmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:13
nakon tvog cvijeća definitivno idem spavati jer znam da ću lijepo sanjati.
Ajme pa di ti to nabavljaš????
Molim te reci mi di si ovu dicentru kupila,fenomenalna jesmile90
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:14
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Pachira je divna, nadam se da će njena prisutnost djelovati na debljinu tvog novčanika....a za tvoje "obične" cinije...samo jedna informacija....one su sve samo ne obične...zovu se ZINNIA ELEGANS "CACTUS" - znači cinije - kaktusarke ili kaktus-cinije....mislim da je to neki noviji hibrid i BAŠ SU TI LIJEPE! Wink
O baš ti hvala Flavia za cinije,stvarno su lijepe i velike,ali sam mislila da nisu neke posebne...Ako želiš sjeme od neke boje spremiti ću ti kad ocvjetaju...Sa pachirom ćemo vidijeti kako će ići sa novčanikom,da li ti imaš iskustva?ClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:18

Nema na čemu Jagoda, a ako bude sjemena od kaktusarki cinija....slobodno malo spremi...boja nije važna...sve su od ovih tvojih lijepe...a i znaš da meni sve boje "pašu"...što življe i šarenije...to bolje! Za pachiru...nemam iskustva....ali ako ti veliš da su na akciji...ko zna....možda ćemo zajedno stjecat iskustvo! Pošto su bile? LOL

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 00:25
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Dcentra i Tajlandski tulipan su prekrasni  Clap, sreća da imamo tebe na forumu da vidimo kojih ima noviteta u svijetu cvijeća, uvijek nađeš nešto lijepo, novo, egzotično.
Hvala Lantana,zadovoljstvo mi je svako toliko prošetati našim vrtnim centrima i pogledati što ima novoga i što je na popustu .Uglavnom uvijek nešto i kupim ,naravno ako je povoljno.Tako sam curcumu snimila još prije dva mjeseca u MBM-u kad je bila 175kn, a ja sam je nedavno kupila za mislim 37kn.....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.