Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 104>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 16:21
kosmos,visoki aster i dalije su predivne
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 20:49
Dalije su stvarno prekrasneClap Ti se brineš hoće li biti sjemena, a ja hoće li kod mojih još biti cvjetova, jer su sve u sjemenu LOL - ak nebu znaš gdje ga ima Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 20:53
Si šefe. Idem obrisati.
 
I - da ne zaboravim, hva.... smile156
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 22:40
smile113
jee..sreća da znam gdje ima onih lijepih, neobičnih dalija Wink ove moje su mi već obične LOL
rozika, gio Hug

mladog gazdu je mama naučila da se najljepše igrati u kamenjaru, kojeg su ove godine zdušno oboje uneredili smile48


idem hoyu sad dalje špotati, taman je inbox obrisala smile96
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 23:00
Nije jako boljelo smile96
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 23:05
to je bio blagi oblik špotanja Tongue

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 23:36
Konte,obrišeš prašinu i sa dnevnika pa si staviš podsjetnik kaj trebaš posaditi.Recimo ,sve kaj si pospremila a ne ostavljati za"crne dane"LOL
Krasne su dalije,šteta bi bilo da propadnu.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 21:57
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Ma di su nam nove slikice, navraćam i navraćam, tužna odem.

Možda ovo potakne na slikanje
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 21:59
Imaš istu vrstu hoste kao i moja čisto svjetlije zelena . Zar nije prekrasnaHug?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 23:19
malo su me okupirali moji zagorci na brijegu ovih tjedana pa nisam ništa stigla, ali kažu da nikad nije kasno Wink

Smrckoo, taman sam htjela koju sličku zakeljiti i eto i tebe u mom hlaaadnom vrteku Wink zima ti je tam daj se malo bolje obuci Wink
na koju hosticu misliš? imam samo dvije vrste..skroz zelenu i šarenu ili ću dobiti još koju? LOL

ovu ljepoticu će Horti znati imenovati ako svrati..samo ju nisam nikako uspjela dobro uslikati, a ona zvijerčica iza  je moja prijateljica Zlatka Embarrassed

penstemon barbatus


i za sedum je Horti "kriva" smile71


rudbeckia me oduševila jer nisam mislila da će već cvasti..ljetos stogla iz Silvekinog vrta i sad se u mom  šepuri i gura sa susjedama Wink


a susjede su joj Lantanine ljepotice koje su u pupoljcima, samo ne znam hoće li uspjeti cvasti jer su za sutra rekli samo 1 celzijus Unhappy


Hoooortiiiiii je i za ovu ljepotu u mom vrtu kriva Embarrassed samo se obrisalo ime sa papirića Big%20smile moje muško je to skoro isčupalo jer je tvrdio da je trava nikla pošto je lišće jaaako slično pirici i ja doletim otjeram ga jer znam da su mi tu zasađeni pelceri..skoro sam ga batinom po prstima i kako mi se sad zahvalila cvijećka Clap
Approve hemerocallis




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 23:25
jedino ovako sam uspjela vidjeti svoje dature..samo na žalost niti jedna nije uspjela napraviti sjeme, pojma nemam zašto, sreća da sam koju sjemenkicu od prošle godine  spremila


ulov iz botaničkog je odmah cvao,,,tradenscantia ako sam dobro smislila


Sashini niski asteri Smile




kišica je pala i ukrasila ružice




opet malo dalija


i ovo su vam naši zvjerkići...mama i sin opetovano žicaju jesti..jer ako ste mislili da se može klopati da oni ne žicaju, prevarili ste se  LOL




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 23:34
kontesa, drago mi jeda sam navratila u tvoj vrt u kojemu se ne prepoznaje jesen jer ti je cvijeće u punoj cvatnji.
Krasno, čestitam
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 00:33
Ma zelena čista, bijeli cvijet. A što da ti dam. Od prošle godine mi od jedne nastale dvije. Dobila jednu od susjede to je tri. Dala Hoji i Lori, ostala mi jedna. Mislila sam da će ih biti više . Obećala sam mojoj mami jer ih obožava, a ima samo jednu vrstu. Ako iduće godine opet budu od ove jedne samo dvije, ta druga ide mami. I opet ja sa jednom. Nikad da dođem do sebe da imam dvije. A dobro počekat ću. Samo da ih voluharice ne popapaju. Nisam ih zaštitila ničim, a trebala sam.Cry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 07:08
Krasno ti je cvijeće...dalije, ruže, zvjezdani Clap
Mice mace su bombončići Smile
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 07:30
Baš sam neki dan razmišljala kako ti sigurno ništa nije opstalo od onoga što sam poslala jer nije bilo baš vrijeme za presađivanje.
A one su čak i procvale Clap.
Crveni je penstemon barbatus a žuti hemerocallis.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 10:39
cure hvala Smile
Smrcko pa šala mala Tongue ma neće ih valjda popapati živine, a ove zelene ja već imam dvije i dvije su izrasle iz sjemena, ali su maaale male (možda sam ih trebala u teglice stavitiStern%20Smile) ne brini, ako opstanu imat ćeš dvije Wink

Horti pa ja sam njih pazila i mazila koliko god sam mogla, odmah ih sa sijenom pokrila da ih sunce ne prži i evo ih smile198 mislim da je preživjelo više od pola biljčica...poslikat ću pa ćemo ih identificirati Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 11:21
Bože koja kombinacija dalija svaka čast -predivne boje
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 13:07


Ma kakvog sjemena, iz cvijeta nastaje sjeme? Shocked

Na proljeće sam mislila da je hosta nestala, i kopajući nađem neka vlakna sa malim lukićem. Prebacim na drugo mjesto i nakon toga vidim kanal od voluharice direktno prema hosti. Mislila sam da je gotova ali sam se ipak nadala da će nešto narasti, i stavim oko nje otrova u kanale voluharice. Iz te hoste su i nikle dvije hostice. Je li pojela voluharica prvu lukovicu pojma nemam, ali je išla je zameziti. Ako nebude kasno stavit ću je u mrežu, dosta sam biljaka stavila u mreže. čak i jabuku , jer je može izglodati i uništiti.
Od oružja sam nabavila za voluharice pištolj( MM skoro mene upucao), stupice, 2 vrste otrova. Koliko god ubijem kao sa su gremljini samo se poduplava brojConfused

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 13:14

Super ti je sve cvijeće, kod tebe je sve još u punom cvatu..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 13:26
Niho i stefkaja hvala, ali neće još dugo, na brijegu je fest zima smile66
smrcko pa normalno ...sjeme se napravi u jednom kao tobolčiću na mjestu gdje je bio cvijet...dobila sam sjeme prošle godine i izrasle su dvije hostice samo ne znam hoće li preživjeti zimu jer su male dosta

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 2,828 sekundi.