Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pandin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pandin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 33343536>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 15:18



Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 15:19


Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 15:20


Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 15:20



Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 15:21




Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 15:22
evo od mene koja slicica , nesto me photobucket zeza pa mi nece objavljivat ! malo detalja smile57
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 15:36
Krasan vrt imaš posebno jezerce i ja ga imam u planu ali s obzirom da ću biti projektant i izvođač to će ipak pričekati. Divno je gledati boje u tvom vrtu dok vani pada snijeg, jako mi se sviđa prva slika astera i zadnja dature ako sam pogriješila u imenu biljaka neka me netko ispravi.smile39
Na vrh
iva.em View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2015
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva.em Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 16:16
predivno...nezna se sta je ljepse....raj....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 19:22
Pozdrav Petre, drago mi je da si se vratio. Tko bi rekao da je prošlo već godinu dana kada si bio kod mene, i tada su cvjetali kukurijeci, i padala kiša!Big smile
Vrt ti je lijep, svake godine sve ljepši, sve više lijepih biljaka i ludilo od boja.
Već ti je Anastazija rekla da odvojiš slike kada ih stavljaš, biti će puno ljepše i svaka biljka će doći do izražaja. I smanji ih pa će se lakše učitati...i nemoj se osjećati kao da ti pametujem, starije se mora slušati!LOL Vidimo se kada prođu ove kišurine.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 19:35
smile120i bravo za mamu koja je fotkala dok tebe nije bilo
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 19:55
prekrasne slike i dobrodošao nazad, veselim se novim slikama ....
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
iva.em View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2015
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva.em Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 00:43
Petere kao sto sam vec rekla svaka cast...sve je za pohvalu.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 10:13
Navratila sam malo i ja, divne fotkice. Dobrodošao nazad! smile73
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 10:27
Osobito mi je lijepo naše starinsko, domaće cvijeće. Jednostavnost, a ljepota... Thumbs Up
Ipak, zapela mi je za oko fuksija, raskošna i elegantna. Još je nisam pokušala uzgojiti no vjerojatno hoću! Big smile
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 19:15
smile55nista drugo...veliko bravo bravo....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 20:34
Kad pogledam van i vidim ovoliki snijeg, nemogu reći nego da je priroda stvarno prekrasna i čarobna. Kakvu ljepota ona stvara. Zimi sve spava, ali čim se probudi proljeće, priroda poprima ljepotu kakva je ova tvoja. Prekrasno.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 13:17
Pobjegla ja od ovog snijega vani i zavukla se u tvoj lijepi vrt. Od prve do posljednje strane uživala sam u svakoj fotkici. Kamenjar uz ulazna vrata je preeedobar, stvarno odlično idejno rješenje. Jezerce je veliki plus svakg vrta, još ako je kao tvoje lijepo izrađeno i održavano onda je to pravi ukras. Super  mi je bio onaj niz ukrasnih trava (festuce možda?) koje si imao na početku oko jezera pa poslije uklonio ali i ovako je jako lijepo.
Gledam kako si uspješno zakrio i betonske šahte u dvorištu (možda i ukradem koju ideju Wink) Te šahte su mi kod mene trn u oku.
Hvale vrijedna kolekcija sobnih biljaka  i kaktusa, a još bi bilo super kad ih ne bi morao svaku jesen  unositi u kuću Smile.
Čestitke i tebi i mami na prekrasnom vrtu.



"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 18:25
...kao što već negdje napisah, drago mi je da si nam se vratio i podijelio ove prekrasne portrete biljaka od kojih su mi najdraže ljubičaste "Lepe Kate"...veliki pozdrav tebi, mami i braćiSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2015 u 21:55
Predivno cvijece ! Najljepse mi je ono plavo , mi to ovdje u Njemackoj zovemo
"Kornblumen"  . Nazalost neznam domaci naziv . Dodjem ti opet !

                                                                                                                                Blumen glitzer bilder
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2015 u 23:28
Dugo te nije bilo (a bome ni mene) na forumu pa sam opet sve pregledavala od početka, da se prisjetim.Smile Kao i ostali, i ja sam oduševljena svime što si napravio, a posebno jezercem. Kako si samo uspio dobro sakriti foliju kamenjem! Pa biljčice oko jezerca... prekrasno! Svaka čast na kolekciji katusa! Ono plavo je lijepa kata? Predivna! I gaura, i bijela budleja, i brugmansije - sve je za čistu peticu! Thumbs Up
Pitam se kako bi tek izgledao vaš vrt da si više kod kuće! Wink
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 33343536>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.