Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 89>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:16
ok mila
 
javim kad uzmem nove salvete
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:34
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Poštovane tete i tetice, poslala sam danas dupliće. Na popisu su mi bile ( podsjetite me da li sam ikoga izostavila i ispričajte me za nema, prvi mi je put LOL ):
- Jassi
- Hippy
- Proljeće
- Iris
- Branka202
- Kaća43
- Miškopiško

Poslala sam ih u običnoj koverti ali velikoj, s obzirom da HP ima novog dobavljaća koverata pa su im koverte B5 malje od standarca, stoga salvetice nisu stale.
 
tanke, evo krece danas i tebi posiljka...
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:35
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Poštovane tete i tetice, poslala sam danas dupliće. Na popisu su mi bile ( podsjetite me da li sam ikoga izostavila i ispričajte me za nema, prvi mi je put LOL ):
- Jassi
- Hippy
- Proljeće
- Iris
- Branka202
- Kaća43
- Miškopiško

Poslala sam ih u običnoj koverti ali velikoj, s obzirom da HP ima novog dobavljaća koverata pa su im koverte B5 malje od standarca, stoga salvetice nisu stale.
 
hvalasmile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:45
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Poštovane tete i tetice, poslala sam danas dupliće. Na popisu su mi bile ( podsjetite me da li sam ikoga izostavila i ispričajte me za nema, prvi mi je put [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" /> ):- Jassi- Hippy- Proljeće- Iris- Branka202- Kaća43- MiškopiškoPoslala sam ih u običnoj koverti ali velikoj, s obzirom da HP ima novog dobavljaća koverata pa su im koverte B5 malje od standarca, stoga salvetice nisu stale.


Hvala ti....

Danas bu fotkanje pa ćeš si vljda i ti nekaj nači među mojim salveticama
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:46
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Žao mi je žabica bila samo jedna, jedinina, ostali molim na pp ostaviti adrese i popis glazbenih željica, imate brojeve iznad salvetica kako bih se kalše snašla. Od svake koja je naznačena za dijeljenje/razmjenu imam do 5 komada, u zamjenu molim neke kinesko japanske motive (malo sam sita cveteka), anđelčiće. Branka202 i Hippy te Trišđa - vaše su salvete spakirane, moram na poštu.
Do sada sam uvijek slala salvete običnom poštom i vidim da su uvijek stigle. Možda ideja da se tutne 10,00 kn u kovertu za one salvetice koje su naručene a ima ih više a nema za razmjenu i nije loša... pa svi kuburimo s lovom i ne vidim u čemu je problem.


Franjice, znači tebi tražim " daleko istočnjačke " motive?
Ok....to mi znatno olakšava stvar
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:48
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Žao mi je žabica bila samo jedna, jedinina, ostali molim na pp ostaviti adrese i popis glazbenih željica, imate brojeve iznad salvetica kako bih se kalše snašla. Od svake koja je naznačena za dijeljenje/razmjenu imam do 5 komada, u zamjenu molim neke kinesko japanske motive (malo sam sita cveteka), anđelčiće. Branka202 i Hippy te Trišđa - vaše su salvete spakirane, moram na poštu.
Do sada sam uvijek slala salvete običnom poštom i vidim da su uvijek stigle. Možda ideja da se tutne 10,00 kn u kovertu za one salvetice koje su naručene a ima ih više a nema za razmjenu i nije loša... pa svi kuburimo s lovom i ne vidim u čemu je problem.
 
franjice, pa nemoj molim te trosit za mene na slanje, salji po tpk!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:51
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana iris iris napisao:

hvala Smile


nema na ćemu, nadam se da će što više cura staviti dupliće, da se malo izmjenjamo.
 
htjela sam slikati svoje al baterije prazne
kasnije ću Smile 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:51
smile49cekam daljnje ponude i razmjene
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 13:56
Sunce, nadam se da si stavila svoju adresu, jer bih pažnju željela uzvratiti...
 
I naravno, hvala za salvetice!!!
smile78
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 14:03
Hvala Vam cure, popodne čekam Vaše sličice i bez opravdavanja, molim...smile60
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 15:11
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

ok,kasnim jedan dan,no evo par novih salveta
 
ove imaju sliku samo na toj jednoj četvrtini no bile su jeftine a i 20 ih je u paketu,a i slatke su mi
 
 


Shasha, imaš li možda još koju ovu predzadnju salveticu, preslatka mi je?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 15:18
Pardon Shasha, predzadnju i zadnju?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 15:36
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Pardon Shasha, predzadnju i zadnju?


Imam ti ja ovu predzadnju a možda i zadnju
Moram provjeriti doma....ionako sam ti obaćala đoranje
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 15:37
Cure,

jel tko zna gdje bi se mogla nabaviti ona " umjetna slama " kaj se stavlja u kutije za vina?
Mislim da je to od papira?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 15:57
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Pardon Shasha, predzadnju i zadnju?


Imam ti ja ovu predzadnju a možda i zadnju
Moram provjeriti doma....ionako sam ti obaćala đoranje


Eto super...Ako imaš još što javi?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 16:10
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Cure,

jel tko zna gdje bi se mogla nabaviti ona " umjetna slama " kaj se stavlja u kutije za vina?
Mislim da je to od papira?


za slamu ne znam baš, al u chemacu imaš rafiju u svim bojama, a slično izgleda.....ima baš jedna koja je u boji slame...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 16:29
trebalo bi biti negdje gdje ima materijala za cvjećare
ako ne nađeš kupi krep papir pa pravi sama Big%20smile
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 18:23
te slame ima u svim knjizarama koje pakiraju poklone. od no name do morning gloryija. 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 19:35
suncesmile79.iden sad svoje slikat,uskoro ce bit tu
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 20:34
dok sam danas u intersparu kupovala sir i vrhnje, ugledala sam odjel Decoupage :)

imaju boje, ljepilo, salvete, kistove i sl.
i platna. ja sam kupila za 8 kuna, malo manji od A4.
pa eto, kome se sviđa.
salveta imaju brdo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.