Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 58>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 09:20
Draga moja ovu stranicu si osvježila, sada se možeš baciti na nakit!!!
 
I tamo trebamo osvježenja..smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 10:02
Ne maltretiraj me, vještice jedna! Star
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 10:23
Negdje sam bila vidjela jednu jako zgodnu sa metlom, ali kako je trenutno ne mogu naći, evo ovog gospodina ću staviti...smile191
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 14:30
   ...možda ova Wink ...vidim, opet ste u elementu Tug%20of%20war... ove lude smajliće čupam sa Smiley Central-a, jedino ih na ovom forumu mogu koristiti pa se razbacujem  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 14:37
Primavera htjela sam te pitati od kuda ih izvlačiš, a evo ti odgovorila...hvala ti.
 
I da hvala ti na pomoći oko ove gore gospođe.
Moram priznati da me iznenadilo kako si me simpatično doživjela...smile96
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 14:38
A izzy je igrač!!!
 
Pusti bubu za neki nakit i onda kao : ne maltretiraj me vještico!!!
 
Joj kako ću je smile232
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:16
Iz tvog kreativnog laboratorija izlaze stvarno prekrasno kreirani uradci, neznam dali nježni motivi dekupaža , neznam odakle ih sve nabavite, dali prekrasan nakit koji ja jako volim , ili "stari"sat što podsjeća na neka prošla vremena.Bravo za laboratorij i njegovu djelatnicu
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:40
Primavera, ja jako volim tvoje smajliće, uvijek me razvesele i stvarno znaš izabrati prikladne situaciji! Bez pogovora! Wink
Nado, hvala na lijepim riječima, doista ih cijenim kao što cijenim neizmjerno tebe i tvoje radove! Nije važno s koliko tehnika barataš ili gdje nabavljaš motive, važno je da u tom kreativnom procesu čovjek nalazi nekakvo zadovoljstvo, a naravno da je lijepo kad su ti radovi prepoznati od drugih ljudi i cijenjeni... Svatko od nas ima svoj stil, ono što preferira i te različitosti nas čine posebnima i inovativnima... Ja jako volim svoj "laboratorij" i vrijeme koje u njemu provodim jer imam osjećaj da to vrijeme nije nikada uzalud potrošeno... smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 23:47
oduševila si me smile141
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 20:53
e da...nema proljeća i Izzy se odmah opustila....ništa od radova Tongue
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 21:06
ma sigurno ti Izzy nekaj radi,znaš da joj je proljeće utjerala strah u kostismile191
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:05
Kako me provociraju, pa to nije normalno! Curke, bit će anticelulitna terapija ordinirana vama dvjema! smile232Radim, radim, ali vruuuuuće jeeeeee....
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:06
curke,malo razumjevanja za nas kreativke,nije jednostavno raditi nakit po ovim vručinama. jel tako izzy?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:08
pa nisam joj ja ni rekla da pravi nakit...nego da macka salvete LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:15
Uh, i ja sam se izgubila.... Mislila sam da smo u labosu perlica, kad ono u decopageu! Sad sam gore zbunjenija nego naša draga Piramida! Confused Prevruće je za sve - nešto krenem pa ostavim, pa krenem drugo pa ostavim - možda bi me frosty rashladio?!?!? smile46
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:16
 Da, stvarno...gdje su novi satovi, satovi, podmetači, whatever.... kaj se čeka, pa nije tak vrućina, samo 37 u hladu Hand%20fan
 
...evo ti malo osvježenja, možda dobiš inspiracijuEat%20watermelonjer, fakat je prevruće...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:25
Joooj, tamo netko mi spominje ćevape ti šalješ lubenicu - kako da zaspem večeras?!?!? Dajte mi pošaljite nekog dobrog frajera da me hladi s, recimo, palminom granom....ma ne mora ni to, nek samo pridržava ventilator...pa možda bude nešto od radova.... smile102
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:33
Ak ti pošaljemo frajera, vraga se buš hladila došlo bu do pregrijavanja od....radova, naravno 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:34
Ah, šta sam tražila - to sam i dobila! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2009 u 23:37
hehehehe Tongue LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.