Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 49>
Korisnik
Poruka
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 13:01
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Eto nama još malo zime i Božića...opet ja , a kaj ja mogu kad mi je to poseban dio godine kad uživam u svemu...tipična sam strelica....
Malo sam se poigrala sa kutijicom i pustila si mašti na volju. Kućice su odignute 3d efektom ,  na doljnjem dijelu. Na poklopcu su odignuta vrata, škure i borić. Snjeg je rađen s 3d efektom, ali ovaj put vivinim...Prosudite sami
mislila sam na ovu sliku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 14:11
preeeedivno!
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 18:35
Bubi kutija je preslatka, taman je danas uzasno zahladilo i samo joj nedostaju medenjaci unutra! smile65
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 18:37
ajoooj tek sad vidim, kutija je Lulina! lula sorry na zabuni! smile42
 
 
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 19:25

 

Bubi na ovoj slici se bolje vidi...svi ovi izdignuti djelovi prozirni...rađeni su sa onim 3d koji sam ti tamo stavila onu tubicu. Bijele kao pahulje rađene su sa vivinim 3d ...bijelim...koji je u sličnoj tubici kao i ovaj....a to je ustvari struktur pasta....Ovog drugog možeš kupiti u savskoj 160...nesmijem ime dučana da nebude reklama, ali ako te zanima imaš pp i mogu ti tamo sve reči...uopće mi nije problem.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 19:26
Sasha ...šaljem ti pusu i nemoj se lupati po svojoj glavi...zabune se svima dogodesmile79
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 20:22
Našla sam jedan decoupage papir sa prekrasnim slikama i onda sam se sjetila jedne salvete sa lopočima i sinulo mi je da bi to trebalo probati uklopiti negdje.
Tehnika ima puno. Ah ja nebi bila ja da sve ne pokušam spojiti. Na poklopac je lijepljen decoupage papir...oni koji poznaju ovu sliku vidjet će da je docrtana s lijeve i desne strane. Kad se sve posušilo na poklopac sam nanjela ACRYL  struktur gel..kistom, a onda sam potupkala spužvicom koja je stvorila ovakvu ispupčenu ..nepravilnu, čupavu ili kako da se već izrazim površinu.

Na doljnji dio kutije zalijepila sam salvetu i na osušeno stvaila 2k midium i na kraju utrljala bijelu uljanu...

Rezultat svega toga je ispao ovako...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 20:31
Utopit ću se u njoj,potpuni mir i spokoj...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 20:33
Kutijica je jako lijepa, krasno si uklopila boje motiva i ostatka kutije, a svijetla boja u pukotinama je doista pravo osvježenje! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 20:39
Gledam onu božićnu kutijicu koju si radila s 3D - om i kako si objasnila postupak curama, što je jako lijepo i korisno! No, slobodno smiješ reći u kojem dućanu nabavljaš materijale, neće biti reklama već korisna informacija svima, a još bolje će biti ako to podijeliš na temi gdje i ostale cure stavljaju informacije o tome, a to ti je ovdje http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3807
Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 22:35
Podsjeća me na mirno, toplo ljeto....prekrasna je kutija!smile91
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2009 u 23:35
Hvala vam drage moje...smile80svakoj šaljem po srčeko...
 
Izzy...hvala ti što si me usmjerila. Budem stavit ću tamo ...moj je problem što sam uvijek u stisci s vremenom...troje klinaca, posao, tako da se skoncentriram na galerije radova...pogledam i iskomentiram...često ne stignem ni u miru pogledati baš sve.....tako da vjeruj mi ostatak foruma gdje se što nalazi čak ni ne poznajem.....tako da vjerojatno napravim propuste, ali eto nekako nemogu bez meni dragih teta i njihovih prekrasnih radova a bez ostaloga kao mogu. Hvala ti na pomoći. Ti si cura i polWink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 07:11
smile120
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 09:28
Anđelkasmile78
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 09:50
PrekrasnoClap
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 10:21
vrlo ,vrlo lijepo..nježno,poklopac si majstorski odradila niš ja nevidim doradu draga moja,a donji dio standard krasan
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 13:56
baš volim što si započela sa zimskim motivima...istina, brzo će nam božić doći,brzo, brzo...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 14:09
Super mi je kutija,smile141nekako me podsjeća na one engleske serije gdje se oni kao vole pa se malo voze čamcem pa svašta nešto......
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 19:12
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Našla sam jedan decoupage papir sa prekrasnim slikama i onda sam se sjetila jedne salvete sa lopočima i sinulo mi je da bi to trebalo probati uklopiti negdje.
Tehnika ima puno. Ah ja nebi bila ja da sve ne pokušam spojiti. Na poklopac je lijepljen decoupage papir...oni koji poznaju ovu sliku vidjet će da je docrtana s lijeve i desne strane. Kad se sve posušilo na poklopac sam nanjela ACRYL  struktur gel..kistom, a onda sam potupkala spužvicom koja je stvorila ovakvu ispupčenu ..nepravilnu, čupavu ili kako da se već izrazim površinu.

Na doljnji dio kutije zalijepila sam salvetu i na osušeno stvaila 2k midium i na kraju utrljala bijelu uljanu...

Rezultat svega toga je ispao ovako...


be still my heart smile94
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2009 u 21:50
Dorina...(joj  tvoj nick...samo počnem misliti na čokoladu), Duda, Nato, Mare, Iluvia smile73Hvala....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3536373839 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.