Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 63>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 18:07
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Baš pametno i ljepše od vezanjasmile141


i lakse od vezanja Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 19:45
Hvala Zvrk.Da,baš mi se nije ni činilo da bi moglo od smrzavanja nekako pomoći,no ,ma koliko sam gledala,nije mi palo na pamet,za šta bi te "košarice"mogle biti.Super ideja.Meni bi ta tritome nešto trebalo no čini mi se da te košarice nemaju dovoljno velike rupe.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 20:32
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hvala Zvrk.Da,baš mi se nije ni činilo da bi moglo od smrzavanja nekako pomoći,no ,ma koliko sam gledala,nije mi palo na pamet,za šta bi te "košarice"mogle biti.Super ideja.Meni bi ta tritome nešto trebalo no čini mi se da te košarice nemaju dovoljno velike rupe.


Kroz te rupe moze sve proci, stavis preko biljke dok je jos mala,proljece, dok miruje, polako provlacis grane,lisce kroz rupe kako raste i fino sve drzi uspravno.

Naravno nema skidanja, micanja dok je sve u punom rastu.
Ja tako ima peony, achilea, ma puno visokog cvijeca kojemo treba potpora.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 20:59
Probat ću no puno lišća ima i široko je pa sam zato mislila da je to premaleno.No vrijedi probati .HvalaWink
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 12:44
Vrlo zanimljivo za stolisnike (achilea).
Sad još samo da pronađemo takve košarice. Možda bi se mogle izraditi u kućnoj radinosti ili kod nekog majstora.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 12:50
super ideja,i sto rekla Perla,samo jos da ih pronadjem
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 14:09
Čujte vi , još će fakat Zvrkica misliti da živimo u "Tunguziji" pa ništ nemamo, ovak što se tiće tih košarica može ih se nabaviti po raznoraznim Bauhausima , Baumaxima i ostalim ....ima, a ako ne postoje samostalno onda ima one viseće žičane , pa se makne lanac i eto ti tih famoznih košarica.
 
Ideja je super jer ne koristiš raznorazne kolce i štapove koji se vide već podupreš biljčicu od dolje ona je "sakrije" svojim lišćem i puno je ljepše za vidjeti, kako biljčica "samostalno raste".
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 14:14
Možda bi se što dalo napraviti i od pocinčane mreže, ako se ne nađu te košariceSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:20
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Čujte vi , još će fakat Zvrkica misliti da živimo u "Tunguziji" pa ništ nemamo, ovak što se tiće tih košarica može ih se nabaviti po raznoraznim Bauhausima , Baumaxima i ostalim ....ima, a ako ne postoje samostalno onda ima one viseće žičane , pa se makne lanac i eto ti tih famoznih košarica.
 
Ideja je super jer ne koristiš raznorazne kolce i štapove koji se vide već podupreš biljčicu od dolje ona je "sakrije" svojim lišćem i puno je ljepše za vidjeti, kako biljčica "samostalno raste".


To je to, ja uvijek skinem taj lanac i rijesim ga se.Wink
Ovdje kostaju od L1.50 -L2.50 ovisno o promjeru.

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 17:34
Odlična ideja sa košaricama,sigurno izgleda ljepše nego nekakvi kolci i štapovi.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 21:00
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Čujte vi , još će fakat Zvrkica misliti da živimo u "Tunguziji"....
 
Nije problem Tunguzijski nego financijski. WinkLOL LOL Nije problem ni za malene vrtove, za relativno mali broj biljaka, ali za velike vrtove, nabaviti odjednom veći boj gotovih košarica, moglo bi biti skupo. Jeftinije bi bilo napraviti ih od u zeleno obojene pocinčane žice....
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 12:28
Originalno poslano od člana Perla Perla napisao:

 
Nije problem Tunguzijski nego financijski. WinkLOL LOL Nije problem ni za malene vrtove, za relativno mali broj biljaka, ali za velike vrtove, nabaviti odjednom veći boj gotovih košarica, moglo bi biti skupo. Jeftinije bi bilo napraviti ih od u zeleno obojene pocinčane žice....


Koliko kostaju takve kosarice?

A koliko je zica + tvoje vrijeme?

Ja svoje nisam odmah kupila ali za tu cijenu, znaci oko 10 kuna (jedna) ja sam zbrinuta godinama, jer ne rdaju i stalno ostanu vani.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2009 u 20:09
Prošnjofati ću svakako koliko koštaju gotove košarice jer ideja je sjajna, a ja ih trebam malo. (Jesi li vidjela moj vrt? Nisi! Onda znaš kako je mali!smile96)
Ideja sa zeleno obojenom žicom namjenjena je curkama koje imaju velike vrtove, pa bi kroz zimu možda mogle u kućnoj radinosti same napraviti takve košarice. Možda bi se isplatilo, a možda i davim.Embarrassed
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 00:42
Vješte ruke bi ih mogle  napraviti od savitljivog šiblja i pofarbati
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 00:44
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:



Ja svoje nisam odmah kupila ali za tu cijenu, znaci oko 10 kuna (jedna) ja sam zbrinuta godinama, jer ne rdaju i stalno ostanu vani.


Kod nas to nebi bilo 10 kn definitivno. Možda bi se u kineskim radnjama mogle naći kakve žičane posude, mislim da sam tamo vidjela nešto kao za voće ili....Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 18:27
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Vješte ruke bi ih mogle  napraviti od savitljivog šiblja i pofarbati


Ne treba ni farbati,savitljivo siblje je prirodno ,nemas bolje boje od toga a kad biljka naraste ionako se nista ne vidi sto je podrzava.Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 23:13
Pa da može biti i dekorativno, volim prirodne stvarismiley1692.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:51
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:58
Prekrasni su vrtovi na koje si nam dala linkove...ali nešto si mislim...pa tvoj vrt već sada "spada" među te i takve lijepo uređene vrtove! Ja primjerice, kad god vidim neku vrtlarsku BBC-jevu emisiju...uvijek se sjetim tvog lijepog vrta! ....samo slabo nam nešto u zadnje vrijeme fotkaš po vrtu, pa smo mi malo zakinuti za tvoje prekrasne biljčice.....Smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 21:59

Zvrkice , hvala još jednom na svemu pa i na ovom, pohranjena je stranica u Favorites.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.