Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 44>
Korisnik
Poruka
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2010 u 09:38
Moram svima objaviti sretnu vijest - od jucer sam postala sretna i presretna vlasnica Target srca... ono je moje, moje, moje i samo MOJE...smile84
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 11:39
pozdrav...bila jučer na flora-artu i na žalost naletjela kad primavere nije bilo:(, ali svejedno sam se nagledala njenih predivnih radovasmile71
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 21:10
Pozdrav.....
Moram se pohvaliti, da sam postala vlasnica zveckalica "Kruškica".Prekrasne su draga moja prekrasne ...............
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 01:04

...ooooo, djevojke moje drage Lilly Vanily, Kami, Lluvia, Sandra, Čarapice... Blowing%20KissesBlowing%20KissesBlowing%20KissesBlowing%20Kisses puuuuno vam hvala na ovoliko prekrasnih riječi... 

 
...Lilly Vanily, Sandra i meni je žao da se nismo srele, no možda kojom drugom prigodom...
 
...Lluvia, Čarapice... hvala vama na povjerenju koje ste pokazale prema mom radu  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 14:33
...evo još malo noviteta, kao i gotovo uvijek do sada, sve što vam izlažem izrađeno je od polimerne gline, uz male pomoćne dodatke za spajanje i sl.
 
...šnala iliti kopča za kosu s kvadratićima a la Klimt...
 
 
...privjesak ogrlica "Gejša", tehnika transfera color fotografije pomoću obične vode na polimernu glinu, pečeno, brušeno, patinirano, zaštićeno tekućom polimernom glinom, ponovo pečeno i brušeno, lakirano...
 
 
...i na kraju, nova tzv. cuff (lisice) narukvica kompletno napravljena od polimerne gline i ojačana unutra žicom, u meni omiljenom bauhaus stilu...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 16:14
smile58 preeeekrasni radovi!!! Ovu Klimt fazu odrađuješ majstorski!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 11:43
smile55predivno kao i uvijek, posebno mi se sviđa ova narukvica
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 12:14
Ubi me brate. Sve mi je tako savršeno. I kopča i privjesak i narukvica. Totalno po mom gustu. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
brani View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 19 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 242
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:12
Narukvica je wooooow....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 00:54
...hvala vam puno drage djevojke, Monna  ...Sandra  ....Saara  ...Brani  ....gurate me naprijed svojom podrškom i lijepim riječima Thank%20YouThank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 20:22
Nisam dugo bila u ovoj galeriji i sad mi je žao.. imaš tako lijepe radove da bih rado nosila bilo šta od toga, favorit su mi pasent narukvica i šnala s klimtom...Clap
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 01:28
...hvala ti puno draga valliSa na krasnom komentaru i vremenu kojeg si odvojila za šetnju mojom galerijom Valentine%20kiss
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 01:27
Znala sam da ću ovdje naći pregršt prekrasnih radova, neznam ni komentirati osim izraziti divljenje, jer se u izradu nakita ne razumijem , ne poznajem materijale ni tehniku, znam samo da ima bezbroj krasnih komada kojima sam zadivljena.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 13:53
...draga Nado, hvala ti od sveg srca na posjetu i predivnom komentaru Valentine%20kiss
 
 
 
...evo jednog broša od polimerne gline, radjen po želji meni jako drage osobe, izvrsne slikarice i umjetnice koja je lani kupila privjesak-ogrlicu s istim motivom i poželjela broš kao poklon svojoj najboljoj prijateljici... naravno, nisam joj ga mogla samo tako spakirati, pa sam odlučila napraviti i adekvatnu ambalažu koju možete u potpunosti vidjeti u mojoj decoupage galeriji: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3559&PN=21
 
...broš od polimerne gline "Đurđice"...
 
 
 
...ova mrlja desno gore na brošu pokušaj je retuširanja odbljeska blica Wacko
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 21:42
prekrasan broš a ni ambalaža ne zaostaje Smile
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 02:44
Prekrasna mi je gejša, a i narukvica, a ono na prethodnoj strani....ja bi, da kupujem na tvom štandu, bila dosadni neodlučni kupac
Jedino sam primjetila da posebno padam na tvoje privjeske...i na sve ostalo...al njih nekako najprije "uberem"
Iako se tebi za tvoje radove čovjek može samo i
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 10:54
...puno, puno hvala na posjetu i lijepim riječima drage moje ValliSa i Maredelmare Thank%20You ...draga MaredM... obožavam dosadne neodlučne kupce smile187oni bar na kraju nešto i kupe Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 12:06
Broševi su mi jako lijepi i ona narukvica crvena gore i ona ogrlica i prethodno par uradaka :D ajd dobro priznajem sviđa mi se svo što si napravila smile128
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:28
Koje si ti čudo od žene bože dragi,radovi me fasciniraju.
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 21:54
wow...narukvica je preprepredivna...želim jednu takvu za sebe...neko vrijeme sam i ja radila sa fimom ali ti si prava majstorica...svaka ti čast
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.