Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik by Stephanotis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik by Stephanotis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:04
E baš si me nasmijala  smile96

Normalno da te razumijem, ima nas više LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:10
Stephanotis, ne  znam što je smješnije, ti po noći s baterijom, ili ja u 4 ujutro kad ne mogu spavati, ogrnuta dekom u spavaćici, raščupan, što misliš da me netko vidi, ne bi zvao murju, nego psihijatra.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:36
Dakle- to su prizori koje bi se isplatilo slikati!
Gdje su ti paparazi kad ih trebaš!?smile156
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 09:32
Drago mi je da sam vas nasmijala. Smile
 
Nego da se pohvalim što sam jučer od svekrve dobila :
 
 
Zar nije divna?? Embarrassed
 
A taman mi je falilo nešto bijelo za ljubičasto-bijelu kombinaciju u mom "kamenjaru". Eto nešto s mog popisa je stvarno u kamenjaru, a nešto baš i ne... A ima i iznenađenja na koja nisam računala. Uglavnom ne mogu dočekati da dođem doma i posadim svoju novu ljepoticu.
 
smile160
 
 
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 09:35
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Stephanotis, ne  znam što je smješnije, ti po noći s baterijom, ili ja u 4 ujutro kad ne mogu spavati, ogrnuta dekom u spavaćici, raščupan, što misliš da me netko vidi, ne bi zvao murju, nego psihijatra.
smile195
A imam i ja "izleta" na balkon u piđami...sva sreća smo na drugom katu, pa se baš ne vidi dobro odozdola. Wink A ja se pravim da je to skroz ok. Big%20smile
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 11:42
Osti ti je prekrasan Stephsmile79
Što se tiče tih "čudnovatih "izleta naravno da nisi jedina i nama to uopće nije čuno,dapače,sasvim normalno.
Sad kad sam to pročitala sjetila sam se Donate.Još uvijek mi je njen potez u svezi cvijeća "najluđi".Ne znam više gdje je to pisala,uglavnom,prošle godine je kod njih bilo nevrjeme(tuča) i ona jadna na terasu sa kišobranima i drži kišobrane nad cvijećem da ga tuča ne uništi.         Donatasmile120
 
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 11:57
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Osti ti je prekrasan Stephsmile79
Što se tiče tih "čudnovatih "izleta naravno da nisi jedina i nama to uopće nije čuno,dapače,sasvim normalno.
Sad kad sam to pročitala sjetila sam se Donate.Još uvijek mi je njen potez u svezi cvijeća "najluđi".Ne znam više gdje je to pisala,uglavnom,prošle godine je kod njih bilo nevrjeme(tuča) i ona jadna na terasu sa kišobranima i drži kišobrane nad cvijećem da ga tuča ne uništi.         Donatasmile120
 
 
smile195smile156Ovo je najluđe- definitivno... Što sve nećemo napraviti za svoje biljkice. Moram pohvaliti svog mališu od dvije godine. Kaže meni teta jučer da joj je moj mališa brao cvijetiće. Mamina škola. Smile A mama ponosna!!! Voli jako biljkice i mama ga naučila da biljkice mazimo i pazimo.Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 13:50
Mama prava si!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 09:22
Moj kamenjar gotov. JOOOOOOOOOOOOJ kako sam sretna. Idem ga škicati svakih pet minuta. Jedva čekam da dođem s posla!!! LOL
 
Navečer:
 
Ujutro na suncu:
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 10:15
Ma divan ti je i navečer i ujutro na suncu, uživaj - da zaboravila si ga slikati u podne.smile143
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 11:15
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ma divan ti je i navečer i ujutro na suncu, uživaj - da zaboravila si ga slikati u podne.smile143
Nisam ga još ni vidjela u podne. Napravila ga jučer navečer, buljila ujutro ( skupa s mališom) deset minuta u njega i ošli na posao.Confused Ko će dočekati subotu?? smile39
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 23:33
smile141krasan jesmile64
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 08:53
Joj hvala ti. Ma kad se sjetim slika iz tvog dvorišta...predivno je.
Jako me veseli moj mali i moj mini kamenjar. Ne bi mogla biti bez cvijeća. Selila sam se nekoliko puta i uvijek sam vukla sve moje cvijeće sa sobom. Smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 08:58
Prekrasan je mini kamenjar! smile141
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 09:56
Hvala, hvala. Išla bi sad najradije doma s posla i gledala satima u njega. Neki puta si mislim da sam malo munjena, ali mi je drago da sam otkrila mjesta di nas ima više takvih. smile72
Na vrh
nera View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 10:17
super ideja za kamenjar u padeli. odlično je. svaka pohvala.
Life is like box of chocolate...
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 11:04
Hvala svima na pohvalama. Smile
 
Bila mi u subotu Vera na kavici. Eto što mi je donijela...
 
Hvala Veri još jednom...
Znate već da moj mališa voli brati cvijetiće. I tako sjedimo mi na balkonu, pijemo kavicu, kad moj Luka lijepo nabere dva cvijetića, iz mog manjeg kamenjara ( a i bila su samo dva) i da ih Veri. I što sad reći djetetu?? Big%20smile Poslije smo imali duuuuuuuugi razgovor ( mama pričala, on me milo gleda LOL), i dogovorili smo se da neće više. Samo se vani smiju brati cvijetići. Eto, Luka i Vera su se skompali i dogovorili se da idemo ovaj tjedan mi kod nje. Jedva čekam da vidim njen kamenjar.
smile39
Ovako izgleda balkon s Verinim poklonima. Klinčići divno miriše, a boja im je predivna. Japansko drvo posađeno. Divno je.Wink
 
Ja sam dijete sreće
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 13:05
Drago dijete sreće stvarno ti prelijepo izgleda kamenjarčić!
Javite se - hoću i ja biti s vama...a  Luki smile78
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 14:03
Joj hvalaEmbarrassed. Sve se da dogovoriti... Ja sam uvijek za druženja. Smile
Luka šalje pusu natrag i cvijetić iz maminog kamenjara.LOL
Ja sam dijete sreće
Na vrh
VERA1 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VERA1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 21:55

Pozdrav stephanotis . Tek sad sam vidjela tvoje sličice sa novim biljkicama , vidim iklinčići su posađeni u žutoj kantici. Itvoji pokloni su posađeni i sutra ih uslikam po danu pa postavim slikice. Pusa MALOM MOTORISTI.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.