Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - razglednice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


razglednice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 26>
Korisnik
Poruka
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 11:04
baš prekrasni krajolici
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 22:10
Super su slikice, nešto sam bila pa mi je osvježilo davna sjećanja, hvala ti.
Budva, Sv.Stefan, uh kakva su to vremena bila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 09:02
Trisa, i mene hvata ta jugonostalgija pa sam da je smirim pretprosle godine dosla u Dubrovnik i podsetila se onih nasih,lepih vremena...Lepa je Evropa, ali i nasi prostori nista manje,naprotiv...Ovog leta nagovaram za Zadar ili Opatiju pa... A vidi Piran,Porec...konkurenti Portugalskim gradovima!
 
 
 
 
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 09:52
Neću ništa reći - sve govori tvoj potpis smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 21:17
Evo jednog od parkova u mom gradu. Beograd-Dedinje

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 21:24

Lijepo sensa, ajme nisam u Beogradu bila godinama, stavi još malo slikica.

Zadnji put sam bila kad smo posjećivali Kuću cvijeća.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 09:33
 Trisa, evo poziva da dodjes vec ovog leta (secas se price o nostalgiji...),rado cu ti biti vodic, a verujem da i Sensa nece imati nista protiv da nam se pridruzi. 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 21:19
Trisa, evo duplog poziva i jos nekih slicica. Nema sunca vani i jako je hladno/cak je i sneg padao i nemam nekih bas super slika ali ce ih biti. Do tada i tvog dolaska i druzenja sa Mimar evo: Kalemegdan, i pocetak Knez Mihajlove

   

          
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 21:35
Društvo, predivno! Briga me smatra li me netko nostalgičarkom jedino znam da sam izuzetno bogata, imam puno predivnih uspomena i sjećanja sa bezbroj putovanja i druženja. Obišla cijelu Jugu, upoznala divne ljude, pa onda obišla Europu i upoznala isto tako dobre ljude, upoznala ljude, ne Francuze, Niskozemce, Makedonce, Srbe, Njemce - nego ljude. Drago mi je da sam opet  to obišla i sad ste u meni probudili divna osjećaje. Predivna Budva kao i nekad davno u buri, pa Dubrovnik - a što reči, Beograd, ja molim jednu sličicu Skadarlije (neka lijepa, prelijepa sjećanja se vraćaju). Htjela bih malo prošetati Sarajevom, Skopjem...smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 21:40
Bravo Franjice, ipak su ljudi ti koji su najvažniji. Ja se isto rado sjećam tih predivnih krajeva iz nekadašnje države, pa i danas imam prijatelji na tim prostorima s kojima se čujem, jer pravi ljudi su ostali isti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 09:18
 Prijatelji, poziv vazi za sve,napravicemo vec neki plan,ta necete valjda Trisu samu pustiti! Obnovicemo nasa secanja,necemo dozvoliti da nestanu prave vrednosti.
Cim se prolepsa vucem Sensu na foto-turu po gradu,Skadarlija cim lipe olistaju... sada mali dodatak pogled sa Kalemegdana i detalj iz Knez Mihajlove...
 
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 10:00
ja nikad nisam posjetila ni Budvu ni Beograd ali mi je mama pričala da su to prekrasni gradovi tako da imam silnu
želju
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 11:32
 Lana, tebi cu ipak dati sina i kcer za vodice (narocito za vecernje obilaske),tvojih su godina Smile,sigurno vam vise pasu klubovi i splavovi,ja cu sa mojim "nostalgicarkama"  pre u Skadarliju na tamburice! Tvoju zelju tumacim kao stavljanje na spisak raspolozenih da nam budu gosti...
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 19:02
Ajoj, a u Bgd. ne samo da ima lijepih prizora već i dobre klope.Ajme meni ja se sjećam "vešalica".Ludilo!!smile45
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 19:15
Bilo je to davno...sjećam se Knez Mihajlove ulice, Kalemegdana, Dedinja...jako lijep i velik grad
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2008 u 22:09
Mislim da sve to nema veze s nostalgijom za bivšom državom, još manje s politikom...nekad smo bili u "suživotu" s Austro-Ugarskom, zar su zato Beč ili Budimpešta manje lijepi gradovi? Ovdje smo jer nas veže ljubav prema cvijeću, a zašto se ne bi rodilo i novo prijateljstvo koje nije opterećeno prošlošću i državnim granicama...vrijeme se ionako ne može vratiti unazad, bez obzira da li neki to žele ili ne. Yugoslavija više ne postoji, ali čovjek ipak ima sjećanja i uspomene koje nisu nužno loše...
Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 16:39
svaka cast dado, ja sam iz BGD ali prosto ceznem za vasim morem jer sam skoro svake godine bila na Rabu i secam se svega kao da je juce bilo i jedva cekam da ponovo odem.   
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 21:18
Da ne otvaram novu temu - čini mi se da je ova baš super za "pisanje" razglednica s naših izleta ili putovanja.
Evo na putu autoputom od Ogulina za Split, stali smo na odmorištu Krka, sa kojeg se vidi prekrasno
Skradinsko ždrilo, pa vam svima dragi moji šaljem razglednicu:
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2008 u 21:52
Prekrasno Triša...Odmah poželim da sam tamo negdje...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2008 u 07:54
Triša divno!!!! To nam je utabana ruta ako se mičemo sa juga.....moram jednom nagovorit MM da siđemo u Skradin.
Pre- pre lijepe slike!!!smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.