Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć pri uređenju cijele okućnice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć pri uređenju cijele okućnice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 10:35
Ja sad vidjela da si mi pokušala poslati pp. Idem odmah vidjeti kakvo mi je stanje tam pa probaj ponovo.

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 11:07
Kad odlučim ići javit ću ti se pa ćemo skupa. Ja sam ih imala oko 60 vrsti,barem dva puta mjesečno odem u MBM pa kupim najmanje 1,ovisi kolko mi se svidi,a i nemam ih gdje držat. kupila bi ja više. Ovu zimu su mi pozebli i to oni najveći CryCryCry 
Shasha hvala na ispravku,mislila sam to al krivo napisala!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 18:56
ama shasha zato si ti legenda ne samo u kraju svom...nego i daleko, daleko...
vrt ti je smile93 a ti si bašHeart.
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 18:59
Ja za kuću obožavam kaktuse..želje mi je imati ih barem 200 (da nastavim sanjati ?)
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 19:03
Nda da se malo povratim na originalnu temu.. nema nis od slikica ja sam u krevetu.. na bolovanju..gripa. no zato imam popis br 1. biljaka koje bih željela imati:

- pampas trava –roza

- suncokret –domaći starinski

- kadifice

- pijetlova krijesta 

- ruža   –penjačica 8x

            - stablašica 5x

            -starinska crvena –

            -normalna -4x 

-          Potočnice

-          klinčeki

-          visibabe

-          vodenike

-          plamenak-phlox

-          turski karanfilčeki

-          hoste –posebno šarene

-          ljiljani

-          kane

-          dalije

-          zumbul

-          šafran

-          krizantema

-          irisi 

-          oleander

-          jasmin

-          magnolija – ljubičasta i bijela

-          hibiskus

-          yuka 

- gospina trava

- ružmarin

- lovor

- kamilica

- majčina dusica

- bosiljak

- kadulja

- dragoljub

- miloduh

- kaloper

 To mi je želja posaditi... ostala koji su mi mrak još uvijek pokušavam indentificirati.Smile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 19:45
Imaš ti veliki popis,a nebi ni moj bio ništa manji al kad nemam kuda sa svim. Ja sam posijala sjeme gazanije,pelargonija i dragoljuba pa ću vidjet dal će biti kaj iz tog. Za dragoljub vele da se sije u 3 ili 4 mj odmah van al sam ja htjela malo eksperimentirati.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 19:53

Pozdrav Mamaa, želim ti dobrodošlicusmile99u naše rascvjetano društvo!

evo ova tvoja novootvorena tema mi se nekako cijelo vrijeme vrzma po glavi, evo čitam i razmišljam.....mislim da bi se za početak (moje skromno mišljenje by the way) trebala bazirati na samo jednu točku tvoga vrta. E sad, budući da si spominjala mostić preko odvodnog kanalića ja bih se bazirala na njemu - s tim da bi nad njim napravila sjenicu - mostić da bude širok bar 2m - a na sjenicu bi pustila ruže penjačice, mini i maxi cvjetova, ....one će dosta brzo narasti i bit će to jedna dekorativna polazišna točka tvog vrta.... U slučaju da ne voliš ruže može bilo koja cvjetna loza penjačica npr. takoma jako, jako brza penjačica imaš je u crveno/narančastoj i žutoj boji......ili nekakav jasmin.....
Koliko vidim imaš dosta prostora ispred kuće, kako ja nemam, a luda sam za travom - samo bih nju gledala.....
I naravno zimzelena ogradaWink
Ja se rapričala - svašta će meni još past na pametsmile161
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 20:27
Minimode hvala na sugestiji, nažalost mostić tek treba izgraditi, to je Zovo za ovu godinu- sjenicu s penjačicama planiram napraviti oko bunara -dugujem nove slike, čim prestane groznica budem slikala.
Ja imam "cvjetnjak" za urediti, staze, kamenjar napraviti, na rubove mogu saditi grmlje, ulaz, začinsko i ljekovito bilje na etažnom vrtu kamenjaru, zimzelena terasa iz a kuće...SmileSmile... zahvaljujući svima vama i vašim prekrasnim vrtovima imam točno ideje što i gdje... Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smilesamo što je to strašno puno posla... a navedene biljke su cca 1/3 onog što mi je potrebno...površina je zaista velika.
Samo ti piši, drago mi je kad mi netko sugerira nešto novo ili potvrdi neko moje razmišljanje...a na mostić će ići ruže i to penjačice...
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2009 u 23:08
Želim ti brz oporvak, pa onda na posaoWink
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 20:42
Hej Mamaa jesi ozdravila???
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:11
Hej Lilly i ostali naravno! Danas mi bilo malo bolje i od podne do sedam proveli kod pedijatra i u laboratoriju (sat vremena čekanja nalaza ja iskoristila i u šoping)...
Sad mi opet huhuhuće u glavi, hripljem gore od magarca, a dišem ko da sam na Marsu... ukratko ...ukakila sam se... ali djeca su važnija...
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:13

Prvo da se pohvalim Z se sjetio Valentinova. Kupio mi:

 
i to rezanuAngry. Ako netko zna kako joj spasiti život (zakorijeniti je) molim neka mi pošalje PP.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:15
E pa kakva bi ja mama bila da ne velim djeci neka svaki odabere jedan cvjetić koji im se sviđa pa će ga mama posaditi (a tata platiti naravno)Smile
 
 
Pametni mamini, ne bi mama bolje odabralaClapClapClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:18
Izbor sina prvog:
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:18
Izbor sina drugog:
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:20
I vrlo važna stvar:
STIGLA POŠILJKA OD SHASHE. HVALA SHASHAsmile79smile79smile79smile79smile79smile79smile79smile79smile79
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:22
Malo si se ponovila,bravo,bravo. Bit će šareno kod tebe ovo ljeto!!!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:24
Pa sam onda nagovorila Z da si idem kupit lončeke za kaktuse:
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:25
Haha Lilly nije gotovo, pa znaš da moram još nešto i na ime bolesti dobitiWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:27
I onda me ova princeza usamljena gledala s police, sva istraumatizirana i zanemarena, i morala sam je povesti kući. Z-u sam kratko objasnila - IMA KORIJEN
Sad ću je maziti pa će se ona meni oporaviti
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.