Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagreb u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagreb u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
Korisnik
Poruka
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 20:31
Šteta da je tako.Bila sam tamo sa cijelom familijom još prije desetak godina, da pokažemo maloj cijeli Zgb.Bilo je lijepo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 00:05
Prije Flore malo sam saplazila po centru i za moj objektiv je zapelo svega pomalo
 
uvijek cudni i posebni za nas sa mora; tramvaj
 
 cipkasta Katedrala
 
hlad, tama i mir svake crkve ima poseban car pogotovo kada je vani preko 30 stupnjeva
 
 
staro pismo
 
 
i stara ura
 
 
dusa svakog grada; placa i narodne nosnje
 
stara spina
 
 
i stara frajlica anci dvije
 
 
 
 
p.s. ako netko zna brzi nacin postanja slika neka malo objasni, ovo preko fotobucketa tripotri je vjecnost, hvala.
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 21:05
Moram priznati da su Zagorka i Rijeka fenomenalne a i odmah pitati gdje je ta stara pipa, nisam je do sada nikada vidjela. UPS!
 
Čekajući gradski vlak (nimalo sporiji od tramvaja) dijete je odraslo i ostavilo na stanici u Vrapču svog ljubimca koji sada  bespomoćno tuče glavom....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 12:30
Baš mi je bilo ugodno, prošetati se malo Zagrebom!!!
I ja znam često sa svojim sinom otići do gornjeg grada, on mi je poseban i puno ljepši nego strogi centar!!!
 
Hvala vam na tome!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2008 u 13:18
Hvala za slike Metropole ali iz drugog kuta!
 
Hvala za slike Medvedgrada!
Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 22:22
Ne znam je li ljepše otkrivati grad djeci ili prošetati s nekim i gledati ga tuđim očima. Jedna ugodna šetnja Tkalčom sa Manči:
Otvorenih prozora i otvorenog srca dočekujemo sve koji dobronamjerno dolaze u grad.
 
Prozori su nam bili vrlo interesantni, pa tako i ovaj jedne vrlo stare gospođe koja nam je kroz zelenilo objasnila da je ovo najviše avokado a ima i paradajza (onog starinskog, klasičnog vrtnog, ma ima svega...)
 
Stari ganjak - uređen i okićen
 
Trenutak bez kiše otkriva nam predivno obnovljen toranj Crkve Svete Marije na Dolcu
 
 
Nismo stigle uživati dugo u šetnji jer se spustila kiša i sretne smo se smjestile na jednom dugom razgovoru. Razgovarale kao dugogodišnje znanice i nadam se da je i Manči bilo jednako ugodno kao i meni.
Na odlasku (jasno da je kiša i dalje padala) shvatile da smo sjedile ispod prozora u kojem je smještena Gospa koja je i jednoj i drugoj velika uzdanica i pomoć!
 
 
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2008 u 23:21
Baš lijepa reportažica.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 08:01
Da nastavim Kalcicevom as san ja rasla sa Dragom i kad ren va  bilo ki grad instiktivno moj objektiv sara po krovicima, prozorima......
 

Pod Učkun – Drago Gervais

Pod Učkun kućice
bele,
miće, kot suzice 
vele.

Beli zidići, črjeni krovići
na keh vrapčići 
kantaju,
mići dolčići, još manje lešice
na keh ženice
kopaju.

 
Cestice bele, tanki putići
po keh se vozići pejaju,
i jedna mića, uska rečica,
pul ke se dečica
igraju.

Na sunce se kućice
griju,
na turne urice
biju.

 
 
 
 
">
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 10:12
Hvala, ovo je stranica za sjećanje na kišnu kafu u Tkalčićevoj,  ulici koja kao da je u  nekom drugom vremenu , pa nam dočara malo bajke  i donese  malo   nestvarnosti  u  naš  svakodnevno OZBILJAN život......Tongue
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 16:46
Što ćeš Manči, imale smo peh pa nismo stigle sve ni vidjeti od kiše, mislim da nam je Rijeka odnesla sunce u dijasporu!
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2008 u 17:03
PredivnoThumbs%20Up
 
Uvijek kad gledam fotke moga predivnog rodnog grada sram me što sve druge fotkam a njega se ne sjetim nikada Embarrassed
 
Moram jednom na izlet i po njemuSmile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 17:06
Nešto što se mom oku dopaloLOL
Ovu ulicu bi trebalo preimenovati u Ulicu ljetnog jorgovanaWink

Gigantska tekoma sjetila me na priču "Začarani grah"LOL


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 18:57
Andrea prekrasno, ova zadnja slika je mrak, tako nešto predivno .
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 20:57
Pa čisto smo zaboravili stavljati fotkice metropole naše (bez obzira što je voih dana najveća potražnja za pancirkama), uvijek pronađem nešto što mi uljepša dan, pa da podijelimo
 
 
Nisam jutros mogla vjerovati svojim očima, japanske jabuke velike kao grejpovi, kaže gazdarica kako još nisu zrele, trebaju postati crvene....
 
Fotkano danas - 14.11.2008. godine ... ima toga još ali jurim na vlak
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 21:19
Hvala vam što ste nas prošetali ljepšom stranom naše metropole.
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 21:59
Franjice, pa bilo je i vrijeme da se malo prošetamo Zagrebom. S pancirkama ili bez njih grad je prekrasan, a tvoji detalji medeni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 21:43
 
Samo u prolazu, na brzinu iz auta fotkano, čista naiva, ma baš mi je krasan ovaj pogled na voljeni mi grad (Peščenica)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 22:20
Nisam vec skoro bila dvije godine u Zagrebu .
Uzivala sam u ovim slikama mog rodnog gradasmile76.
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 23:33

Pa ti si Franjice prava umjetnica.Jako lijepe fotkice i motivi.Super!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 09:29
Franjice prekrasno, a niti 2800 postova nije za odbaciti.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.