Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Karli - Kad se male ruke slože sve se može
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Karli - Kad se male ruke slože sve se može

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 20>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 21:48
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Hvala, hvala, hvala, hvala. Embarrassed Uobrazit ću se. A kada me tako hvalite moram se i ja pohvaliti nečim. Prošle godine smo dobili prvu nagradu u našem gradu na najljepši vrt. Embarrassed

opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................svaka vam čast...Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 21:53
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Hvala, hvala, hvala, hvala. Embarrassed Uobrazit ću se. A kada me tako hvalite moram se i ja pohvaliti nečim. Prošle godine smo dobili prvu nagradu u našem gradu na najljepši vrt. Embarrassed
 
zašto tako stidljivo objavljuješ tu informaciju.to je jako lijepo i budi ponosna.čestitamsmile55
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 21:57
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

zašto tako stidljivo objavljuješ tu informaciju.to je jako lijepo i budi ponosna.čestitamsmile55
Hvala puno u ime nas oboje. Jesmo ponosni smo na sebe, samo nesmatramo da je naš vrt išta bolji i posebni spram drugih u našeg Gradu. Ali eto pobjedili smo.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 23:22
Uvijek mi je lijepo doći u tvoj uredni vrt
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 23:22
Opet sam prošetala i mislim da vam je zasluženo vrt proglašen najljepšim jer je stvarno divan.
Na vrh
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 11:55
Zemljakinjo, imaš razloga biti uobrazena jer ovo je stvarno perfect. smile46
Lika u srcu!!!
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 21:09
Nisa - hvala puno i dođi mi opet Hug,
Camellia - hvala puno i tebi i dođi mi i ti opet Hug,
tanja j - hvala puno i tebi, jupi baš mi drago  da ima netko iz ovog kraja, baš sam se pitala imali itko iz Like ovdje, da nisam sama Hug.
HugHugHugHugHugHugHugHugHugHugHugHugHug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2013 u 23:01
Pa, draga moja (uuups! dragi moji!) nije bilo ništa manje ni za očekivati od ovako lijepe okućnice, nego da bude pobjednička! Čestitam!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 11:39
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Pa, draga moja (uuups! dragi moji!) nije bilo ništa manje ni za očekivati od ovako lijepe okućnice, nego da bude pobjednička! Čestitam!


Puno, puno, puno hvala. EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 13:00
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/61693.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/61694.aspx -
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 13:12
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/61695.aspx -

Ovo je trenutni ukras našeg vrta, i krasi nas vrt najmanje dva mjeseca svake godine, i sav taj trud da zimi ne bi bilosmile204
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/61696.aspx -

A ovo su vrijedne susjedove ovčice koje jako vrijedno ošišaju živicu sa svoje strane, tako da mi netrebamo

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/slika_mog_vrta/61697.aspx -
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 21:56
smile98pakuj s emeni dok nema zime pa da uživamo u cviječu i kod mene...
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2013 u 23:24
Karli,
krasne sličice tvog cvijeća i dvorišta sa drvima.
to je Lika.
a da bi sve bilo još ljepše tu je pravi simbol -"vunena kosilica"!
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 11:54
Draga Kari nimalo me ne čudi da je vaš vrt ponio titulu najljepšeg, jer on to stvarno i jeste, a posebno me raduje, što je vaš trud i rad na kraju nagrađen.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 10:35
Draga moje, evo i mene malo sam se zaljenila, malo smo u gužvi pa nestižem.






"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 10:36
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Draga Kari nimalo me ne čudi da je vaš vrt ponio titulu najljepšeg, jer on to stvarno i jeste, a posebno me raduje, što je vaš trud i rad na kraju nagrađen.

Draga tikvić, puno ti hvala smile79smile79smile79smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 10:43


Moj balkon


"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 11:27
čovječe tu je sve pod špago pa čak i drva.čestitam
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 11:58
Ista situacije sa drvima je i kod mene pred kućom Wink samo ovčica nema, ni kod susjeda - na žalost.
Davno je jedan susjed imao 3 koze a sada je u mjestu ostala samo jedna koza kod susjede jedno 5 kuća dalje od mene i to je to - opet na žalost
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 12:00
zaboravila sam napisati da imaš krasnu okućnicu, sve pici-pici Clap
Divna slika je berberis + djevojačko oko, baš su lijepi par Thumbs Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.