Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 63>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:03
Ajooooj....baš sam danas razmišljala šta bi na jednu gredicu stavila i jedna od ideja su bile i ukrasne trave.Ova"corus alba"bi bila idealnaEmbarrassed
Odoh sad pošto sam i došla,"maznuti"koju ideju iz tvog rajaWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:14
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Prekrasni su vrtovi na koje si nam dala linkove...ali nešto si mislim...pa tvoj vrt već sada "spada" među te i takve lijepo uređene vrtove! Ja primjerice, kad god vidim neku vrtlarsku BBC-jevu emisiju...uvijek se sjetim tvog lijepog vrta! ....samo slabo nam nešto u zadnje vrijeme fotkaš po vrtu, pa smo mi malo zakinuti za tvoje prekrasne biljčice.....Smile



Vrt je spreman za zimski san, nove slike dolaze na proljece Wink.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:15
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Zvrkice , hvala još jednom na svemu pa i na ovom, pohranjena je stranica u Favorites.



Meni su ove stranice pravo otkrice, polako ih gledam i divim se Star.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 22:43
Super straniceThumbs%20Up. Pa tvoj vrt već i jeste za njihove stranicesmiley1692.gif.

Lijepe su te kombinacije, potječu od iskusnih vrtlara koji znaju po visini  i svemu što je bitno iskombinirati biljke. I ja sam stavila u bookmarks.

Ako budeš što kombinirala po slikicama želimo detaljne informacijeHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2009 u 07:46
Zvrk, najljepše se zahvaljujem za svu ljepotu, uživala sam putujući prekrasnim engleskim vrtovima, nisi mi mogla bolje pogoditi.
Od Crocus kataloga se nisam odlijepila već dva sata. Mnoge od tih biljaka uzgajam u svom vrtu, no posebno su mi privlačne brojne mogućnosti koje se nude, što posaditi uz određenu biljku. Nije ni čudno što posljednjih godina  kao hrčak skupljam knjige o vrtnom dizajnu. Za prvu je "kriv" J. Brookes, naravno, Englez.


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2009 u 21:42
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Zvrk, najljepše se zahvaljujem za svu ljepotu, uživala sam putujući prekrasnim engleskim vrtovima, nisi mi mogla bolje pogoditi.
Od Crocus kataloga se nisam odlijepila već dva sata. Mnoge od tih biljaka uzgajam u svom vrtu, no posebno su mi privlačne brojne mogućnosti koje se nude, što posaditi uz određenu biljku. Nije ni čudno što posljednjih godina  kao hrčak skupljam knjige o vrtnom dizajnu. Za prvu je "kriv" J. Brookes, naravno, Englez.




Idealno za duge zimske dane i noci, i pripremanje za proljeceStar!
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2009 u 14:11
Oh, imaš pravo Zvrkiću, toliko lijepog cvijeća, zgodnog pribora, odličnih savjeta...
Već sam u potrazi za bakrenom folijom i prstenovima protiv puževa. Da probam i to čudo protiv puzavacaAngry. Moje mini hostice bile bi samo doručak gladnim golaćima!
Pozz....
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:27
Originalno poslano od člana Perla Perla napisao:

Oh, imaš pravo Zvrkiću, toliko lijepog cvijeća, zgodnog pribora, odličnih savjeta...
Već sam u potrazi za bakrenom folijom i prstenovima protiv puževa. Da probam i to čudo protiv puzavacaAngry. Moje mini hostice bile bi samo doručak gladnim golaćima!
Pozz....


Ja na srecu nemam problema sa puzevima golacima i hostama. Valjda ih ne mogu naci od drugog bilja LOL.

Sretno sa bakrenom folijom i prstenovima.Clap
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2009 u 21:31
Hvala ti zvrk na korisnim stranicama!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 08:42
Allo Zvrk, ovih sam dana na čudu jer ne znam da li da vadim lucifera preko zime ili da ga ostavim u vrtu, mislim da smo tu negdje sa klimom...... dobila sam ga lani na jesen i prezimio mi je u garaži posađen u vazu i na proljeće sam ga stavila u vrt..... help....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 09:02
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Allo Zvrk, ovih sam dana na čudu jer ne znam da li da vadim lucifera preko zime ili da ga ostavim u vrtu, mislim da smo tu negdje sa klimom...... dobila sam ga lani na jesen i prezimio mi je u garaži posađen u vazu i na proljeće sam ga stavila u vrt..... help....


Ja svoj nikad ne vadim iz zemlje. Kad se lisce osusi odrezi ga do jedno cm,dva od zemlje.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 09:27
Hvala draga smile78
A ću se nalistat i načitat Crocusa...... Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 21:23
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Hvala draga smile78
A ću se nalistat i načitat Crocusa...... Wink


Drago mi je da sam pomogla Tongue.

Nekoliko blogova (cvjetnih) koje bih preporucila Star

May Dream Gardens

Greenbow


Ewa in the Garden

My Wildlife Sanctuary


The Casual Gardener



Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 21:25
no dakle, sad mogu samo produžiti a već me sad peku oči. Hvala na divnim blogovima
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 08:07
Super Zvrk i ja pogledala i divila se.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 08:10
Nekoliko blogova (cvjetnih) koje bih preporucila Star

 

Zaboravila si napisati uputstvo za upotrebu "samo ljudima sa jačim srcem", ovo je Super

Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 13:35
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Nekoliko blogova (cvjetnih) koje bih preporucila Star

 

Zaboravila si napisati uputstvo za upotrebu "samo ljudima sa jačim srcem", ovo je Super



Pisem esej za svoj studij (jos 400 rijeci !!!!) pa mi ovi blogovi dodu kao mali odmor.

A ima ih jos na stotine, jedan otvoris pa otvoris odgovore pa opet na desetke blogova itd, itd. unedogled, sve ljepse od ljepseg Clap.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 13:43
još 400??? a koliko si do sad napisala???
 
mislim da će tebi trebati jedno liječenje u nekom od "Briljantnih vrtova" nakon tog eseja, posjeti najbliži Wink
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 14:56
Ti si Zvrk postala forumska dobra vila, nadam se da će se mnogi s tim složiti. Krenula vidjeti što ima na ZG-kavici, a zabludila po linkovima. Imam dva monstruma od hosti, a djelila sam ih tako da sam ih dva dana vadila, pa toliko sušila, pa "jahala" po njima dok sam ih uspjela razdjeliti. A gospođa to radi s dva poteza lopatom. Idem kupiti štihaču... "Štihača je zakon", mislim da je to Miha odavno konstatirao. poz..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:03
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ti si Zvrk postala forumska dobra vila, nadam se da će se mnogi s tim složiti.
 
je je slažem se, samo onda imamo dvije vile i dva vilenjaka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.