Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 140>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:09
kat rea tvoje trublje su prekrasne, a moje bacaju lišće kao da im neće trebati LOL a tek cobea ..ona me oduševila Clap

a ovo je aptenia corifolia ili sirotica kako ju već zovu Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 10:46
Eto zvaćemo je sirotica da se ne bi maltretiralismile96-da nije vas pojedini nebi se imala čemu smijati čitav dan 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 07:59
Ovdje (mislim na temi Moj vrt) vlada zbilja velika ljetna gužva. Pa tako eto čovjek ne stigne  radovito vidjeti sve novosti po vrtovima.
Tvoj vrt i dalje lijepo cvjeta. Od  "trube" do čuvarkuće!ClapClapClap
Ali kad pomislim na tvoj vrt u glavi se pojavi slika one ruže na ulazu! Nezaboravna je! 
 
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 11:25
Sve mi je jako lijepo, ali usput da pitam kako si ukrotila Reu da ti ne kopa po  vrtu?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Kolovoz 2009 u 22:21
Kontesa puno hvala na identifikaciji, evo več sam ispravila u mojim slikama. To volim kod novosti na Forumu - imam svoju galeriju i kada se ne mogu sjetiti kako se neki cvijet zove nađem u galeriji slika i onda sam strašno pametna.....
Niho imaš pravo, sirotica čemo lakše zapamtiti, ali to ime je dobila jer je zadovoljna skromnim uvjetima, a ne zbog toga  kako izgleda....
Bako, imaš pravo što se tiče ONE ruže i ja ju imam od nedavno na desktopu, obraduje me njena raskošna ljepota svaki dan kada upalim komp.
Athena, ne mogu se baš pohvaliti da sam ukrotila Reu, sve je ograđeno, svugdje žice, dvorište izgleda ko konc logor......ali, ipak sada je 1 godinu i 7,5 mjeseci i pomalo postaje razumnija..... baš sam u subotu skinula ogradicu oko anđeoskih trublji i banane i uopće nije ništa dirala.
Meni su u dvorištu problem krtice kojih se nikako ne mogu riješiti, a ona kada vidi krtičnjak poludi i tu uvijek mora kopati....
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 11:23
Po tome ja moram čekati još godinu i pol pa da imam mira u vrtu i na terasi!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 21:22
neznam više šta da komentarišem -kad je nešto lijepo lijepo je brate i onda nemam više riječi
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:21
Sve je lijepo, ali cobaea obara s nogu, hvala ti na slikama cobaee, slijedeće godine neću pogriješiti s njom kao ove, kad sam je posadila na udaru bure.
život je more
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 23:20
Onaj žuti cvijetić je mimulus, ja sam kupila 3 biljčice ove godine, a kak se sam zasijava....ludnica, niknuo mi je posvud, i već kao i tebi male biljčice cvatuTongue
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:43
Ma sve je ovo prekrasno samo si mi se nešto uljenila nema cvijeća drugog a onoliko ljepote oko tebe
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 22:26
Lantana, pohvale od osobe čiji svaki kutak dvorišta je prekrasn osređen su veliki kompliment.
Silvek i ja sam si nešto mislila da bi to bio mimulus, ali s obzirom da je na identifikaciji bila rasprava oko jednog cvijeta da li je mimulus ili neki kojemu nisam ime zapamtila, nisam bila sigurna. Tražila sam preko googla malo više o njemu, ali samo mi je otvarao stranice na engleskom, a prijevod nesuvisao, da neznaš da li da se smiješ ili plačeš nad njim i onda sam ipak nešto malo iščačkala na našim stranicama pod balkonsko cvijeće. A sjeme sam očito dobila u kupovnoj zemlji, kao i sjeme kako mi sada izgleda afričkih ljubičica. Pojma nisam imala da one imaju sjeme, jer ih mi uvijek razmnožavamo sa listovima.....
Niho, jesi me ulovila na spavanjusmile96i to doslovno..... zadnjih dana se osječam kao da me ugrizla ce-ce muha. U biti nema baš ništa novo....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 23:19
Kako će biti kad sve poslikaš i postaviš odijednom i odmagliš ko ono ko vas ----------- ja svoje odradila . Malo po malo i uvijek imaš aako uspijem sakupiti sijeme onog slaka zvijezdastog dobićeš ga jer samo su 2 stabljike nikle-i nisam nikad onakav slak vidjela
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 23:24
Imaš pravo Niho, ja dok dograbim aparat, poslikam toga puno, sve stavim u galeriju i onda štancam, e pa majstorice opet ti mene učiš...... ali meni to dođe kao dnevnik, tu vidim kada je nešto cvjetalo.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2009 u 11:28
Nemoj ti se meni da izvlačiš --ljenost je najveća bolestsmile232--i ujed cc muhesmile96-ali slikala sam slak ponovo i jesi li za to da ga stavim na tvoju temu da imaš šta da gledaš i da vidiš da je istina pa da ga i ti imašTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 18:49
Niho samo ga stavi, nema frke, baš mi je lijep.
Jučer sam nešto poslikala, ali nikako staviti slike, jučer me dva puta izbaci, a i danas izbacuje..
ali evo moje gigantske begonije koju smo morali skinuti sa prozora kada se prije par dana spremalo nevrijeme
begonija več tri dana po gradu tražim veliku teglu da ju presadim jer je prerasla žardinjeru....ali svi tek kreću u nabavu.....
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 18:53
Imamo gnijezdo lastavica i dva mala ptića, ali nikako ih uslikati, kada osjete da je netko u blizini odmah se skriju
gnijezdo%20lastavica i onda na slici samo gnijezdo...
gnijezdo%20lastavica
jučer je i MM išao u akciju čekanja ptiča, ali nije bio puno bolje sreće... doduše na vrhu se nešto malo crni - to je glavica ptića..... nadam se da ću ih uspjeti uslikati prije nego izlete iz gnijezda.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 20:20
E pa stvarno svaka čast što su još kod tebe i narod nekad stari je govorio da  je lijepo imati lastavice u blizini kuće -----kažu ta je kuća jako sretna i berićetna a toga i ima smile79 a za cvijeće da ne govorim kod tebe je sve da se ne treba komentarisati puno .kad je sve predivno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 21:58



----Evo samo za tebe---- Zvjezdasti ladolež imam jednu lozu i čuvam je da uhvatim sjeme...................smile213
.

...pa se i ti potrudi ps sebi evo sačuvaj ovu lozu.....smile96

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 00:51
prekrasno kat.rea, lijepo, sredjeno, a begonija mi je posebna.....ja imam isto takvu ali sada polako cvijeće odlazi......bravo za svaku pohvalusmile64

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 01:14
Begonija lijepa kao i gazdaricaWink.

Moje su mini begonije u posudama već pred kraj, na žalostCry Ali u vrtu je skoro lijepe kao tvojaClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.