Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 49>
Korisnik
Poruka
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 15:36
I ja imam ovu drugu salvetu... jako mi se svidja, ali necu pokusavati nista slicno s njom... usporedjujuci s ovim tvojim natpisom, sve sto bih ja napravila ne bi bilo tako dobro... Unhappy
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 17:47
Lula prekrasne plpče i odlična izvedba.smile71Ne mogu se odlučiti koja mi je ljepša,možda ipak ona prva i to samo zato što bi bila primjerenija mojim vratima.Mi smo svi ipak punoljetniWacko
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 17:58
Wow, kakve pločice!
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 20:03
salveta je pun pogodak..a kako si to izvela baš pravo i starinsko kao a je pločica iz 50-tih,snjeg fenomenalan..a sve ove paste  šta si nabrojala dovele su me na rub suza jer ja niš ne kužim šta se radi stime buuuCry a ima toliko toga jojjjjj
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 21:23
kako predivne ploče!!!ona crvena je san snova,totalno sam otkinula kad sam je vidjela.to bi i ja voljela na svojim vratima.dosta vijenaca na redu su pločice!!!smile133
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:03
Svima redom, hvala i pusa od mene.
 
Chlarita ...dimenzije su cc 33x25
Iluvia...naravno da ćeš raditi s tom salvetom jer ti radiš prekrasno
Duda...pitaj dušo što te točno zanima sve ću ti reći...
 
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:29
Lula,kod tebe toliko lijepih radova...stolčić za cvijeće,prekrasan,jedva čekam da vidim božićnu zvijezdu na njemu.Sjenilo mi je predobro,sviđa mi se to sjenčenje oko motiva,ja to nikak da savladam.
Ipak,najviše su me oduševili natpisi za vrata,prvi mi je malo ljepši od drugog,ali obadva su savršena....odlična ideja,umjesto vjenčića.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 13:31
Lula jel može i meni mala pomoć
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 01:32
...nisam ni sumnjala da će sljedeća biti jednako lijepa, samo me Dudino spominjanje 50-tih prošlog stoljeća podsjetilo na djetinjstvo i malo sam se splašila kol'ko dugo pamtim...ovak su nekak zgledale ružne tv kutije u to vrijeme TV ali tvoje pločice vraćaju onaj najljepši dio sjećanja Valentine%20balloons
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 13:43

Hvala drage moje

smile78
 
Reci Mare kako ti mogu pomoći?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 00:45

A za promjenu još malo daskica umjesto vjenčića...ostaje mi još kad se snijeg osuši prelakirati

Za ovu je kriva moja prijateljica otela sam joj motiv jer njena me je toliko oduševila da sam morala napraviti svoju verziju...malo sam odignula zvijezdu sa 3d...i dodala ove zvjezdice....ostaje mi završiti doljni dio sa natpisom, ali se suši pa nisam htjela biti baš toliko nestrpljiva...


[/URL

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 17:24
Ovo je nastala invazija pločica! Prekrasno! Čime si radila snijeg na onoj prvoj pločici?
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 18:46

ploče su prva liga smile71 a prva s dedekom kojeg više ne znam kako da zovem ( djed mraz,djed božičnjak.djed žmljnj.......?) je baš prava vesela dječja pločica.Osobno mi više leži ova drugasmile72

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 21:09
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Ovo je nastala invazija pločica! Prekrasno! Čime si radila snijeg na onoj prvoj pločici?
 
3d efekt...snježno bijeli...Megacolor, Savska 160 , Zagreb
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 21:09
Anđelka, Mare svakoj po veeelika pusa, hvala.Smile
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 11:50
Obje su ti plocice jako lijepe, meni je ova druga mozda malkoc posebnija... volim te salvete koje imaju taj neki starinski stih, ovje su to slova... bas jako lijepo... eto...smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 13:34
I meni je ova zadnja mrvicu lijepša od prve,ali obadvije su jako lijepe.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 14:33

 Faint Shocked Scared%201 ....ne znam zašto se svaki put iznova čudim a znam da imaš zlatne ruke, predivnu maštu, toplo srce....i kako ti onda i obične drvene pločice ne bi izgledale ovako bajkovito...prekrasne su obje, ne bi ih odvajala jednu od druge, prva bi se glat mogla staviti na naslovnicu neke Božićne slikovnice, a druga bi po meni mogla resiti kuću cijelu godinu, ne samo o Božiću...

moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 16:32
svaka čast!!divno!pločica sa božičnom zvijezdom je baš kao što kaže primavera da ostane i kad božić prođe.kod mene doma tako jedan sob stalno boravi jer mi je tako sladak da ga nemam srca spremiti u kutiju.i to više nikome nije čudnosmile133
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:07
Sjajne pločice, svaka posebna na svoj način, ali mene je odnijela ova zadnja s božićnom zvijezdom! smile126
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.