Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 23:36
Niho hvala ti na pohvalama...Ja imam i onaj drugi roza kaktus, ali ovaj crveni je baš prekrasan, prava crvena božićna boja.....Kad sam već kod vanjskih biljaka, jučer sam ubrala nekoliko kila mojih limuna i da ste mi bliže svima bi poklonila po jedan....
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 23:43
Unatoš hladnoći na balkonu,ovaj kaktus je bacio dva cvijetna pupa...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 00:05

Evo sada i malo noviteta...Kupila sam jednu jako dekorativnu biljku sa crvenim bobicama, koja je kao i Stela Natale prigodna Božićna biljka..Bila je na akciji u MBM-u,a jako mi se je sviđala pa sam je naravno kupila ARDISIA

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 00:09
Evo još malo ARDISIE....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 00:19
Kupila sam još jednu biljku sa crvenim dekorativnim bobicama,a to je biljka sa malo kompliciranim imenom CUMGAULTHERIA PROCUM
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 00:33

U nizu crvenih prigodnih biljaka nedostaje samo BOŽIĆNA ZVIJEZDA.Moja ZVIJEZDA se je smjestila uz PACHIRU koja ima crvenu trakicu....

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 00:36
Za večerašnji kraj jedna prigodna animacija....
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 00:43
A di je novčić na pachiri? smile188...i novčić mora biti, uz crvenu i zlatnu trakicu....pa onda pachira "navija" za ljubav, sreću i financijsko poboljšanje...bar sam ja tako čula i opskrbila svoju sa svim potrebitim...WinkLOL
Prigodna animacija je super Clap, a i božićna zvijezda (Euphorbia pulcherrima) Big%20smile Moja ovogodišnja je u krem-rozoj kombinaciji!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 02:26
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

A di je novčić na pachiri? smile188...i novčić mora biti, uz crvenu i zlatnu trakicu....pa onda pachira "navija" za ljubav, sreću i financijsko poboljšanje...bar sam ja tako čula i opskrbila svoju sa svim potrebitim...WinkLOL
Prigodna animacija je super Clap, a i božićna zvijezda (Euphorbia pulcherrima) Big%20smile Moja ovogodišnja je u krem-rozoj kombinaciji!
Kažeš Flavia di je novčić...Pa tamo je samo se ne vidi, moram ga bolje namjestiti...Ako to znači sve što si spomenula onda ga odmah idem bolje smjestiti.Hvala ti na obilasku, a animaciju sam pronašla na photobucketu i činila mi se je zgodna...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 07:38
Evo mene da vidim nastavak...
Pa prvo kad sam vidjela limune sam htjela pitati: je l' ti živiš u Dubrovniku ili na Zametu?LOLLOL Kakvi krasni plodovi.
A sve prigodničarsko, Božićno u crvenom stilu je Thumbs%20UpClap
Neću ni pokušavati ponoviti imena!Wink 
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 11:18
super ponova...i naravno nezaobilazna Božićna zvijezda...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 02:54
Prekrasne biljčicesmilie_ga_007.gif
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 18:35
draga Jagoda konačno se i ja doskitala do tvog vrta....već sat i nešto gledam i divim se....imaš prekrasne biljke.imaš oko za detalje .a imaš i dobar fotić koji odlično snima krupni plan.....bio bi grijeh bilo šta izdvojiti ali ja sam ljubiteljica ruža (kako predvidljivo),kamelije su prekrasnesmile71 a kako si pachiru okitila crvenom trakicom želim ti da čarala-barala uspije i da kapne koja kunica viška.....Cry
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 19:10
Jagoda ti si "noćna ptica"Wink.Nadam se da ćeš večeras staviti još koju sličicu tvoje ljepote ali pod snijegom!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 22:35
Sve je super, ali izbriši poruke, prebukirana si.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 23:08
Super su sve ove u crvenom ruhu, posebno ARDISIA, kod tbe uvijek neke nove biljke, tako barem nešto i naučimo. Clap
život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 03:43
smile65
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Evo mene da vidim nastavak...
Pa prvo kad sam vidjela limune sam htjela pitati: je l' ti živiš u Dubrovniku ili na Zametu?LOLLOL Kakvi krasni plodovi.
A sve prigodničarsko, Božićno u crvenom stilu je Thumbs%20UpClap
Neću ni pokušavati ponoviti imena!Wink 
Baka limuni su mi kao da sam u Dubrovniku,bili jučer, a danas kad stavim sliku izgledati će kao na Gornjem Jelenju...Ubrala sam puno limuna, a i danas po snijegu sam išla ih još ubrati,bojim se da će plodovi smrznuti....Nadam se da će izdržati i da će s njima biti sve ok, jer ova snježna idila će valjda brzo proći....Crvene biljke sam nešto kupila, nešto imala, pa se je skupilo dosta toga prigodnoga....Hvala ti za pohvale....Snježni aranžmani slijede....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 03:48
Drage moje LANTANA, TRIŠA, SMRCKO, MARE-NOSTRUM i NICHLL hvala vam na obilasku i pohvalama...TRIŠA pobrisala sam nešto poruka,tako da sad ima slobodno za primanje poruka....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 03:53
Evo najprije najgornje terase sa pogledom na sivo more i bijele krovove.Biljke u vazi su promrzle, ali valjda će preživijeti....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 03:55
Evo  limuna u vrtu,u snježnom izdanju....
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.