Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pitaja (Dragon fruit)- Hylocereus undatus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pitaja (Dragon fruit)- Hylocereus undatus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
Poruka
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 07:28
Klijavost im je fenomenalna, seme je sitno i kako god posiješ ispadne pregusto.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:20
Istina, klijavost je skoro pa 100%.
Samo se nadam da ce male biljcice prezivjet zimu.
 
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 09:07
Evo da se i ja pohvalim sa svojim  malisanima.Posijala sam prosle godine i nekako su mi sporo rasli ali ove godine sam ih razdvojila.U jednoj saksiji sam vise zalivala i razulati su ocigledni u odnosu na one sto sam manje zalivala.
P9080040.jpg
P8310021.jpg
 
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 09:08
Zaboravila sam reci da ne voli jako sunce.
Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 09:16
ZNAČI, TREBA IPAK VIŠE ZALJEVATI???JA S TIM KAKTUSIMA VIŠE NE ZNAM KAKO TREBA, NIKLE MI PITAJICE, SVAKI DAN MALO OROSIM ZEMLJU, NADAM SE NE PREVIŠE DA NE ISTRUNE.....
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 12:25

Fatka, zanima me gdje drzis male pitajice preko zime? Na hladnom ili na sobnoj temperaturi? Ja sam ove godine, prije koji tjedan tocnije, zasijala. Niknule jesu, ali uskoro ce doci hladniji dani pa ne znam gdje da ih drzim, u grijanoj sobi ili u hladnom hodniku.

Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 12:42
ja sma prosle godine drzala  u toploj prosatoriji ali mi je dosta uginulo post nisam znala nista o njihovom prezimljavanju.Ove godine cu se dobo raspitati.
Sada ih drzim na terasi u sjeni, imaju sunca ali ne jakog.
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 15:16
Hvala Fatka!
 
Ja bi molila da ako netko ima iskustva da ovdje napise sta s malim pitajimaca zimi Smile
Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 15:39
MENE NEKAKO PATI ZALJEVANJE, PA MOLIM UPUTE......
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 15:45
Ja sam iznijela svoja iskustva zato sam podijelila u dvije saksije da testiram.Isto tako kazu na SB.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 19:49
Fatka, pitaje su ti predivne! Hier%20klicken!
 
Ja sam danas posadila desetak sjemenčica koje mi je Voki poslao!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 19:52
Pazi samo stavi sjeme na povrsinu i malo rukom pritisni.Ako stavis zemlju nece moci nici, vidjela si kako je sjeme sitno.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 22:31
Geko..kakava je situacija sa tvojim biljčicama?Ja sam sad uspijela pročitati i jako mi se svidlo.Jel možeš reć jel štogod naraslo..strašno sam ljubopitljivaBig%20smile
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 10:18
duda navrati na sekulente i kaktuse na temu o pitajama  Wink
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2008 u 13:39
Brbe ako ti je ostala koja biljčica viška mogu li se ogrepsti
čini mi se silna biljkasmile143
Na vrh
addalucija View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje addalucija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 13:08
evo meni niknuo limun iz koštice marakuja a pitajica se tek nazire.... tu i tamo koja (tj 3)
Tražim stan u zg gdje je dozvoljeno držanje pasa :)
ako tko ima javite se na pm
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 09:47
Jao, ja sam se malo kasno uključila. Ako netko ima još sjemena viška, ja bih lijepo molila ako može.  Embarrassed
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 09:48
Na žalost sve seme koje sam imao podelio sam.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 09:53
Voki stvarno si brz, mislim s odgovorima.
Svejedno hvala!
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 09:54
Poslao sam dosta semenki članovima foruma, neko će se verovatno već javiti da li sa semenom ili sa malim biljčicama.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.