Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mojih ruku djelo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mojih ruku djelo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:43
na ovo sam posebno ponosna...dekorativno slikanje.....bila sam na tečaju i ovo sam uspjela naslikati...

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:44
zato ću se još malo praviti važna, nemojte zamjeriti...kutija iz drugog ugla...

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:46
moj prvi pitoriko...prelakirala sam ga nekim lakom, i rečeno mi je da mogu poslije dva lakiranja prati bez problema i ja oprala i oprala i boju...mislim da nisam prelakirala te rubove dobro....al nema veze , popravit ću .....

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:49

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:50
a ovo su pokloni za moje radne kolegice...

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 09:52
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2012 u 12:27
Kutijica je apsolutno savršena
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 10:26
Draga Mren tvoji radovi uljepšavaju moj blagdanski stol sve ču poslikatb ustvari natjerat ču kčer da to napravi i da mi stavi slike i radova od prije,ona je tako napravila največi dio posla oko priprema i pospremanja nadam se da ču i ja skoro doči k sebi za sad nema pomaka ,u dnevnoj bolnici nekaj malo mrljaju a poslje blagdana bi trebala na klasičnu hospitalizaciju ,ali vidjet čemo što če bit. radovi su ti prekrasni svi od reda želim ti SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIČ te mir i zdravlje svi tvojima veliki smile79 
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 12:19
Mren,kutija je predivnasmile71,pittorico takođersmile72
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 12:33
Onaj prvi tanjur je divan, obavezno ga popravi jer je prava šteta da to ostane neiskorišteno. Stvarno je savršen :)
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 16:05
Svaka čast na svemu, a posebne pohvale na prvom dekorativnom slikanju. Jako lijepa je kutija i nikada se ne bi reklo da ti je to početnički radThumbs%20Up
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 08:48
hvala vam na lijepim riječima.....nekad kad pogledam vaše radove i radove drugh majstorica pomislim, šta ja ovdje radim, nepripadaju moji radovi tu , nisu baš dobri, tako su bezveze, obični,...a onda samo par  riječi,i ja sam sva ko paunica, odma se šepurim... hvala vam....radi vas imam volje nastaviti dalje......
žao mi je neznam postaviti nikakvu božičnu čestitku,al želim vam svima od srca da vam se ostvari ono što se nitko nije sjetio da vam poželi,a što iščekujete nikome govoreći, nek ta tajna što vam je u srcu, neizrečena, što je samo vi znate, bude ispunjena...
lijepo se počastitesmile41malo dremnitesmile45 smile121s ovim nemojte pretjerati, popijte taman dovoljno, koliko treba,to sami odlučite, smile151poklončiće otvorite,u ponoć poljubite one najdražesmile81  i recite im one male slatke riječi smile88 nazovite one koje volite a nisu pored vas,smile134a ja vam svima šaljem puno smile79

sretan vam Božić i puno zdravlja , sreće, veselja, novčića  u novoj godini od srca svima želi Renata!!!!



Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 18:37
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 21:54
Draga - ova tvoja čestitka je prekrasna, meni se jaaaaaako dopalaHeart Hvala od srca i isto želim i tebi i svima ovdje na forumusmile77
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 12:17
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Draga - ova tvoja čestitka je prekrasna, meni se jaaaaaako dopalaHeart Hvala od srca i isto želim i tebi i svima ovdje na forumusmile77


potpisujem od riječi do riječi
sve što je jani napisala... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 16:07
Prekrasni radovi smile141,a stolice bolje od originala Wink.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 13:51


???????    ili    ajde primi se posla, hoćemo nešto novo !!!!
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 10:23
Tvoja tacna i dalje stoji na stolu i služi za voće mjesto mog tanjura tak mi je ljepa da mi ju je žao pospremit da se ne vidi
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 22:27

Mren, sretan ti rođendan! smile99

Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 22:21
Ne znam gdje sam bila ranije da ovo nisam komentirala, ali vjerovatno sam toliko ostala bez riječi da nisam znala šta napisati osim smile120smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 2,250 sekundi.