Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mojih ruku djelo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mojih ruku djelo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 09:17
 
Bravo!! Stvarno si svestrana. Thumbs%20Up
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 11:58
Slažem se ...stvarno ti sve ide od ruke...Smile
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:25
spretnih li ruku kod naše Nere7 smile141
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 15:01
Hvala cure!
Inače volim sve raditi,pa tako i u ovim kreativnim vodama.
Ja sam žena za sve akcije,a kad mi se priključe još i moja dva gremlinčića,nema nam kraja,a niti početka.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 10:08

Zdjela koja se može slobodno koristiti za sve i svašta.

Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 10:09
e, ovo mi je super....to je silikon?
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 10:10
Još jedna,ali manja.Nadam se da vam se sviđa.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 10:12
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

e, ovo mi je super....to je silikon?
Da to je silikon.
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 10:14
a da te pitam još nešto...pretpostavljam da to radiš na nekoj obrnutoj podlozi..to se bez problema odlijepi?? i kaj radiš s ovim sitnim nitima...to se bez problema makne?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 20:01
Ili živiš uz mora ili si samo zaljubljena u njega...uz tvoje radove postajem nostalgična...ah to more...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 08:20
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

a da te pitam još nešto...pretpostavljam da to radiš na nekoj obrnutoj podlozi..to se bez problema odlijepi?? i kaj radiš s ovim sitnim nitima...to se bez problema makne?
 
Radi se na obrnutoj podlozi,ali podloga mora biti obavezno staklena.
Može to biti bilo koja staklena posuda koja vam se svidi,od čaše do zdjele.
Znači uzmeš staklenu zdjelu,okreneš ju naopačke,ugriješ pištolj sa silikonom i istiskuješ na zdjelu,uzorak radiš po želji.
Kad je sve gotovo i ohladilo se,zdjelu potopiš u veću posudu sa hladnom vodom i polako skidaš silikon.
Zdjela se kasnije može koristiti za sve,fleksibilna je i ne raspada se.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 08:24
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Ili živiš uz mora ili si samo zaljubljena u njega...uz tvoje radove postajem nostalgična...ah to more...
 
U duši sam nebi vjerovala prava seljančica i sve bi dala da mogu živjeti na selu.
Ali sticajem okolnosti prije godinu dana sam se preselila u Zadar,tako da sam ipak,moglo bi se reći s mora.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 08:27
Miškopiško zaboravila sam reći,ove sitne nitne ja ne uklanjam.
Ali ako nekome smetaju može ih slobodno odrezati sa malim škaricama.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 21:30
rad je predivan i od neobičnog materijala fantastična ideja 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 21:40
Zdjelice su super! Odlična ideja! Clap
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
tinaV View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 22:14
odlično,ideja je super
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 11:32
Hvala cure.
Meni su isto zdjele super,ali moram priznati da sam bila skeptična oko toga koliko će zdjela biti stabilna i dali se bude potrgala kasnije.
Ali sada vidim nakon korištenja da je zbilja dobra.
Ja u njoj držim raznorazne sitnice.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2009 u 23:11
zanimljive zdjelice...Smile
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
nera7 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nera7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 10:26
Mali anđeli od gipsa.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 11:48
 
smile55!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.