Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osijek u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osijek u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 15:30
U pravu si Triša. Jutra i večeri su već dosta svježe i po tome osjećam da jesen naveliko kuca na vrata. Popodneva još uvijek topla i predivna za šetnju gradom pa to naveliko koristim. Tongue  Kao što vidiš punim baterije za hladne zimske dane.Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:10
Ovako je izgledao moj jutrošnji dolazak na posao u Tvrđu. Snijeg i dalje pada, sitan suhi pršić i za sada nema namjeru stati.





Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:13

Lana2 živiš u prelijepom gradu.

I super si nam ga dočarala i sad pod sniježnim pokrivačem!ClapSmile

Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:16
Još malo slika Osijeka prekrivenog sniježnim pokrivačem. Posebno za našu fuksiju da malo vidi kakav je ugođaj u njenom rodnom gradu.
Zanemarite lošiju kvalitetu slika, imala sam pune ruke vrećicaBig%20smile

Zgrada Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Inače za one koji nisu primjetili crtež ove grade je na poleđini novčanice od 200 kn.Big%20smile
Da nisam morala fotkati mahala bih vam iz mog ureda sa četvrtog prozora lijevo (I kat)













Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:18





Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 08:28
Evo, i ja sam malo bila u Osijeku, prelijepe slike grada pod snijegom
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 09:28
Lana2, hvala ti mnogo za slikice. Odusevila si me i vratila sam se unazad vise od 20 godina kada sam svaki dan bila na ovoj relaciji.

Sve mi izgleda drugacije, promjenjeno, obnovljeno.
Bas mi je prijala ova mala jutarnja setnjica mojim rodnim gradom u srcu Slavonije.Uzivala sam u pravoj zimskoj idili.

Jos jednom mnogo ti hvala Lana2.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 10:16
U pravu si fuksija. Posljednjih nekoliko godina zgrade u Tvrđi su obnovljene i vraćen im je nekadašnji sjaj.
Kao što vidiš nemaš samo ti snijega na dalekom sjeveru, dolepršao je i u naše krajeve.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 12:37
lijepo,lijepo Tvrđa obnovljena,a i ostli idjelovi su isto tako uređeni,krasna slika sa sniježnim pahuljicama
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 13:58
Slikano s prozora ureda, još uvijek pada snijeg.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 13:59
Lana Osijek mi je jedan od ljepših gradova, zaista sam uživala...
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 14:00
 
Da li je adresa Crkvena 21, ili sam ja nešto pomiješala???Smile
 
 
 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 14:04
Proljeće malo si pobrkala dijelove grada. Zgrada Sveučilišta je na Trgu Sv. Trojstva 3 u Tvrđi.
Crkvena ulica je u Donjem gradu, a na broju 21 je Građevinski fakultet. Ima veze sa Sveučilištem možda si se zbog toga zabunila. Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 14:23
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

Proljeće malo si pobrkala dijelove grada. Zgrada Sveučilišta je na Trgu Sv. Trojstva 3 u Tvrđi.
Crkvena ulica je u Donjem gradu, a na broju 21 je Građevinski fakultet. Ima veze sa Sveučilištem možda si se zbog toga zabunila. Wink
 
Vidiš da ima neke veze, samo što nije ta zgrada LOLLOLLOL.
 
Inače mi je ta adresa o kojoj sam pisala prilično poznata...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 17:20
smile43!!! Poslije ovakvih slika ovo ispred je jedini moj komentar.Sad kad sam daleko od Osijeka shvaćam koliko sam bila sretna kad sam jedan dio života živjela u njemu. Mooolim te lana,slikaj još!Griješim li ja ili ti onda radiš na polj. faksu?
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 19:19
Ivna bit će još slika ne brini.  Stvarno si bila blizuWink, ali  ja sam u rektoratu, a Polj. faks je smješten u našoj zgradi. U tijeku je izgradnja nove zgrade u sveučilišnom campusu pa će Polj. fak. preseliti u novu zgradu.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 19:48
Baš si me iznenadila lana ovim predivnim slikama snježnog Osijeka. Kako se jedna bracanka nosi sa snijegom, vjerojatno dobro nakon toliko godina.
Mislim da ti je prozor ostao otvoren na kancelariji, smrznut ćeš se, bro ga odi zatvoriti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 20:09
Lana,ja te molim jednom kad budeš prolazila poslikaj mi promenadu iza bijele lađe.To su "moje" zgrade tamo Cry...
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 21:37
Triša draga, oko sokolovo, u pravu si otvoren je ali tada još nisam stigla do ureda. Slikala sam okolo da bi vi ostali mogli vidjeti kako izgleda osječka Tvrđa rano ujutro pod snijegom.
Puno sam godina tu i imam svu "zimsku opremu", ali se svejedno moji doma smiju jer kad čujem da je vani veliki minus odmah nabacam još jedan sloj odjeće prije nego izađem van.

Ivna nemoj Cry, čim odem u tom pravcu bit će i slika" tvojih zgrada", a i "Galije".
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 22:11
Samo budi marljiva Lana Wink!Nemoj da dugo čekamo nove slikice.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.