Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj sretni kutak...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj sretni kutak...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
Korisnik
Poruka
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 21:30
smile55Lijepo si uredila vrt...... Veseli me kad vidim da mlade osobe vole   uređivati svoju okolinu......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 22:09
LeoNata, drago mi je da si se vratila sa slikama svojih biljaka i lijepom okućnicom.
Uživam čitati tvoje tekstove,
tvoje shvaćanje života i ljubav prema biljkama me oduševilo.

Kamenje ti je prekrasno a ako ostaneš s nama brzo će procvjetati mnoštvom različitih cvjetova!
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 23:37
Milice, hvala ti! Hug
To me veseli, jer to što radim je nešto trajno, nešto što se mijenja i raste, ali ostaje godinama ispred. U tome nalazim svoj mir, svoj bijeg od svega, to me hrani... I znam da ponekad izgledam smiješno kad škicam svaku biljkicu, koju realno mnogi ni ne zamjećuju, a ja točno znam koliko ima listića. Neki dan mi je susjed, dok ga nisam primjetila na njegovoj terasi, pa sam čučeći prešla po dvorištu, da vidim što se od sinoć promijenilo, dobacio :"To je ljubav!"  I zaista je- nije onakva kao prema djeci, prema partneru, prema majci, ali odmah do toga!
Daleko je moje dvorište od definiranog i skroz uređenog, ali to je proces u kojem uživam, bez obzira što bih ga često voljela ubrzati.

...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 23:44
Draga Slavuj, ima tu slika od proljeća, pa do danas. Zapravo je to sve malo da se i pokazuje, ali čisto da oživim temu.Smile
Što se tiče mojeg shvaćanja života, ono nije komplicirano, jednostavno voli sve i svakog oko sebe, pronađi ljepotu u svakoj travki, zvijezdi na nebu, nečijem slučajnom osmjehu... I mislim da mnogi od nas ovdje tako i žive, ali isto tako me rastužuje to što većina ljudi i situacija ispadne ružna i komplicirana, a ti, koji u svemu nađeš nešto dobro i lijepo, ispadaš iz današnjih okvira, pa si ponekad i malo čudan, ali to je tamo vani, daleko od ove ljepote koju si mi ovdje stvaramo, zar ne? smile78
Hvala vam što ste pogledale moje "bebice" Smile
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 00:04











smile78
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 00:06


Smile

...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 00:26
Uzivala sam u razgledanju i citanju tvojih postova,drago mi je kad,mlada osoba tako razmislja i zavoli cvece -biljke i sa toliko ljubavi i entuzijazma sve to sprovodi u delo a rezultate i sami vidimo,samo napred jer kao sto rece ovo je velika  ljubav posle nasih najblizih.smile73
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 00:32







Pozdravljam vas sve i želim mirnu noć... smile219
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 00:36
Hvala ti, Leona, na riječima podrške i hvala što si tu!
smile78
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 09:44
Dakle- nevjerojatno kako ti se je sve razraslo kao da je već 10 godina tamo.
Imaš predivna razmišljanja- vrlo slična ( ista ) mojima.
 
Veliki pozdrav svima!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 10:23
Draga moja sunceeee,pa sjećaš se da smo odmah kliknule!
Zaista se sve razraslo,ma cure biljke iz kamenjara! I sada,tj u proljeće,je prekrasan,i nema praktički ni travke ni posla oko njega. Sjećaš se kako mi je falilo drveća i hlada,sada je lakse jer se sve zeleni,a jos sam si i jesenas posadila catalpu i proljetos paulowniju,ruj prošle godine,neki borić iz šume,pokoji grm iz naminih dvorišta,pa se nadam da će i to lijepo napredovati.
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 10:25
I ja tebi šaljem puno pozdrava,s nadom da se i vidimo opet nekad... Pusa draga!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 12:40
Draga LeoNata, tako se radujem što sam otkrila ovu tvoju temu, pogledala sam sve od prve do zadnje stranice, doduše za sada nije puno stranica ali bit će, ovo što sam vidila doista mi se sviđa, jer si odmah od početka postavila sve na svoje mjesto, znam da će tu biti još promjena ali u osnovi sve ti je skladno i lijepo. Biljke su kroz ove dvije-tri godine lijepo napredovale. Veselim se što si se vratila na CIF,  pogotovo što vidim da si negdje u dugoselskom kraju. smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2013 u 13:58
Vratila sam se na prvu stranicu čisto da vidim razliku u kamenjaru onda i sada......ma super, u samo par godina nastanu tako lijepe gredice, kombinacije....Clap
Imaš nekog famoznog mačora...daj da ga vidimo u kompletu....obožavam mačke Wink
Drago mi je da si opet tu.... Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 08:14
kamenjar ti je super ,sve se razraslo i rasirilo ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 08:50
Ne mogu da vijerujem, da je to onaj isti kamenjae s početka tvoje teme. Izgleda fantastično smile71
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 09:25
Draga Smail,pa da,mi smo si relativno blizu,preselila sam se iz Puhova u svoju novu kuću,al sam jos uvijek na području našeg grada. Nadam se da ćemo se jednim i sresti! Kao što si i rekla,tek je par stranica,al vjerujem da će se kroz vrijeme povećati.

...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 11:10
Draga korjenko, drago mi je da si navratila!
Ni ja ne mogu vjerovati da to tako brzo bukne, i to mi je baš drago, stvarno je veliki napredak biljkica u kamenjaru.
A slikicu mačora ćeš dobiti! Smile To ti je novi ljubimac moje djece- naime, Leon se boji svega i svačega, pa smo zajedno otišli u Dumovec, sklonište za životinje, da pomognemo jednoj maci (time i Leonu), i sada je mačak zvijezda naselja, a moji klinci presretni s macom koja se voli maziti i igrati. A ni meni kuća nije kuća bez životinjice...
Hvala ti što  si navratila!
smile78
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 11:12
Kamenjar i tikvić..... hvala vam od srca što ste navratile! 
smile76
Puse
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 18:57
Sve je jako lijepo,kamenjar posebno smile57 bravo! :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.